مد و پوشاک

خرید شلوار فاستونی + معرفی پارچه فاستونی

بسم الله الرحمن الرحیم

خرید شلوار فاستونی + معرفی پارچه فاستونی

برای مشاهده و خرید محصولات  از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

شلوار فاستونی

برای خرید انواع شلوار فاستونی و شلوار های پارچه ایی از فروشگاه معتبر و بروز دیجی کالا اینجا کلیک کنید.

خرید شلوار فاستونی  پارچه تنها کالایی است که افراد در تمام جوامع و 24 ساعت شبانه روزبنحوی از انحی با آن سر و کار دارندو در تمام اعصار بشر از آن احساس بی نیازی نکرذه استذر این مقاله ما می خواهیم با یک نوع پارپه صحبت کنیم که همه ما با آن آشنایی کامل دارم بخصوص آقایان که پارچه فاستونی را بعنوان کت و شلوار یا شلوار تکی بارها استفاده کرده ایم.

فاستونی یکی از مهمترین تولیذات نساجی ایران است این پارچه از دیر باز قسمت اعظم تولیدات پارچه ایران را که با کیفیت بالا هم بوده تشکیل می دهد.

تاریخچه پارچه فاستونی:

خواستگاه این پارچه در قرن دوازده روستایی که قطب و مرکز نساجی انگلستان بحساب می آمد بوده است در این روستا پارچه بافی مرسوم بوده است. پارچه ورستدورد نام انگلیسی پارچه فاستونی استاز این دهکذه یعنی ورستد گرفته شده است.

شلوار فاستونی

ورود نژاد گوسفندان  با کیفیت و مرغوب به انگلستان و جایگزینی آنها بجای گوسفندان قذیمی و نامرغوب و چرای این گوسفندان در چراگاه های سر سبز و طبیعی باعث شد یکی از بهترین پشم ها تولید شود این پشم های با رشته های دراز و مجعد و مرغوب برای بافتن پارچه فاستونی در این روستا بکار رفت و با کیفت ترین پارچه های فاستونی در انگلستان بافته شد و تا کنون هم جایگاه خود را حفظ کرده است.

البته عده ایی ادعا می کنند که فاستونی برای اولین بار در شهر بیستون آمریکا تولید و از آمریکا به روسیه رسید و در آنجا روس ها شروع به تولید آن کردند و نام آن به فاستونی معروف شد این پارچه از روسیه به ایران وارد شد و اولین کارخانه ایرانی برای تولید فاستونی در اصفهان تاسیس شد.

پشم ماده اولیه و اساسی در تولید این پارچه که در تولید و دوخت انواع لباس ها مانند مانتو زمستانی پشمی یا ژاکت و پالتو و بسیاری از انواع کالاهای دیگر کاربرد دارد.

در ادامه مقاله مربوط به خرید شلوار فاستونی + معرفی پارچه فاستونی می خواهیم ببینیم منشاء این پارچه چه الیافی است.

این پارچه ممکن است دارای منشا های متفاوتی باشد مثل الیاف طبیعی مانند پشم و یا الیاف مصنوعی مانند پلی استر و یا تلفیقی از هر دوی آنها یعنی الیاف طبیعی + الیاف مصنوعی تولید شود.

شلوار فاستونی

بررسی ویژگی و قیمت شلوار فاستونی مردانه جنس پارچه طرح ساده استایل لباس راسته نوع فاق متوسط نحوه بسته شدن دکمه و زیپ مورد استفاده اداری و رسمی , اسپرت , روزمره , مهمانی توضیحات جنس جنس پارچه فاستونی می باشد جزئیات - دارای پل برای بستن کمربند

انواع موادی که نخ فاستونی از آنها تولید می شود:

  1. پشم کرک
  2. تلفیق یک ماده طبیعی پشم و ماده مصنوعی پلی آستر

انواع پارچه فاستونی:

1- مصنوعی 

نوعی از فاستونی است که از الیاف مصنوعی پلایتیک تولید می شود و دارای قیمت ارزان تری نسبت به انواعی که در آنها الیاف طبیعی پشم یا ویسکوز بکار رفته است می باشد.این نوع پارچه فاستونی دارای خاصیت چروک پذیری کمتری نسبت به انواع دیگر است 

2- پارچه فاستونی طبیعی

این پارچه از مخلوط کردن الیاف های طبیعی پشم و وسکوز تولید می شود و بخاطر پشمی که در آن بکار می رود دارای وزن سگین تری است و حاصیت چروک پذیری آن بیشتر است.

3- تلفیقی از طبیعی و مصنوعی

این نوع مخلوط الیاف طبیعی ویسکوز و الیاف مصنوعی پلی آستر است.

پارچه فاستونی فروشکالا

جنس الیاف گیاهی طرح ساده استایل لباس آزاد نوع فاق متوسط نحوه بسته شدن دکمه و زیپ مورد استفاده اداری و رسمی , اسپرت , روزمره , مهمانی نگهداری -باماشین لباسشویی در دمای حداکثر ۳۰درجه سانتی گردا شستشو شود. -با دمای متوسط اتوکشی شود. -خشکشویی نشود. -از سفیدکننده استفاده نشود. کد کالای محصول Shfst

بررسی ویژگی ها و قیمت شلوار فاستونی مذل کارون سرمه ایی این شلوار از پارچه فاستونی ذوخته شده و دارای فاق متوسط است نحوه بسته شدن آ دو عدد دکمه + زیپ است ذارای لستایل معمولی و کاربرد مهمانی اداری، اشپرت، روزمره و رسمی می باشد. توضیحات جنس جنس پارچه ای فاستونی درجه ممتاز می باشد جزئیات - شلوار پارچه ای فاستونی مردانه - قد شلوار برابر 100 سانتی متر نگهداری با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر 30 درجه سانتی گراد شستشو شود با دمای کم اتوکشی شود از سفید کننده استفاده نشود

کلام آخر

با تشکر از شما عزیزان که تا اینجای مقاله خرید شلوار فاستونی + معرفی پارچه فاستونی که ذر رابطه با پارچه خوش استیل و پر مصرف فاستونی با ما همراه بودید ما در این مقاله تاریخچه این نوع پارچه و موادی که از آنها بافته می شود صحبت کردیم و چند نوع شلوار فاستونی را خدمتتان معرفی کردیم امیدوارم مورد توجه و استفاده عزیزان خواننده قرار گرفته باشد.

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

لینک صفحه اصلی سایت ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *