دوچرخه

معتبرترین برندهای دوچرخه جهان

بسم الله الرحمن الرحیم

معتبرترین برندهای دوچرخه جهان

دوچرخه کوهستانی
قیمت دوچرخه کوهستانی
دوچرخه کوهستانی قرمز
خرید اینترنتی دوچرخه

معتبرترین برندهای دوچرخه جهان  تنها وسیله نقلیه که ضمن خدمت به بشر باعث سلامتی جسم و روح انسان می شود دوچرخه است امروز می خواهیم در مورد معتبر ترین و معروفترین برندهای جهانی دوچرخه صحبت کنیم برند هایی که اگر تحقیقات سرمایه گزاری و ریسک آنها نبود شاید این وسیله سودمند و پر هیجان به پیشرفت و تکنولوژی امروزی نمی رسید.

امروز ما چند مدل از برندهای معروف دوچرخه را خدمت شما معرفی و توضیح می دهیم و بعضی برند ها را فقط به ذکر نامشان اکتفا می کنیم با مقاله معتبرترین برندهای دوچرخه جهان همراه ما باشید.

کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوچرخه مقاله (  خرید اینترنتی دوچرخه فروشکالا ) را مطالعه بفرمایید

 معتبرترین برندهای دوچرخه جهان کدامند؟

1- جاینت:

جاینت بزرگترین تولید کننده دوچرخه که دو چرخه های آن در بیش از 1000 فروشگاه در سراسر جهان عرضه می شود در سال …..در شهر تایجونگ تایوان مستقر است. کمتر دو چرخه سواری است که با این برند برخورد نداشته باشد این شرکت بزرگ تایوانی در ابتدا تولید وسایل و قطعات مورد نیاز شرکت بزرگ و معروف تولید کننده دوچرخه مانند شوین آمریکا بود و در سال 1981 از آنها مستقل شد و خود شروع به تولید دوچرخه برند خود شد. 

دوچرخه جاینت

 

زمانی که جاینت از شوین اعلام استقلال کرد شوین از این مسئله راضی نبود اما هیچ کاری نمی توانست بکند و برای تلافی با جانیت قطع رابطه کرد و در مقابل با با شرکت چینی شیژن قرارداد بست سپس با این شرکت شروع بکار کرد.

اما جاینت با سال ها کسب تجربه و تکنولوژی لازم و داشتن نیروی انسانی متخصص آماده مستقل شدن از همکار آمریکایی خود یعنی شرکت دوچرخه ئسازی جاینت را داشت و بعلاوه داشتن نیروی انسانی ارزان امتیاز دیگری بود که جانیت داشت و باعث شکوفایی او شد البته معروفیت فعلی جانیت طول کشید تا به این حد برسد.

چند سال بعد جاینت یکی از معتبرترین برندهای دوچرخه جهان اولین دوچرخه خود را به اروپا صادر کرد این دوچرخه ها که نسبتا ارزان هم بودند برای دو دسته حرفه ایی ها یعنی دوچرخه سواران حرفه ایی و برای افراد عادی که برای تفریح یا انجام کارهای روزمره از این دوچرخه استفاده می کردند تولید و به بازار اروپا صادر می شد. 

وزن 12 کیلوگرم سایز 26 کمک فنر عقب ندارد گریپ electra میله زین electra نوع دوچرخه شهری دسته دنده Shimano جنس فریم آلمینیوم مناسب برای گروه سنی نوجوان , بزرگسال فریم 18 طراحی شده برای آقایان و بانوان نوع ترمز دیسکی مکانیکی کرپی آلومینیوم تایر electra ترمز Shimano Nexus خودرو Shimano دسته ترمز Shimano Nexus پنجه رکاب electra دوشاخ electra زنجیر KMC شانژمان Shimano Nexus طبق عوض‌کن Shimano Nexus طبق قامه Shimano طوقه آلومینیوم سایر توضیحات ترمز عقب با پدال است.

2- برند دوچرخه ترک:

دومین برند از معتبرترین برندهای دوچرخه جهان که آنرا معرفی می کنیم برند ترک است. برند بزرگ و خوشنام آمریکایی که در بین دوچرخه سواران و بخصوص دوچرخه سواران حرفه ایی و جاده ایی دارای محبوبیت زیادی است. محبوبیت این برند از تولید دوچرخه های مسابقه ایی جاده ایی است.

بسیاری از دوچرخه سواران در مسابقات بزرگ جهانی از دو چرخه های تولیدی این برند معروف حهانی استفاده می کنند. دوچرخه های تولیدی این برند ضمن سبکی و خوش دستی دارای کیفیت بسیار بالا و گارانتی بسیار خوبی است. مشتریان زیادی چه حرفه ایی و چه مشتری هایی که برای تفریح و کارهای عادی دیگر دوچرخه را بکار می برند از دوچرخه های ترک استقبال زیادی می کنند.

دوچرخه کوهستان ترک مدل Marlin 6 سایز 29
دوچرخه کوهستان ترک مدل Marlin 6 سایز 29

3- برند کنندل:

برند جهانی و معروف آمریکایی تولید دوچرخه یکی دیگر از معتبرترین برندهای دوچرخه جهان است. این شرکت در سال 1971 میلادی تاسیس شد و به سرعت با برنامه ریزی در جهت تولید دوچرخه های با کیفیت گام برداشت. این برند در سال 1983 میلادی اولین دو چرخه توریستی خود را به بازار عرضه کرد این دو چرخه را با بدنه ایی آلومینیومی که بسیار سبکتر و با کیفیت تر از بدنه های فولادی و استیل آن زمان بود تولید و در اختیار مشتریان خاص و جهانگردان مشتاق سفر با این نوع دوچرخه قرار داد.

سپس در سال 1984 اولین دوچرخه بسیار سبک، مقاوم و با کیفیت بالای مسابقه ایی خود را به بازار دوچرخه سواری حرفه ایی و مسابقه ایی معرفی کرد و در همین سال موفق شد اولین دوچرخه کوهستانی خود را تولید کند.  دوچرخه های مسابقه ایی تولید کارخانه کنندل بارها فاتح مسابقات جهانی، بین المللی و تورهای معروف جهانی شدند.

دوچرخه کوهستان کنندال مدل Trail 2 سایز 29 - سایز فریم 17
دوچرخه کوهستان کنندال مدل Trail 2 سایز 29 - سایز فریم 17

4- برند اسکات:

شرکت اسکات یک شرکت سوئیسی تولید کننده لوازم ورزشی مانند لوازم و تجهیزات ورزشی اسکی، دوچرخه و استربرد سواری در سال 8198 تاسیس شد این شرکت که مخترع چوب اسکی الومینیومی اسکی است در سال 1989 نوع دوچرخه ایرودینامیکی را تولید و در همین سال در تور معروف و معتبر فرانسه مقام قهرمانی را کسب کرد.

این برند خلاق و بزرگ تولید دوچرخه اولین دوچرخه کوهستانی فیبرکربنی که بسیار سبک و مقاوم بود را تولید کرد. اسکات خلاقیت ها و اختراع های زیادی را در زمینه وسایل و امکانات ورزشی از بدو تاسیس داشت این برند سبک ترین فریم جهان را با وزن فقط 750 گرم تولید کرد که یک انقلاب در صنعت تولید دوچرخه و بخصوص دوچرخه های مسابقه ایی بحساب می آید.

از جمله خلاقیت های دیگر این برند می توان از تکنولوژی توین لوک سیستم تعلیق این شرکت نام برد.

شرکت اسکات انواع مختلفی از دو چرخه ها را تولید می کند مثل:

1- دو چرخه کراس

2- دوچرخه برقی یا الکتریکی

 3- دوچرخه کوهستانی

4- دوچرخه ورزشی

5- دوچرخه مناسب بانوان

6- دوچرخه های تریل

7- دوچرخه دانهیل  

 

دوچرخه کوهستان اسکات مدل ASPECT 760-2019 سایز 27.5
دوچرخه کوهستان اسکات مدل ASPECT 760-2019 سایز 27.5

5- برند دوچرخه فوجی:

برند بزرگ و با تجربه و معتبر تولید دوچرخه ژاپنی که بعدا به انحصار آمریکاییها در آمد در سال 1891 تاسیس شد این برند در سال 1970 با سرعت فراوان با اتکا به پیشرفت های خود و تجربه متخصصان کار آزموده خود با حضور در مسابقات معتبر و بزرگ جهانی سکوهای اول را فتح کرد.

6- برند دوچرخه جی تی

جی تی برند معروف جهانی تولید کننده انوع مدل های مختلف دوچرخه یک برند تایوانی است که در سال 1972 اولین دوچرخه خود را روانه بازار کرد.

7- برند اسپیلایزد:

این شرکت مبدع که دارای ابتکارات زیادی همانند ساخت او دوچرخه کوهستانی بزرگ که عاملی برای معروفیت هرچه بیشتر آن شد در کنار آن تولید اولین دوچرخه های مخصوص بانوان و تولید اجزا و قطعات و وسایل مرتبط با دوچرخه باعث شد بهد از سال ها به معروفیت جهانی برسد و بعنوان یا برند بین المللی شناخته شود. این شرکت معروف آمریکایی در سال 1974 بوسیله شخصی بنام مایک سینبارد تاسیس شد.

 

8-  دوچرخه مریدا:

موسس این برند جهانی ایک تسینک در سال 1970 در کشور تایوان است.

9- دوچرخه کراس:

دوچرخه شهری کراس مدل City Storm سایز 26

دوچرخه شهری کراس مدل City Storm سایز 26

10- برند دوچرخه بیانجی:

این برند معروف که توانست در طول حیات خود از سال 1885 تا کنون چندین مدال جهانی را کسب کند یکی از معتبرترین برندهای دوچرخه جهان که خواستگاه آن کشور ایتالیا است.

 
دوچرخه فوجی مدل Kit 20 سایز 20 - سایز فریم 9.5

خلاصه کلام:

ما در مقاله معتبرترین برندهای دوچرخه جهان ده برند از برندهای معروف جهانی را ذکر کردیم و در مورد بعضی از آنها بطور مختصر صحبت کردیم از برندهایی مانند جاینت، ترک، کنندل، جی تی، اسکات و بعضی برند های دیگر صحبت کردیم امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

سایت فروشکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *