زنانه, کفش, کفش ورزشی, مردانه

راهنمایی خرید اینترنتی کفش اسپرت  مد روز+50مدل کفش سال1401

بسم الله الرحمن الرحیم

راهنمایی خرید اینترنتی کفش اسپرت

توجه:  برای مشاهده و خرید محصولات  از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

لطفا برای خرید اینترنتی کفش ورزشی از طریق فروشکالا بر روی دکمه بالا کلیک کنید و برای خرید مستقیم از دیجی کالا دکمه پایین را بکار ببرید

راهنمایی خرید اینترنتی کفش اسپرت

لطفا برای خرید اینترنتی کفش رسمی از طریق فروشکالا بر روی دکمه بالا کلیک کنید و برای خرید مستقیم از دیجی کالا دکمه پایین را بکار ببرید

کفش رسمی مردانه

خرید کفش اسپرت زنانه

کفش پیاده روی مدل Classic Royal 2023 رنگ سفید
کفش راحتی کفش شیما مدل 1511901

لینگ خرید هر آنچه که یک خانم برای سال جدید نیاز دارد لباس، کفش و اکسسوارات 1401

  1. قیمت کفش اسپرت مردانه

توجه: بعلت ایجاد اشکال در افزونه فروش برای مشاهده و خرید محصولات  از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

خرید کفش اسپرت مردانه

لینگ خرید هر آنچه که یک آقا برای سال جدید نیاز دارد لباس، کفش و اکسسوارات 1401

راهنمای خرید اینترنتی کفش اسپرت 

پا یکی از موثریترین اعضای بدن انسان برای زندگی و حفظ حیات است بر همین اساس محافظت و نگهداری از ان همیشه دغدغه ی انسان بوده است. ضمن اینکه از اعضای مهم بدن که در تماس مستقیم با زمین و هر آنچه که در روی آن از خار و خاشاک تا سنگلاخ و هر آنچه که برروی آن است می باشد .

بر همین اساس است که بشر در طول تاریخ سعی در حفاظت از این عضو مهم بدن بوده است. از ابتدا که با استفاده از پوست و وب گیاهان و علف ها تا استفاده از پوست و موی حیوانات که به دور پای خود می بسته تا کنون که هزاران مدل کفش را تولید و به بازار عرضه می کند. و یک صنعت بزرگ و مهم در اقتصاد جهانی به حساب می آید در عصر حاضر دیگر در کنار حفاظت از پا درمقابل عوامل بیرونی مانند سرما ،گرما،حشرات و گزنده ها و اشیاء که برروی زمین هستند و ممکن است به پا صدمه برسانند.

لینگ راهنمای خرید مانتو تابستانی

کفش در زمان حاضر یک نقش زیبایی و شیک پوشی و خوش استیلی هم دارد. برای همین امر است که می بینیم به عنوان مدل کفش برای کاربردهای گوناگون در بازار تولید و به احتیاجات و نیازهای انسان و علایق و سلیقه های اشخاص و حتی سن و جنسیت افراد و رنگ و مدل لباس آن ها تولید و به بازار عرضه می شود. بنابر این مسئله ی خرید کفش و بخصوص  خرید کفش اسپرت  بعلت میزان جنب وجوش هنگام ورش یا پیاده روی و دویدن اهمیت بسیار زیادی دارد..

کفش والیبال مردانه مدل اسپرت کد R11228D غیر اصل

کفش والیبال مردانه مدل اسپرت کد R11228D غیر اصل

 

تومان۳۵۹,۰۰۰

 جنس             تور

 جنس زیره        اتیلن وینیل استات (EVA)

کفی              طبی

نحوه بستن            بندی

ویژگی های زیره: کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش , مقاوم در برابر سایش

ویژگی های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کفی طبی , کاهش فشارهای وارده

کفش فوتسال مردانه مدل اسپرت کد 04 غیر اصل

کفش فوتسال مردانه مدل اسپرت کد 04 غیر اصل

 

تومان۱1۸,۰۰۰

 جنس             چرم مصنوعی

 جنس زیره          مواد مصنوعی

کفی: قابلیت ارتجاعی , بالشتک هوا , قابلیت گردش هوا , قابل تعویض

نحوه بستن            بندی

ویژگی های زیره: انعطاف پذیر , دارای بالشتک هوا , قابلیت گردش هوا , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش

ویژگی های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر

معتبر ترین برند های جهانی تولید مفش اسپرت:

کفش آدیداس:

آدولف داسلر در سال 1948 در شهر هوتسوگن آوراخ آلمان با کمک برادرش شرکت آدیداس معتبرترین تولید کننده لوازم ورزشی را تاسیس کرد. این برند بزرگترین تولید کننده اروپایی و دومین برند بزرگ تولید کننده لوازم ورزشی جهانی بحساب می آید.شرکت آدیداس بکار تولید و توزیع انواع لباس، عینک آفتابی، ساعت، کفش ورزشی، محصولات مراقبت شخصی و لوازم لوکس مشغول است.

در حقیت برند آدیداس یک هیلدینگ معروف و معتبر است و دارای زیر مجموعه های زیادی است. شرکت هایی مانند راگ پورت،شرکت تولید کننده پوشاک ورزشی ریبوک و همچنین شرکت لوازم کلف تیلورمید زیر مجموعه آن هستند. در این میان باید یکی از شرکت های منشعب شده از این شرکت یعنی شرکت پوما هم نام ببریم که البته در قسمت های بعدی به این برند جهانی یعنی پوما هم خواهیم پرداخت.

اما داستان تاسیس و کسب شهرت جهانی این بزرگترین برند جهانی تولید لوازم اسپرت در سطح جهانی جالب است. آدولف کسلر تولید کفش ورزشی آدیداس را در خشک شویی مادرش آغاز کرد و بخاطر قطع مکرر برق از تولید کننده های پدالی برق که مانند دو چرخه بود استفاده می کرد.

کسلر در المپیک تابستانی 1936 ساک خود را از کفش پر کرد و به دهکده المپیک رفت او توانست جسی اونز آمریکایی سیاهپوست را متقاعد کند که برای مسابقاتش از کفش آدیداس استفاده کند بلاخره جسی اونز قهرمان جهان با این پیشنهاد موافقت کرد و در جریان مسابقات المپیک موفق شد سه مدال طلا را کسب کند و در آن هنگام اعلام کرد که مدال های خود را مدیون کفش با کیفیت آدیداس است این مسئله باعث شد برند آدیداس در سطح جهانی معروف شود.

از آن هنگام سیر تقاضا و نامه ها از سراسر جهان برای این شرکت آلمانی سرازیر شد تا حدی که در آن زمان در عرض یک سال توانست 200000 جفت کفش را در سطح جهان بفروش برساند.

  
کفش کوهنوردی مردانه سارزی مدل hilas_M.e.s,Na.r.n.j_01
اسپرت , کوهنوردی

قابل شستشو با ماشین لباسشویی

نحوه بستن: بندی

انعطاف پذیر , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر ترک و شکستگی
مقاوم در برابر سایش،کاهش فشار وارده، انعطاف پذیر 

کفش اسپرت نیک NIKE:

این شرکت توسط بیل بورمن و فیل نایت در سال 1962تحت نام Blue Ribbon sports با هدف تولید انواع کفش و سایر وسایل ورزشی در کشور آمریکا تاسیس شد مقر دفتر مرکزی شرکت نایکی در ایالت اورگان در شهر پیورتون است. این شرکت در سال 1971 نام خود را به نام نایکی یا نیکی تغییر داد. شرکت نایکی بزرگترین شرکت تولید کننده کفش رشته های مختلف اسپرت، لباس های رشته های متنوع، لوازم و تجهیزات ورزشی در سطح جهان است.

 شرکت نایکی یک شرکت بزرگ که در حقیقت یک هیلدینک است که دارای زیر مجموعه های گسترده ایی است. شرکت های مشهوری مانند امبر و و کاتورس که تولید کننده بررگ کفش های آل استار و نیز کول هان و هارلی اینترنشنال هم از زیر مجموعه های بزرگترین شرکت  تولید کننده لوازم ورزشی است.

از مسایل مهم سال های اخیر این شرکت تیم ملی ایران را به تبعیت از تحریم های آمریکا در جام جهانی 2018 روسیه تحریم کرد و از میان همه تیم ها به تیم ملی ایران کفش ورزشی نداد و حتی از پوشیدن کفش نایکی توسط بازیکنان تیم ملی حتی با بوجه ایران منع کرد.

 

کفش اسپرت پوما poma:

این شرکت در حقیقت یک شرکت جدا شده از شرکت آدیداس است. شرکتی که در اثر اختلافات ایدئولوژیک بین موسس این شرکت و برادرش که هر دو جزء موسسین شرکت آدیداس بودند بوجود آمد.

شرکت پوما بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و معتبر تولید کفش ، لوازم ورزشی و انواع لباس ها برای رشته های مختلف ورزشی بحساب می آید. این شرکت مانند شرکت آدیداس که از آن منشعب شده است در شهر هوتسوگن اوراخ آلمان قرار دارد. شرکت پوما در سال 1948 از شرکت آدیداس جدا شد و نام پوما را بخود گرفت .این شرکت در بیش از 80 کشور دنیا فعالیت دارد و بیش از 11 هزار کارمند در سراسر جان دارد.

 

در این قسمت از مقاله راهنمایی خرید اینترنتی کفش اسپرت ناب+50مدل کفش سال1401 اجزائء اصلی تشکیل دهنده کفش اسپرت را به دو دسته تقسیم می کنیم.

اجزاء تشکیل دهنده کفش اسپرت:

 1- رویه کفش 

قسمت بیرونی کفش و استایل دهنده به آن همان رویه کفش است که خود می تواند از چندین جزء تشکیل شود و تنها یک جزء نیست. همچنین یک رویه ممکن است از چندین جنس تولید شود.معمولا در تولید و دوخت کفش های ورزشی با توجه به اینکه فرد در هنگام استفاده از این نوع کفش معمولا در تحرک است و حالت های مختلفی بخود می گیرد این کفش ها را از اجناسی تهیه می کنند که دارای انعطاف بیشتری باشد. بر همین اساس است برای قسمت رویه اکثرا از جنس پلاستیک، پارچه یا توری استفاده می شود.

از سه جنس پارچه، پلاستیک و توری طوری استفاده می شود که ضمن تامین راحتی شخص و پا هوا نیز بطور مداوم به درون کفش نفوذ کند و از گرم شدن پا و تعرق و بد بویی پا تا حد ممکن جلوگیری کند. و بهترین نتیجه را در این رابطه بتوان گرفت. در کنار این مسئله بعضی از کفش ها با توجه به هدف کاربردی آنها ممکن است ضد آب تهیه و به بازار عرضه شوند. مثلا کفش های بعضی از رشته های ورزشی یا کفش جهانگردان که ممکن است به مناطق مخلف آب و هوایی سفر کنند و از آنجا گذر داشته باشند.

البته در کنار سه لایه ذکر شده در بعضی از کفش های ورزشی ممکن است از چرم طبیعی یا چرم مصنوعی استفاده شود و یا از ترکیب این رویه ها با جنس های دیگر رویه ها استفاده کنند.

برای خرید کفش اسپرت می توانید از فروشگاه کفش سایتمان استفاده کنید.   

کفش پیاده روی زنانه مدل تک اسپرت کد We

کفش پیاده روی زنانه مدل تک اسپرت کد We

تومان۲۶۹,۰۰۰ تومان۱۹۹,۰۰۰

کفش پیاده روی زنانه مدل تک اسپرت کد Pe

کفش پیاده روی زنانه مدل تک اسپرت کد Pe

تومان۳۱۰,۰۰۰ تومان۲۴۹,۰۰۰

جنس

جنس زیره

مورد استفاده
نحوه بسته شدن

ویژگی های زیره

ویژگی‌های تخصصی کفش

چرم مصنوعی

مواد مصنوعی

اسپرت , روزمره , مهمانی، رسمی
بندی
انعطاف پذیر , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر ترک و شکستگی
مقاوم در برابر سایش،کاهش فشار وارده، انعطاف پذیر 

در این قسمت از مقاله به معرفی  انواع رویه های کفش اسپرت می پردازیم.

انواع رویه های کفش ورزشی:

1- رویه چرم:

چرم رویه ایی بادوام، انعطاف پذیر و جذاب است که بصورت سفت و یا نرم در رویه کفش های ورزشی بکار می رود. و این بستگی به دسته ورزشی دارد که قرار است در آن زمینه استفاده شود. چرم طبیعی هوا را از خود عبور می دهد و میزان تعرق پا را در هنگام ورزش کردن یا انجام حرکات ورزشی کم می کند.

البته بدلایل مختلف مانند گران بودن که باعث بالا رفتن قیمت خرید کفش اسپرت می شود و سنگینی نسبی نسبت به رویه های پلاستیکی و پارچه ایی از رویه های پارچه ایی و پلاستیکی در تولید کفش ورزشی بیشتر استفاده می شود. از چرم به دلیل دوام و مقاومت بیشتر معمولا در قسمت هایی از رویه کفش استفاه می شود که در هنگام حرکات ورزشی بر آن قسمت ها فشار بیشتری وارد می شود و ممکن است آن جزء زود تر از اجزاء دیگر فرسوده و خراب شود.

معمولا استفاده بطور کامل از چرم در رویه کفش ورزشی باعث سگینی و گرانی کفش می شود و این می تواند باعث مصرف انرژی بیشتری از ورزشکار شود.به همین دلیل ترجیح داده می شود که در کنار چرم از قسمت هایی از پارچه یا پلاستیک استفاده شود.

2- رویه پلاستیکی:

در بعضی از کفش های اسپرت از رویه های پلاستیکی استفاده می شوداین کفش ها معمولا قیمت کمتری نسبت به انواع کفش های چرمی و کتانی دارند. این نوع کفش دارای مقاومت خوبی هم هست. بعضی تولید کنندگان کفش از این رویه برای تولید کفش های ضد آب برای استفاده افراد در مکان های مورد نیاز و در بعضی فصل های خاص تولید می کنند.

کفش های اسپرت پلاستیکی سبب گرم شدن پا و تعرق پای استفاده کننده و بد بویی آن می شود زیرا از نفوذ هوا به درون کفش ممانعت می کند. البته در کنار استفاده از این نوع رویه تولید کنندگان در بعضی از قسمت های رویه پارچه مخصوص بکار می برند.

کفش پیاده روی مدل shadow
کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل 3-290015A
اسپرت , 

مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر ترک و شکستگی

نحوه بستن: بندی

جنس زیره رابر که بسیار انعطاف پذیر است.

مقاوم در برابر سایش،کاهش فشار وارده، انعطاف پذیر 

جنس:  چرم مصنوعی

مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر ترک و شکستگی

نحوه بستن: بندی

جنس زیره: قابلیت ارتجاعی

مقاوم در برابر سایش

3- رویه پارچه ایی:

یکی از انواع رویه که کاربرد زیادی در تولید و دوخت کفش اسپرت دارد رویه پارچه ایی است برای این رویه باید از پارچه های ضخیم و مقاوم در برابر پارگی و در برابر فشار اشتفاده شود ضمن اینکه باید پارچه ایی نرم باشد تا پا براحتی در آن حرکت کند استفاده از پارچه بعنوان رویه باعث می شود هوا براحتی در درون کفش نفوذ کند و در داخل جابجا شود این باعث خنکی پا و جلوگیری از عرق کردن پا خواهد شد. و از این طرق پا بد بو نوی شود.

کفش هایی که رویه پارچه ایی در دوخت آنها استفاده شده است ضمن نرمی و راحتی دارای ویژگی سبکی هستند. بخاطر همین ویژگی های کفش های اسپرت پارچه ایی در بین بسیاری از از افراد و بخصوص ورزشکاران از محبوبیت برخوردارند.

 2- زیره کفش

زیره کفش یکی از قسمت های بسیار مهم و اساسی کفش که کیفیت بالای آن باعث عدم خستگی پاها و جلوگیری از  فشار آمدن بر روی پاها بخصوص مچ پا، زانوها و خستکی ستون فقرات و کمر می شود. زیره بسیار متنوع تولید می شود و دارای شکل های گوناگون و انواع زیادی است. شکل رنگ و کیفیت زیره کفش می تواند بر قیمت کفش اسپرت تاثیر مستقیمی بگذارد. زیبایی و کیفیت زیره کفس در بسیاری از موارد باعث انتخاب و خرید کفش اسپرت توسط مشتری شود.

در این قسمت از راهنمایی خرید کفش اسپرت زیره کفش اسپرت را که از قسمت های مهم و اساسی کفش اسپرت است مورد بررسی قرار می دهیم.

 

انواع زیره کفش:

در بسیاری از مواقع ما برای خرید کفش اسپرت به این فکر کرده ایم که چه کفش اسپرتی بخرم؟ که مناسب پام باشد و بتوانم براحتی در آن حرکت کنم. ما سعی کردیم که انواع زیره کفش اسپرت را که در کیفیت و کارایی کفش تاثیر زیادی دارد را خدمت شما معرفی کنیم تا راهنمای خرید کفش اسپرت شما باشیم. 

1- زیره پی یو pu

زیره ایست با دوام و محکم که برای انواع کفش های زنانه، مردانه، بچه گانه و انواع کفش مجلسی، صندل و راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. این زیره یک زیره مقاوم در شرایط آب و هوایی مختلف و دارای انعطاف است و همچنین زیره ایی سبک و راحت استزیره پی یو در دو نوع پلی آستر و پلی اتری تولید می شود.زیره پی یو  بخاطر مستحکم بودن دارای عمر زیادی است. از ویژگی های بارز ان زیره:

  • نرم و مناسب است.
  • سایش کمتری دارد
  • اصتکاک نسبتا کم
  • وزن مناسب

2- زیره t.pu

از خصوصیات و ویژگی های این زیره اصطکاک زیاد، دارای انعطاف پذیری خوبی است که باعث می شود استخوانهای کف پا در هنگام حرکت متحمل فشار کمتری شوند، همچنین سبکی این زیر باعث می شود که شخص در پیمودن مسافت های طولانی احساس خستگی کمتری بکند، پایین بودن میزان سایش موجب طول عمر این زیره و در نتیجه کفش می شود. این زیره بخاطر انعطاف پذبری که دارد مقاوم است و ترک نمی خورد.

مواد تشکیل دهنده این زیره پلی آست و پلی ات است که مواد تشکیل دهنده زیره پی یو بودند که بر روی آنها ماده جدیدی بنام ترمو اضافه شده و این زیره تولید می شود آگهی از این ویژگی ها باعث می شود در هنگام خرید اینترنتی کفش اسپرت به ویژگی این نوع کفش توجه بیشتری بکنیم و با توجه به کاربردی که می خواهیم از کفش داشته باشیم کفش مناسب را انتخاب و خریداری کنیم.

3- زیره پی وی سی 

این زیره نسبت به به دو نوع ذکر شده قبل دارای کیفیت بسیار پایینی اس زیره ایی خشک و سنگین که ضمن فشار آوردن فشار به کف پا بخاطر سنگینی سبب خستگی بیشتر فرد می شوددر این زیر دیگر خبری از سبکی پی یو و تی پی یو نیست.

بطور کلی ویژگی های این نوع زیره را به موارد زیر اشاره کرد

  • خشکی بال
  • شکستگی زیاد بدلیل سفت بودن وخشکی
  • عدم انعطاف پذیری
  • قیمت ارزان تر نسبت به زیره های دیگر

4- زیره ترمو:

این نوع زیره از ماده اولیه ترمو ساخته می شود و دارای کیفیت بسیار بالایی است. اما در کنار کیفیت بالا باید به وزن بالا و سنگینی زیاد که باعث خستگی پاها می شود اشاره کرد. از ویژگی های  بارز آن باید خوشبویی این  ماده و زیره را ذکر کرد. در این نوع زیره سایش وجود ندارد و اصطکاک بسیار بالا است بدلیل نرمی احتمال شکستگی و ترک خوردگی وجود ندارد.

5- زیره eva:

پنجمین زیره کفش که در بحث قیمت خرید کفش اسپرت مورد بررسی قرار می دهیم زیره پر کاربرد EVA است. بخاطر ویژگی های خاص و منحصر بفرد این زیره اکثر کفش های موجود در بازار از این نوع زیره تولید و به بازار عرضه می شود. این زیره بسیار نرم و حالت ارتجاعی بالایی دارد و بدلیل نرمی بالای آن زیره را با با مواد لاستیکی TPU  ترکیب می کنند این کار باعث می شود که از میزان لغزندگی زیره EVA کاسته شود و کفش لیز نخورد. زیره کفش eva بسیار سبک می باشد و و یکی از  دلایل محبوبیت آن همین سبکی این زیره باکیفیت است.

  کلام آخر:

ما سعی کردیم  مقاله را برای راهنمایی خرید اینترنتی کفش اسپرت ناب+50مدل کفش سال1401 برای یافتن  جواب چه کفش اسپرتی بخرم؟ گردآوری کنم برای این منظور در ابتدا چندین کفش جدید و بروز را معرفی کردیم سپس بر دو قسمت اصلی و اساسی کفش یعنی رویه کفش اسپرت و زیره صحبت کردیم.

ما رویه را قسمت بالای کفش که قابل مشاهده است تعریف کرذیم و سه نوع رویه که در دوخت کفش اسپرت بکار گرفته می شو ند رویه چرم، رویه لاستیک و رویه پارچه ایی را توضیح دادیم.بعدا آمدیم زیره یعنی قسمت زیر کفش را مورد بحث قرار دادیم و انواع آنرا توضیح دادیم که عبارت بود از زیره پی یو، زیره ترمو، زیره EVA، زیره T.puو زیره ح وی سی. در اینجا بحث راهنمای خرید کفش اسپرت ما به پایان می رسد از توجه شما سپاسگزارم

لطفا با راهنمایی خود ما را راهنمایی بفرمایید.

  موفق و سرفراز باشید. 

لطفا از صفحه اصلی foroshkala.net دیدن بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *