لوازم برقی آشپزخانه

خرید بهترین همزن برقی

همزن برقی یکی از وسایلی است که امرئزه می توانیم در بسیاری از آشپز خانه ها آن را ببینیم و در حقیقت جز کالاهای مهم در انجام آشپزی است. و یکی از قدیمی‌ترین وسایلی است که از زمان‌های گذشته تا به امروز مدل‌های مختلفی از آن در آشپرخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. این وسیله نیز همچون سایر لوازم از تکنولوژی دور نمانده است.امروزه انواع مدل‌های برقی آن به بازار عرضه شده است. 

 

همزن‌های امروزی از لوازم برقی آشپزخانه هستند که از قدرت و توان مختلفی برخوردارند. بسته به کار بردی که از آنها انتظار داریم و وسعت کار ونوع آسپزخانه انسان از همزنهای برقی با قدرت متفاوت استفاده می کند . در نتیجه استفاده از آن‌ها این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید. 

انواع همزن برقی:

به طور کلی دو مدل مخلوظ کن برقی در بازار وجود دارد . که شامل همزن دستی و همزن کاسه‌ای می‌شود.مخلوط کن دستی همانطور که از نامش مشخص است به صورت دستی قابل استفاده است. می‌توان با استفاده از آن مواد غذایی مختلف را به راحتی مخلوط کرد.

مخلوط کنهای دستی معمولا برای انجام کارهای سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی دیگر از انواع همزن برقی، همزن کاسه‌ای است که استفاده از آن ساده‌تر بوده و برای انجام کارهای بیشتر و پیچیده‌تر کاربرد دارد. در این بین توصیه می‌کنیم که اگر شما از آن دسته افرادی هستند که به پخت شیرینی‌جات مختلف یا تهیه خمیر برای پخت پیتزا یا پیراشکی علاقه مندید، همزن کاسه‌ای را انتخاب کنید.

ویژگی‌های مهم برای خرید 

۱. راحتی:
در زمان خرید همزن  به راحتی دسته و حالت قرارگیری آن در ظرف دقت داشته باشید، چون برای مخلوط کن مواد غذایی شما باید تسلط کافی روی دستگاه داشته باشید. در صورتی که  بیش از اندازه بزرگ، سنگین یا دارای حالت دسته غیر مناسبی باشد، استفاده از آن برای شما دشوار خواهد بود.

۲. سرعت:
مخلوط کن های های برقی دارای قابلیت تنظیمات سرعت مختلفی هستند . بهترین گزینه برای خرید این محصول انتخاب مخلوط کن برقی با داشتن قابلیت سرعت پایین، متوسط و تند است. داشتن این سه حالت سرعت، امکانی را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید با توجه به آنچه قصد تهیه آن را دارید، مواد غذایی مورد نظر را هم زده و از پاشیده شدن آن‌ها به اطراف جلوگیری کنید.

۳. مصرف برق:
در زمان خرید تمامی لوازم برقی از جمله مخلوط کن باید به میزان مصرف آن دقت کنید. هرچه مخلوط کن دارای قدرت بیشتری باشد، در نتیجه برق بیشتری نیز استفاده می‌کند. ولی امروزه دستگاه‌های مختلفی در بازار وجود دارند که دارای برچسب‌های انرژی هستند و برق کمتری مصرف می‌کنند.

۴. جنس پایه‌های مخلوط کن:
با توجه به اینکه از این وسیله برای مخلوط کردن مواد غذایی مختلفی استفاده می‌شود، بهتر است همزنی را انتخاب کنید که جنس پایه‌های آن از استیل ضد زنگ باشد .تا بتوان در مدت زمان طولانی‌تر از آن استفاده کنید.

https://foroshkala.net/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.