دسته‌بندی نشده

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده

بسم الله الرحمن الرحیم

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده

خریدآبگرمکن

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده گازی ایران شرق ظرفیت 120 لیتر

آبگرمکن گازی ایران شرق ظرفیت 120 لیتر
وزن

66000 گرم

ابعاد بسته‌بندی

50x50x148 سانتی‌متر

وزن بسته‌بندی

66000 گرم

توان

7 وات

قطر دودکش

10

ظرفیت تامین آب گرم

120 لیتر

جنس بدنه

فلز

قابلیت‌ها

قابلیت تنظیم دما

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده تصور کنید که در سرمای زمستان یا حتی پاییز چند درصد مردم قادر به حمام کردن و یا حتی شستن دست و صورت با آب سرد هستند  و انجام این کار چه مشکلاتی را می تواند برای آنها بوجود آورد مقاله امروز ما در رابطه با آبگرمکن زمینی است نوعی از آبگرمکن که طرفداران و استفاده کنندگان زیادی دارد و قدیمی ترین نوع آبگرمکن به شیوه امروزی که بشر استفاده کرده است و می کند شاخصه اصلی و اساسی این آبگرمکن داشتن یک مخزن است که یکی از مهمترین مزیت های آن بحساب می آید.

آبگرمکن یکی از وسایل خانگی است که تامین کننده آب فوری و در طول روز  برای حمام کردن و انجام سایر کارهای شستشوی روزانه می باشد از نقطه نظر های مخلف آبگرمکن دارای دسته بندی های مختلفی است مثلا از نظر انرژی مصرفی به انواع آبگرمکن هیزمی، آبگرمکن های نفتی، آبگرمکن های برقی و آبگرمکن های گازی تقسیم می شوند که این موارد و آبگرمکن بر اساس نوع سوخت مد نظر ما نیست.

مقاله امروز ما ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده  در را بطه با یکی از موارد دسته بندی بر اساس محل قرار گیری است امروز ما می خواهیم در مورد آبگرمکن زمینی یا ایستاده که  مخزن دار هم گفته می شود بحث کنیم.

آبگرمکن برقی پروتون مدل 100L

آبگرمکن برقی پروتون مدل 100L

انواع آبگرمکن از نظر محل نضب

  • آبگرمکن دیواری

  • آبگرمکن زمینی

آبگرمکن دیواری که بر روی دیوار نصب می شود تولید کننده آبگرم فوری است از معروفترین برند های تولید کننده آبگرمکن داخلی برند بوتان است.

آبگرمکن زمینی آبگرمکنی که معمولا استوانه ایی شکل است و  بصورت ایستاده بر روی زمین قرار می گیرد این نوع آبگرمکن ها دارای مخزن هستند و می توانند آب را در خود ذخیره کنند تا هرموقع که کربر به آب گرم نیاز داشت از آب ذخیره شده در آبگرمکن استفاده کند این آبگرمکن ها دارای مخازن با حجم های مختلف هستند  ک افراد بسته به میزان نیاز خودآبگرمکن با مخزن مورد نیاز خود را خریداری می کنند.

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده گازی آزمایش مدل AZ40 N

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ40 N

انواع آبگرمکن ایستاده

  • آبگرمکن ایستاده برقی 

  • آبگرمکن زمینی گازی

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ50 N

این محصول از شرکت قدیمی و شناخته شده آزمایش است که تولید کننده آبگرمکن های ایستاده برقی و گازی می باشد این شرکت از زمان قبل از انقلاب سال 57 تاسس شده بود و دارای محصولات با کیفیت بالای زیاد داخلی می باشد از تولیدات این شرگت یخچال و فریزر انواع لباسشویی ها و بسیاری از لوازم دیگر منزل را می توانیم ذکر کنیم.

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده گازی آزمایش مدل AZ50 N

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ50 N

نوع سوخت :گاز شهری – گاز مایع
ظرفیت مخزن :145 لیتری
فشار آزمایش شده روی مخزن :21 اتمسفر
رنگ رویه : سفید پودری الکترواستاتیک
نوع ورق مخزن :گالوانیزه 3 میلی متر
نازل: گاز مایع 1.5 mmگاز شهری 2.5 mm
فشار گاز ورودی :178 ستون آب
وزن مخزن:38 سانتی متر
قدرت حرارتی :5700 تا 8500 کیلو کالری بر ساعت
ارتفاع با کلاهک :155 سانتی متر

انواع آبگرمکن ایستاده

  • آبگرمکن ایستاده برقی 

  • آبگرمکن زمینی گازی

بحث قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده را با توضیح انواع آبگرمکن ایستاده ادامه می دهم آبگرمکن ایستاده برقی آبگرمکنی است که برای تبدیل آب سرد به آب گرم از انرژی الکتریسیته استفاده می کند و انرژی برق را از طریق المنت مسی که در درون آب مخزن قرار می کیرد به انرژ گرمایی تبدیل می کند و از این طریق آب سرد به آب داغ تبدیل می شود

نکته ایمنی بسیار مهم که باید در هنگاه خرید آبگرمکن ایستاده برقی در نظر داشت وجود دو عدد فیوز در این نوع آبگرمکن می باش یکی فیوز مینیاتوری که هنگام بوجود آمدن هر گونه اتصال برق آبگرمکن را قطع کند و دیگری وجود فیوز جان است که در صوررت تداخل جریان برق در آب و برق گرفتگی برق آبگرمکن را قطع کند و جان افراد را نجات دهد.

قطعه مهم دیگر که در این آبگرمکن باید وجود داشته باشد ترموستارت می باشد که بمحض اینکه درجه حرارت آب از 80 در جه بالاتر رقت جریان برق المنت را قطع می کند و بعد از پایین آمدن درجه کرمای آب از حد تنظیم شده مجددا مدار را وصل می کند. 

آبگرمکن برقی بهنام مدل P120

آبگرمکن برقی بهنام مدل P120

معایب آبگرمکن های زمینی یا ایستاده

مصرف انرژی این نوع ابگرمکن ها بسیار بالاتر از نوع دیواری است زیرا این آبگرمکن ها آب درون مخزن را گرم می کنند و بمحض پایین آمدن دمای آب سیستم شروع بکار می کند و مجددا آب موجود در مخزن را گرم می کند و این عمل ممکن است بارها در روز تکرار شود حتی اگر هیچ استفاده ایی از آبگرم نکرده باشیم.

آب گرمکن زمینی نیاز به مکان خاص خود دارد و باید در درون خانه فضای مورد نیاز را داشته باشیم بنابر این برای خانه های کوچک و یا آپارتمان امکان استفاده از آن بسیار کم است.

نگهداری آن بسیار سخت تر از نوع دیواری می باشد و نیاز به دوره های سرویس بیشتری نسبت به آبگرمکن های دیواری دارد تقریبا سالی دو بار باید رسوبگیری و سرویس شود تا از مصرف بالای انرژی و بالا رفتن هزینه سوخت جلوگیری شود.

قادر به گرم کردن آب فوری نمی باشد و در صورت اتمام آب گرم درون مخزن و یا سرد شدن آب باید مدتی صبر کرد تا آب درون مخزن گرم شود.

آبگرمکن برقی بهنام مدل P120

آبگرمکن گازی مدل جنرال ایستاده 160 لیتری مدل KP-60

ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده گازی آزمایش مدل AZ35

 

آبگرمکن گازی آزمایش مدل AZ35

نوع سوخت گاز شهری -گاز مایع
فشار آزمایش شده روی مخزن 21 اتمسفر
جنس رنگ رویه سفید پودری الکترواستاتیک
ضخامت ورق مخزن گالوانیزه 3 میلی متر
نازل گاز مایع 1/5 mm و گاز شهری 2/5 mm
فشار گاز ورودی 178 ستون آب
وزن مخزن 28 کیلوگرم
بیشینه و کمینه قدرت حرارتی 5700 تا 8500 کیلو کالری بر ساعت
قطر مخزن 38 سانتی متر
ارتفاع با کلاهک 128 سانتی متر

این مقاله هم می تواند مفید باشد. مشخصات و قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان

کلام آخر:

ما در مقاله ویژگی ها و قیمت بهترین آبگرمکن ایستاده در رابطه با انواع آبگرمکن و در رابطه با آبگرمکن ایستاده چه از نوع گازی و چه از نوع برقی صحبت کردیم و تقسیم بندی های لازم را انجام دادیم و چند مدل برای آشنایی بیشتر با بهترین آبگرمکن زمینی معرفی کردیم امید وارم با توجه به مطالب ذکر شده بهترین آبگرمکن زمینی را خریداری بکنید. از حسن توجه شما متشکرم

موفق و سرفراز باشید

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

لینک صفحه اصلی فروشکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *