زنانه, لباس, مانتو

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

بسم الله الرحمن الرحیم

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

جنس کرپ , حریر طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن جلو بسته مورد استفاده روزمره , مهمانی , اداری و رسمی
جنس لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره
جنس جین طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره
جنس مخمل طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده روزمره , مهمانی , اداری و رسمی
جنس پشم , پلی استر طرح طرح‌دار قد کوتاه مورد استفاده مهمانی , روزمره جزئیات - نحوه بسته شدن از طریق دکمه - دارای یقه برگردان
جنس کتان , لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند
جنس کتان , لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند
جنس کتان , لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند
جنس کرپ , حریر طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده روزمره , مهمانی , اداری و رسمی
جنس کتان , لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند
جنس پلی آمید , ویسکوز طرح طرح‌دار قد کوتاه نحوه بسته شدن بیش از سه دکمه مورد استفاده روزمره , مهمانی توضیحات جنس 84 درصد ویسکوز 16درصد پلی آمید
جنس کتان , لینن طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند

خرید آنلاین مانتو پاییزی مناسب

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

 خرید آنلاین مانتو پاییزی ، پاییز فصل تغییرات آب و هوایی و باصطلاح فصلی دم دمی مزاج و ضمن اینکه فصل شروع مهمترین رویداد تکراری سالانه برای خانواده ها و و میلیونها محصل مدرسه ایی و دانشگاهی که تقریبا نصف آنها دختران جوان هستند.

بر همین اساس خانواده ها، محصلین و داشجویان در این فصل لباس  مناسب و لوازم التحریر می افتند. خانم ها هم بفکر خرید مانتو و شلوار مناسب فصل پاییز و زمستان می افتند که البته علاوه بر محصلین دختر و دانشجویان معلمان و بسیاری از خانم های دیگر هم برای فصل های سرد سال بفکر خرید مانتو می افتند.

در بازار هم تولید کنندگان و کسبه نیز برای فصل های پیش رو دست به دوخت و تولید انواع مدل های مناسب فصل های پاییز و زمستان می زنند. همینطور که از مقدمه معلومه امرو موضوع مقاله ما  برای پائیز چه مانتویی بخریم در مورد این فصل زیبا و خیال انگز و البته دم دمی مزاج است البته بسیاری از افراد در سال های اخیر از فروشگاه های اینترنت اقدام به خرید آنلاین مانتو پاییزی و سایر مایحتاج خود می کنند.

ما در مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید سعی داریم به معرفی ویزگی های مانتو مناسب فصل پاییز بپردازیم مانتو هایی مناسب با تغییرات آب و هوایی با تغییرات ناگهانی، دم دمی و گاها بارانی در کنار سیستم بدنی که به هوای بهار و تابستان خو گرفته و آمادگی جندانی برای تغییرات آب و هوایی پائیزی را در کنار خطر گرفتاری به آنفولانزا را ندارد.

ضمن اینکه پائیز است و فصل کلاس درس و نشستن ساعت های متمادی روی کلاس درس پس مانتویی را باید تهیه کنیم که مناسب استفاده روزانه باشد و براحتی چروک نشود و بطور روزانه نیاز به شستشو و اتو کشی نداشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات ما در رابطه با انواع مانتو را مطالعه بکنید.

خصوصیات و قیمت مانتو اسپرت

خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی

مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

خرید مانتو پاییزی

انواع پارچه های مناسب برای دوخت مانتو پائیزی که در مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید تو ضیح می دهیم.

انواع پارچه های مانتو پاییزی

1 – پارچه مخملی:

پارچه ایی که برای دوخت انواع لباس زنانه مردانه و بچه گانه و از جمله مانتو و مانتو شلوار برای فصل های سرد سال یعنی پائیز و زمستان استفاده می شود. پارچه مخملی از الیاف های مختلف ابریشم، پنبه، کتان یا پشم تولید می شودکه باعث می شود پارچه ایی نرم و لطیف و گرم برای تولید لباس بوجود آید.

 

 

این پارچه در رنگهای متنوعی و مدل های زیادی توسط تولید کنندگان تولید و بهبازار عرضه می شود براقی خیره کننده این پارچه باعث می شود که افراد درزمینه دوکراسیون، پرده، کوسن و خیلی از وسایل دیگر منزل استفاده شود. و نیز نرمی این نوع پارچه باعث دوخت انواع لباس مثل لباس خواب روکشانواع مبل و صندلی ماشین از این پارچه می شود.

ویژگی ها و انواع پارچه مخملی و کلی اطلاعاتدر مورد پارچه و لباس های مخملی را در مقاله ما ( انواع مدل و قیمت مانتو مخمل جدید 1400 )مطالعه بفرمایید.

 

  

2- پارچه سوییت 

می رسیم به معرفی دومین نوع پارچه در بحث مان خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید برای انتخاب یک مانتو مناسب و شیک پاییزی. پارچه پائیزی سوییت نوعی پارچه مخملی دارای ویژپی های فوق العاده نرم و لطیف و مناسب برای فصل های پاییز و زمستان است این نوع پاچه ها را افراد خاص مشکل پسند و افرادی که می خواهند زیبایی و استایل مناسب خود را نشان بدهند انتخاب می کنند.

 

 

از این نوع پارچه برای دوخت مانتوهای شیک، پالتو، کت و دامن و شلوار استفاده زیادی می شود. .ادگاه این نوع پارچه کشور اروپایی سوئد است سوییت در حقیقت نوعی پارچه چرم کرک دار است و از چرم بدست می آید.

 

 

پارچه سوییت در دو نوع طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد که نوع مصنوعی آن هم دارای لطافت ونرم خاص این پارچه است و هم دارای مقاومت و دوام بیشتری نسبت به نوع طبیعی آنست. 

 

قیمت بهترین برند کاپشن مردانه

 

 

ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب

 

 

خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی

در ادامه بحثمان خرید آنلاین مانتو پاییزی مناسب چند محصول را خدمتتان جهت اطلاع از قیمت م مشخصات آنها و خرید خدمتتان ارائه می کنیم

3- پارچه فوتر:

پارچه فوتر یک پارچه پشمی و ضخیم که مناسب فصل های سرد سال پائیز و زمستان و مناطق سرد سیر است. این پارچه مباسب خرید مانتو پاییزی زیرا هوا را از خود عبور نمی دهد و هوای سرد را در بین الیاف خود نگه می داردو از عبور هوای سرد و رسیدن آن به سطح بدن جلو گیری می کند.فوتر در حقیقت یک کلمه فرانسوی است و همان نمد خودمان می باشد.

 

نحوه تولید آن با سایر پارچه ها تفاوت دارد پارچه فوتر را بجای اینکه ببافند تحت فشار و پرس گرما و رطوبت قرار می دهند. این نوع پارچه بخاطر ضخامت و ایستادگی زیادی که دارددارای مصارف زیادی نم باشد و معمولا بیشتر برای تولید پالتوو همچنین کفش از آن استفاده می کنند.

 

مطالعه مقاله (خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی فروشکالا) جهت اطلاعات بیشتر

 

4- پارچه جیر:

پارچه جیر پارچه ایی است که از چرم بدست می آید تولید کنندگان بجای استفاده از لایه بیرونی پوست حیوانات از لایه های درونی آن اسفاده می کنند و پارچه ایی بنام جیر تولید می کنند. این پارچه دارای قدرت نفوذ ناپذبری آب کمتری نسبت به چرم است جیر پارچه ایی نازک و حساس در مفابل آب می باشد لباس های دوخته شده از این نوع پارچه نیازمند مراقبت و نگهداری زیاد است. کافشن های تولید شده از این نوع پارچه بسیار گرم و مناسب فصل زمستان و پاییز است. 

 

از این نوع پارچه تولید کنندگان مختلفی برای تولید کالاهای خود استفاده می کنند و انواع لباس، کفش، کمربند، کیف، دست کش و بسیاری کالا های دیگر تولید می کنند. از این پارچه در دو نوع طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد.

خرید مانتو پاییزی زنانه هومنیتی

مانتو زنانه کد 4803

مانتو زنانه کد 4803

جنس نخ طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره ویژگی‌های ظاهری کمربند

پنجمین پارچه ایی که در مقالمان خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید به آن می پردازیم پارچه پر کاربرد فاستونی که اکثر کت و شلوار مردانه و کت و دامن رسمی از این پارچه استفاده می شود.

 

5- مانتو فاستونی

یکی از قدیمی ترین پارچه های جهان که زادگاهش انگلستان است و اکثر تولیدات نساجی ایران را تشکیل می دهد منسوج فاستونی است پارچه ایی که بطور طبیعی از پشم تولید می شود.
 
 
 
بعد ها این پارچه بطور مصنوعی هم تولید شد و برای تولید آن از پلی آستر استفاده شد. ما در بازار سه نوع پارچه فاستونی داریم.
 
 
 
1- فاستونی طبیعی
 
2- فاستونی مصنوعی
 
3- قاستونی که از ترکیب کردن پشم با پلی آستر بدست می آید.
کت فاستونی

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید
قد: روی باسن طرح:ساده  نحوه بسته شدن:دودکمه مورد استفاده: اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی کشور تولید کننده:ایران

 
بخاطر خصوصیات بسیار مهم پشم یعنی مقاومت در مقابل ماورای بنفش و عدم عبور این اشعه مضر از پارچه پشمی، اشتعال زایی پایین و تراکم الیاف پشم معمولا در نسج منسوجات و بخصوص فاستونی از این الیاف طبیعی استفاده می شود. 
 
 

6- پارچه پلار:

پارچه ایی سبک لطیف و مقاوم در برابر رطوبت ششمین پارچه ایی است که در بحث امروزمان یعنی خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید خدمتتان معرفی می کنیم.

 

 

پارچه پلار پارچه ایی که از کرک مصنوعی و الیاف پلی استر خالص با لایه ایی از پنبه توسط کارخانه های نساجی تولید می شود. از این نوع پارچه برای تولید و دوخت انواع البسه مانند پلی ور دستکش ، کلاه، شلوار و انواع لباس های زمستانی و پائیزی استفاده می شود.

پارچه پلی استر

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید
طرح:ساده قد:روی زانو
نحوه بسته شدن:دکمه مورد استفاده:روزمره

محصولاتی که از این نوع پارچه تولید می شود نیاز به نگهداری ویژه و بخصوص هنگام شستشو و تمیز کردن دارد پس باید نحوی شستشوی آنرا بدانیم تا پارچه بخاطر شستشوی نادرست لطافت خود را از دست ندهد.

 

 

 

در بازار انواع پارچه های پلار از کشور های مختلف و برندهای متفاوت وجود داراد که بعضی از آنها اصل و بعضی دیگر چینی اند این نوع پارچه دارای قیمت های متفاوت هستند اما بطور کلی این نوع پارچه، پاچه ایی  گران قیمت است.

 

7- پارچه کشمیری:

پارچه ایی لطیف، سبک و لوکس که بخاطر خاص بودنش و کیفیت بسیار بالا و مقاومت در برابر نفوذ سرما در عالم مد و تولیدات لوکس و مجلسی بسیار پر کاربرد است. این نوع پارچه از مو و الیاف بز کشمیری بدست می آید این نوع بز که موهایی به این لطافت دارد فقط در کوه های تبت و منطقه کشمیر وجود دارد.

 
در سایر نقاط جهان این نوع پارچه از الیاف و موهای بز های دیگر هم نسج می شود ولی کیفیت پارچه های بزهای کشمیر را ندارد. پالتو و لباس هایی که از پارچه های بز کشمیری بدست می آید از با کیفیت ترین لباس های جهان بحساب می آید و کیفیت جهانی دارند ضمن اینکه دارای قیمت و بهای بسیار بالایی هستند.

 
با مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید با ما همراه باشید.
 

8- پارچه میکرو:

پارچه ایی شیک و سبک است که در بازار خرید و تولید لباس طرفداران زیادی دارد این پارچه یک پارچه بسیار مقاوم است و اگر درست نگهداری و شستشو شود می تواند سال ها برای مصرف کننده کاربرد داشته باشد.


پارچه مبکرو از الیافهای بسیار ظریف مصنوعی مانند پلی استر، نایلون و بعضی دیگر از الیاف های مصنوعی با بافت متراکم و ریز بافته می شود و دارای انواع گوناگون در رنگ های متنوع از تولیدات در بازار است.


از پارچه میکرو برای تولید و دوخت انواع لباس های زمستانی و پائیزی مانند مانتو، مانتو شلوار و بخصوص پالتو و کافشن و انواع کت و دامن زنانه رسمی و غیر رسمی استفاده می شود. همچنین در دوخت و تولید بسیاری از لباس های ورزشی این پارچه کاربرد زیادی دارد.


پارچه میکرو برای اولین بار در کشو. سوئد تولید شد و سپس سایر کشور های اروپایی دست به تولید این پارچه زدند.

9- انواع پارچه چرم

شاید از اولین پوشش های بشر در کنار برگ درختان و گیاهان پوست جیوانات باشد که امروزه بعاز دباغی وانجام مراحل تولید مختلف و اضافه نمودن مواد مختلف به چرم طبیعی تبدیل می شود. پارچه ایی مقاوم، زیبا، لطیف و لوکس و البته گران     قیمت است.

 

چرم بعنوان یک پوشش طبیعی بحساب می آید و از آن می توان انواع مدل های مانتو، کافشن، پالتو، کفش های مقاوم، کلاه و البسه های مختلف و گران قیمت تولید کرد.

 

قیمت گران چرم طبیعی و مصرف بالای آن در تولید کالاهای متنوع باعث شد تولید کنندگان بفکر تولید محصولی کاملا مشابه بیفتند و چرم مصنوعی از مواد صنعتی بوجود بیاورند و از آن در تولید انواع وسایلی که انسان در زندگی روزمره بکار گیرند مانند روکش های مبلمان و صندلی های خودرو و همچنین انواع لباس مورد نیاز انسان استفاده کنند.

 

بطور کلی دو نوع چرم مصنوعی pu  و چرم مصنوعی pvc داریم.

عوامل موثر بر انتخاب مانتو پاییزی

جنس مانتو

جنس یکی از عوامل مهم در انتخاب مانتو پاییزی است در فصل سرد و بارانی پائیز باید جنسی از مانتو را انتخاب کرد که مناسب آب و هوایی باشد که نه گرم است نه سرد به شدت سرمای زمستان طبیعی است که باید پارچه ایی را انتخاب کنیم که در مقابل  برف و باران مقاوم باشند یعنی آب را از خود عبور ندهند و بسادگی در زیر برف و باران چروک نشود.

 

پالتو زنانه چیبو کد 123

پالتو زنانه چیبو کد 123

۹۴۵,۰۰۰ تـومـان

جنس کتان , پلی استر , میکرو طرح ساده قد روی زانو , میدی یقه برگردان آستین بلند نحوه بسته شدن دکمه ویژگی‌های ظاهری کمربند مورد استفاده روزمره کشور تولید کننده آلمان کشور مبدا برند آلمان

مدت استفاده:

در انتخاب مانتو باید مدت زمان پشت سر هم که می خواهیم آنرا بتن داشته باشیم را در نظر بگیریم بعضی از پارچه ها روزانه نیستند وقابلیت استفاده هر روزه و مدت طولانی را ندارند و

سریع چروک و لکه می گیرند و نیاز به شستشو و اتوی مداوم دارند.

 

مکان استفاده:

مکان مورد استفاده از عوامل مهم است که باید به آن توجه کرد و ما در مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید یه آن اشاره می کنیم تا مد نظر خوانندگان عزیز باشد اینکه ما کجا می خواهیم.

 

 

از مانتو استفاده کنیم در انتخا نوع مانتو موثر است آیا در میهمانی یا دانشگاه یا اداره بخواهیم آنرا استفاده کنیم مانتو باید تفاوت داشته باشد.

 

رنگ مانتو:

رنگ هم از عواملی است که انتخاب آن می تواند تحت تاثیر عوامل دیگر، سلیقه و علاقه، مکان و زمان استفاده و حتی رنگ پوست و سایز و اندازه قرار دارد.

پالتو زنانه آیلار

  • طرح:ساده قد:بلند یقه:برگردان آستین:بلند
  • نحوه بسته شدن:جلو باز                       مورد استفاده:روزمرهکشور تولید کننده:ایران کشور مبدا برند:ایران

۸۶۱,۰۰۰ ۵۰٪ ۴۳۲,۰۰۰ تـومـان

خلاصه مقاله  خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

حساسیت دست به انتخاب مانتو و لباس برای پائیز بزنند باید به جنس مانتو، رنگ، و قابل نفوذ نبودن هوا و آب در انتخاب لباس های پائیزی توجه داشت. 

 

ما در این مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید در رابطه با این ویژ گی ها صحبت کردیم و چند نوع پارچه مناسب برای دوخت و خرید مانتو پائیزی را خد متتان معرفی کردیم امید وارم این مقاله مفید بوده باشد.

 

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمائید

موفق و سر بلند باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.