شلوار, لباس, مردانه

راهنمای خرید شلوار مردانه + 40 مدل شلوار مردانه

بسم الله الرحمن الرحیم

راهنمای خرید شلوار مردانه

توجه: ب برای مشاهده و خرید محصولات  از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

راهنمای خرید شلوار مردانه شاید کمتر کسی باشد که در طول عمر خود از شلوار پارچه ایی استفاده نکرده باشد. معمولا شلوار پارچه ایی یک شلوار رسمی بحساب می آید. در ده های قبل استفاده از شلوار پارچه ایی رواج بیشتری داشه و افراد بیشتری این شلوار را بعنوان پوشش خود انتخاب می کردند.اما کم کم با رواج شلوارهای جین و کتان قسمت بزرگی از بازار خود را به نفع این دو رقیب تازه نفس از دست داد.

برای خرید یک هدیه مناسب برای یک عزیز لینگ راهنمای خرید مانتو تابستانی

ویژگی ها و قیمت شلوار مردانه دیان رنگ سرمه ایی

جنس نخ , ویسکوز طرح ساده استایل لباس راسته نوع فاق متوسط مورد استفاده روزمره , اداری و رسمی جزئیات پارچه زرین فاستون سرمه ای تن خوری کلاسیک با خط اتو دارای دو جیب در کنارین و یک جیب در پشت دارای 6 پنل کمر بند راهنمای انتخاب سایز در قسمت تصاویر بسته شدن با زیپ و دکمه کشور تولید کننده ایران

شلوار مردانه

در ادامه مقاله راهنمای خرید شلوار مردانه انواع پارچه های شلوار مردانه را بررسی می کنیم.

انواع پارچه شلواری مردانه

۱- فاستونی:

پارچه ایی با کیفیت و بسیار مناسب برای کت و شلوار است این پارچه از مخلوط الیاف های طبیعی پشم و ویسکوز یا پشم و پلی آستر و یا ویسکوز و پلی آستر بدست می آید هرچه پشم بیشتر و مرغوب تر باشد مرغوبیت پارچه هم بیشتر می شود. برای اطلاعات بیشتر از لینگ زیر استفاده کنید.

خرید شلوار فاستونی + معرفی پارچه فاستونی

2- کتان:

کتان نام الیافی است که از گیاهی به همین نام بدست می آید یک الیاف صد در صد طبیعی که پارچه های حاصل از آن بهترین پارچه در جذب رطوبت است.

راهنمای خرید شلوار مردانه طرح: ساده استایل لباس: راسته نوع فاق: متوسط نحوه بسته شدن: دکمه مورد استفاده: اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی

۳-پارچه کجراه:

پارچه ایی که ممکن است از الیاف های مختلفی نسج شود این پارچه بخاطر نوع بافت که بصورت کج بافته شده است کجراه نامیده می شود و انواع مختلفی دارد و کاربرد این پارچه بستگی به نحوه بافت، ظرافت و الیافی که در بافت آن بکار رفته است دارد. از این پارچه برای لباس های فرم دانش آموزان مدارس، لباس کار کارگران، رو پوش های پزشکان و پرستاران، شلوار های محلی کردی و لباس ها و منسوجات بیمارستانی و مانتو شلوار فرم ادارات و آموزش و پرورش استفاده می شود.

شلوار مردانه کجراه

۴- جین:

پارچه ایی است از جنس پنبه که شیک با کیفیت و بسیار زیبا است و می توان لباس های بافته شده از این پارچه را براحتی با کفش، لباس های دیگر و اکسسوارات ست کرد. جین را در یه نوع ضخیم، نازک و متوسط می بافند.

ویژگی ها و قیمت شلوار مردانه جین مدل جک اندجونز جنس جین طرح طرح‌دار استایل لباس معمولی نوع فاق متوسط نحوه بسته شدن دکمه مورد استفاده روزمره , مهمانی توضیحات جنس و فرم اسلیم راحت پارچه شلوار سنگشوی شده و سایه روشن ایجاد کرده است این شلوار با دکمه بسته می شود و دارای پل برای بستن کمربند است دارای سه جیب در جلو و دو جیب در پشت کشور مبدا برند دانمارک کشور تولید کننده ترکیه

در این قسمت از مقاله جهت خرید شلوار مردانه از سایت مطمئن و بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران یعنی دیجی کالا می توانید از این لینگ استفاده کنید.

۵- پارچه تریکو:

شلوار تریکو فروشکالا

۶- تریال

۷- پارچه پشمی

۸- سلام

۹- شلوار پارچه ایی فلانی

۱۰- پلی آستر

پلی آستر از الیاف صد در صد مصنوعی با منشاء شیمیایی تولید می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ما در رابطه با الیاف مصنوعی مطالعه بفرمایید. ( انواع الیاف مصنوعی پارچه و خرید انواع مانتو پلی استر )

 • طرح:ساده
 • استایل لباس:راسته
 • نوع فاق:متوسط
 • نحوه بسته شدن:دکمه و زیپ
 • مورد استفاده:اداری و رسمی،
 • روزمره، مهمانی

ادامه می دهیم مقاله راهنمای خرید شلوار مردانه + 40 مدل شلوار مردانه.

۱۱- لنین:

12- پشم:

پشم الیاف بسیار مهم و باکیفیت صد در صدطبیعی حیوانی است که از کرک و مو گوسفندان و بعضی حیوانات ذیگر بدست می آید. برای آگاهی بیشتر مقاله مان ( خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی فروشکالا ) را مطالعه بفرمایید.

راهنمای خرید شلوار مردانه برند مانگو طرح: چهارخانه استایل لباس: جذب نوع فاق: متوسط نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی، مهمانی

انواع مدل های شلوار مردانه:

شلوار جاگر:

شلواری راحت و برای استفاده در هنگام انجام کارهای مختلف روزانه است این مدل راحتی بیشتر مورد استفده جوانان است این شلوار در قسمت بالا گشاد و در دم پا دارای کش است.

شلوار کارگو:

شلوار گشاد و بسیار راحت که در طول روز می توان آنرا بتن داشت و کارهای روزمره را انجام داد دراصل این شلوار برای کاربرد های نظاهی و کارگری بوجود آمد.

این شلوار جیب های زیادی دارد و باعث می شد نظامیان و کارگران براحتی بسیاری از آذوقه و وسایل مورد نیاز خود را در جیب ها قرار دهند و در هر جا که لازم شد از این وسایل استفاده کنند.

اما در دهه 90 قرن گذشته این نوع شلوار دوباره بعنوان یک مد مطرح شدو باعث شد بسیاری از افراد و بخصوص جوانان را بخود جدب کند. و این نوع شلوار این بار در رنگ های بسیار متنوع تری به بازار عرضه شد البته شلوار کارگو خانم ها از تنوع زنگی بسیار بیشری نسبت به آقایان برخوردار است و ممکن است همراه یکی از اکسسوارات تولید و عرضه شود.

جنس نخ طرح ساده استایل لباس دم پا کش نوع فاق متوسط مورد استفاده روزمره توضیحات جنس پارچه بنگال جزئیات - شلوار مردانه با فرم دم پا کش - دارای کمر کشی و بند برای تنظیم کمر - دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار - مناسب استفاده روزمره

شلوار اسلش:

این شلوار هم جزء شلوارهای راحت و روزمره بحساب می آید این مد شلوار از پارچه های با منشاء های متنوعی تولید می شود مثل پارچه پشمی، شلوار پارچه ایی اسلش با کنف که منشاء گیاهی دارد، اسلش با پلی آستر که منشاء شیمیایی دارد و غیره. هرکدام در فصل های مختلف و مناطق آب و هوایی متفاوتی کاربرد دارد

مشخصات و قیمت خرید شلوار مردانه مدل اسلش

جنس بنگال طرح ساده استایل لباس اسلش نوع فاق متوسط نحوه بسته شدن کشی مورد استفاده اسپرت , روزمره , مهمانی

4- شلوار جینز:

5- شلوار جین   

6- شلوار کش باف

 7- اسلیم فیت

 • طرح:ساده
 • قد لباس:بالای مچ پا
 • استایل لباس:اسلیم فیت
 • نوع فاق:بلند
 • مورد استفاده:اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی

 8- شبرنگی

 • طرح:طرح‌دار
 • استایل لباس:اسلش
 •  فاقاین شلوار:متوسط
 • نحوه بسته شدن:کشی
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره، اسپرت
 •  

9-  فلانی  

اگر بخواهیم شلوار پارچه ایی را با دو نوع شلوار جین و شلوار کتان مقایسه کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم ما در این قسمت از مقاله راهنمای خرید شلوار مردانه می خواهیم به این موارد بپردازیم.

مقایسه شلوار پارچه ایی و شلوار جین و کتان:

1- سبکی:

اگر بخواهیم این شلوارها را از نظر سبکی با هم مقایسه کنیم باید امتیاز را به شلوار پارچه ایی بدهیم زیرا شلوارهای پارچه ایی بسیار سبک تر از شلوارهای جین و کتان هستند.

2- راحتی

در معیار راحتی استفاده هم شلوارهای پارچه ایی برگ برنده را در دست دارند و چه هنگام استفاده و چه در زمان پوشیدن و در آوردن بسیار راحت تر از جین و کتان هستند.

3- زمان ماندگاری و طول عمر

طول عمر و ماندگاری شلوارهای جین و کتان بسیاری بیشتر از شلوار های پارچه ایی است و کاربران مدت زمان بیشتری می توانند آنها را بپوشند.

4- نوع دوخت و مقاومت دوخت:

چهارمین اختلاف بین شلوار مردانه پارچه ایی و جین که در مقاله راهنمای خرید شلوار مردانه بررسی می کنیم نوع دوخت است. دوخت شوارهای پارچه ایی بخاطر ظرافت دوخت و نوع نخی که در آن بکار می رود از نظر مقاومت بسیار کمتر از نوع جین و کتان است معمولا شلوارهای جین و کتان بندرت دوخت شان می شکافت یا پاره می شود و این بخاطر نوع نخ مقاوم و دوخت آن است.

5- ضخامت و مقاومت پارچه:

پارچه های شلوارهای جین و کتان بسیار ضخیم تر از شلوارهای پارچه ایی است و این ضخاتمت باعث مقاومت بیشتری آنها در مقابل سرما، گرما، پارگی و بسیاری از مسایل دیگر می شود.

6- مکان های استفاده:

معمولا مکان های استفاده شلوار های پارچه ایی امکان رسمی و غیر رسمی مانند ادارات و بسیاری از جاهای دیگر است اما شلوارهای جین و کتان در اماکن رسمی مثل ادارات و مراسم کاری و غیره کاربرد چندانی ندارند.

در تصمیم به خرید شلوار مردانه و نوع آن شاید توجه به این موارد ضروری باشد تا انتخابی مناسب و درستی داشته باشیم. این بود تفاوت بین ضلوار پارچه ایی و جین، کتان که هنگام خرید شلوار مردانه باید در نظر گرفت.

کلام آخر:

خوب عزیزان همانطور که دیدید موضوع این مقاله ما در مورد راهنمای خرید شلوار مردانه  بود. ما در این بحث بعد از مقدمه انواع پارچه های شاوار مردانه و قیمت شلوار مردانه چند مدل را در خدمت شما بررسی کردیم.

بعد از آن چند مدل شلوار مردانه را خدمت شما معرفی کردیم مدل هایی مانند جین، جاگر، کارگو و چند مدل دیگر و در اینجا بحث مان را به پایان می رسانیم امید وارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

موفق و سر فراز باشید.

در پایین این صفحه جهت خرید شلوار مردانه 40 مدل شلوار مردانه را خدمت شما معرفی می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *