لوازم شخصی

راهنمای خرید ماشین اصلاح بدن بانوان برندهای معتبر 2022

بسم الله الرحمن الرحیم

راهنمای خرید ماشین اصلاح بدن بانوان

خرید انواع ماشین های اصلاح موی بدن بانوان از دیجی کالا

دستگاه لیزر موهای زائد دس مدل GP591

دستگاه لیزر موهای زائد دس مدل GP591

اپیلاتور براون مدل Silk Epil 5680

اپیلاتور براون مدل Silk Epil 5680

اپیلاتور براون مدل Silk-Epil 3 مدل 3420

اپیلاتور براون مدل Silk-Epil 3 مدل 3420

لیزر موهای زائد وی جی ار مدل V-717

لیزر موهای زائد وی جی ار مدل V-717

اپیلاتور جیمی مدل 7005 GM

اپیلاتور جیمی مدل 7005 GM

بند انداز برقی کیمی مدل KM-2777

بند انداز برقی کیمی مدل KM-2777

صفحه اصلی سایت فروشکالا

مقدمه

خرید ماشین اصلاح بدن بانوان 

شاید یکی از دغدغه های آرایشی افراد بشر در عصر حاضر و گذشته وجود موهای زاید بدن بخصوص برای خانم ها است گرچه این مسئله برای بعضی از آقایان حساسیت زا و ازار دهند هم هست اما خانم ها توجه بیشتری برای رفع موهای بدن می کنند البته برای رفع موهای بدن از دیر باز بانوان روش های مختلفی را بکار می برددند که این روش ها سال بسال تغییر می کند و هر روc بطرف کیفیت بالا، درد و رنج کمتر، حساسیت و التهاب پوستی پایین تر و مزایای دیگر پیش می رود بحث مقاله امروز ما در رابطه با یکی از بهترین و راحت ترین روش خلاص شدن خانم ها از موهای بدن یعنی راهنمای استفاده و خرید ماشین اصلاح بدن بانوان می باشد.

اپیلاتور براون مدل 3170

اپیلاتور براون مدل 3170

لیزر موهای زائد میوتو ایتالیا مدل LINDO

لیزر موهای زائد میوتو ایتالیا مدل LINDO

اپیلاتور براون مدل silk.epil3

اپیلاتور براون مدل silk.epil3
  • تکنولوژی اصلاح: اپیلاتور
  • امکانات لوازم اصلاح: سری قابل شست‌وشو
  • جنس موچین: استیل ضد زنگ

لیزر موهای زائد مدل A110

لیزر موهای زائد مدل A110

لیزر موهای زائد فیلیپس مدل BRI958

لیزر موهای زائد فیلیپس مدل BRI958

برای به دست آوردن مطلوب ترین نتیجه،بهتر است از الگوی نحوه استفاده دستگاه پیروی کنید:چهار استفاده اول را هر دو هفته یکبار انجام دهید.هشت استفاده بعدی را هر چهار هفته یکبار انجام دهید.از بین رفتن بیش از 90% مو ها را بعد از سه استفاده اول مشاهده میکنید و مابقی موها نیز در طول دوره به طور کامل از بین خواهند رفت.

برق و باطری

دستگاه ذوب وکس سولار استار مدل 100

دستگاه ذوب وکس سولار استار مدل 100

برندهای معتبر خرید ماشین اصلاح بدن بانوان 

برند ماشین اصلاح بدن پاناسونیک

ماشین اصلاح بدن فیلیپس

میوتو ایتالیا

ماشین اصلاح رمینگتو

ماشین اصلاح بدن براون

نکات مهم هنگام خرید ماشین اصلاح بدن بانوان:

در این قسمت از مقاله راهنمای خرید ماشین اصلاح بدن بانوان برندهای معتبر 2022 به تکاتی اشاره می کنیم که باید هنگام خرید ماشین اصلاح بدن بانوان به آنها توجه کنیم.

با چه کار می کند؟

اینکه دستگاه هنگام کار کردن از چه منبع انرژی استفاده می کند می تواند حایز اهمیت باشد. دستگاه های موجود در بازار ممکن است فقط با نیروی مستقیم برق کار کنند که در استفاده از این ماشین ها باید در مکانی باشیم که دارای پریز برق باشد. در کنار این نوع ماشین های اصلاح بدن بعضی دیگر هستند که فقط در حالت سارژ می توانند کار کنند و بصورت مستقیم با برق راه نمی افتند و کار نمی کنند یعنی نمی توان هنگام استفاده از برق بهره گرفت تا فقط در مواقع ضروری از آنها استفاده کرد.

اما مدل های دیگری  هم وجود دارند که از هردو سیستم یعنی هم بصورت سیم و نیروی برق شهری استفاده می کند و هم امکان شارژ آنها وجود دارد و بدون برق مستقیم هم می توان در هرمکان از این ماشین های اصلاح استفاده کرد.

و مدل هایی هم در بازار وجود دارند که با نیروی باطری استفاده می کنند و بجای نیاز به برق شهری یا شارژ از چند عدد باطری بسته به قدرت موتور ماشین اصلاح استفاده می کند.

ست اصلاح موی بدن بانوان سوناکس پرو مدل SN-8988

ست اصلاح موی بدن بانوان سوناکس پرو مدل SN-8988

بصورت خشک تا تر کار کردن ماشین اصلاح

مدل های موجود در بازار بعضی از مدل های آنها فقط بصورت خشک کار می کنند یعنی در هنگام استفاده نمی توان خمیر مخصوص بکار برد و یا بدن خیس باشد این نوع مدل ها ممکن است شارژ، شارژی برقی و یا برقی تنها باشند. اما در کنار این مدل مدل های دیگری هم هستن که حالت تر دارند یعنی هنگام استفاده از آنها می توان از خمیر   مخصوص استفاده کرد و یک اصلاح راحت تر و بهتری داشت از انواع این مدل های اصلاح تر بعضی مدل ها هسند که دارای سیستم و امکان ضد آب می باشند این نوع ماشین اصلاح را می توان همراه با آب و خمیر مخصوس و یا حتی در زیر دوش آب استفاده کرد و بدون اینکه نگران خرابی و سوختن دستگاه یا زنگ زدن قطعات و تیغه های آن شد.

خرید لیزر موهای زائد مارسکی مدل MS-6999

لیزر موهای زائد مارسکی مدل MS-6999

نوع و تعداد تیغه ماشین اصلاح

با نکته بعدی یعنی نوع و تعداد تیغه ماشین اصلاح که در مقاله خرید ماشین اصلاح بدن بانوان معرفی می کنیم بحثمان را ادامه می دهیم. در ماشین اصلاح بدن بانوان تعداد و نوع جنس تیغه آنها در کیفیت اصلاح تاثیر مستقیمی دارد بطوری که هرچه تعداد تیغه ها بیشتر باشد هم تمیز و هم بیشتر مو ها از ریشه کنده می شوند بدون اینکه فرد احساس درد یا سوزش کند البته هرچه تیغه ها بیشتر استفاده شوند باید توان مصرفی انرژی ماشین هم بالاتر باشد.در هنگام خرید به جنس تیغه ها هم باید توجه کرد زیرا جنس بی گیفیت و فلز عادی تیغه مدت زمان خیلی کوتاهی کارایی خود را از دست می دهد و اگر دستگاه کارایی استفاده همراه با آب را دارد زنگ می زنند.

جنس تیغه این ماشین ممکن است از فلز استیل ضد زنگ که این مورد براحتی با آب قابل شستشو می باشد و می توان بعد از استفاده آنرا تمیز کرد. نوع دیگری از تیغه های ماشین اصلاح هم هستند و از تکنولوژی بالاتری برخوردارند و از کیفیت بهتر نسبت به انواع دیگر برخوردارند این تیغه ها اخیرا توسط برند های معتبر مورد استفاده قرار می گیرد.

بند انداز روزیا مدل HP 2999

بند انداز روزیا مدل HP 2999

شارژ سریع:

اگر این تکنولوژی در ماشین اصلاح بدن بانوان وجود داشته باشد. می تواند بسیار کاآمد و کمک کننده باشد و باعث می شود که در مدت زمان خیلی کوتاهتر نسبت به دستگاه هایی که این تکنولوژی را ندارند دستگاه شارژ شود و نیاز به انتظار بمدت زیادی نخواهیم داشت.

لیزر موهای زائد مدل AM001

لیزر موهای زائد مدل AM001

لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

باطری و آمپر آن

در هنگام خرید باید نوع باطری و آمپر آنرا در نظر گرفت در مدل های شارژی این نوع ماشین اصلاح بدن بانوان که متداول تر و پرطرفدار تر هستند هر چه آمپر باتری بیشتر و بالا تر باشد مدت زمانی که می توانیم از این نوع ماشین اصلاح استفاده کنیم بیشر خواهد بود و مجبور نیستیم برای کامل کردن اصلاحمان مجددا ماشین را مجددا شارژ کنیم.

قیمت ماشین اصلاح بدن بانوان

طبیعی است که هر کس با توجه به قدرت و توان مالی خود می تواند ماشین مدل بالاتر و برند معتبرتری راخریداری کند بنابر این قیمت ماشین اصلاح بدن بانوان می تواند بر انتخاب و خریدمان موثر باشد. قیمت یک ماشین اصلاح با توجه به مدل، برند، گیفیت و کارایی آن، جنس قطعات بخصوص تیغه ها و موارد دیگر تعیین گردد. 

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

 

گارانتی و خدمات بعد از فروش:

عامل مهم دیگر در انتخاب یک ماشین اصلاح مدت زمان گارانتی است که سازنده به مشتری می دهد تا در صورت هرگونه خرابی یا ایراد در مدت تعیین شده ماشین را تعویض و یا تعمیر و قطعات آنرا برای مصرف کننده تامین کند. همچنین برای این کار بعضی از برندها دارای مراکز خدمات بعد از فروش در کشورهای مختلف هستند که مسایل و مشکلات پیش آمده در مدت زمان گارانتی و بعد از آنرا رفع می کنند.

اپیلاتور اپتیما مدل Valvet Weapon

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE225

 تنوع سری های ماشین اصلاح

بعضی از مدل های ماشین اصلاح بدن بانوان دارای سری های مختلف است که باعث می شود قسمت های مختلف بدن و جاهای حساس بدن را فقط با عوض کردن سری آنها بتوانیم براحتی اصلاح کنیم مانند موهای زیر بقل و گوش و بینی. در هنگام خرید با انتخاب چنین مدل هایی از خرید و داشتن چندین دستگاه بی نیاز خواهیم بود.

اپیلاتور اپتیما مدل Valvet Weapon

اپیلاتور اپتیما مدل Valvet Weapon

مزیت استفاده از ماشین اصلاح بدن بانوان

استفاده از این دستگاه درد و سوزش شیوه های استفاده از انواع خمیرها و چسب ها و شیره های موکن را ندارد و افراد بدون هیچ گونه مشکلی می توانند یک تجربه رقع موهای بدن را داشته باشند.

اگر پوستی بسیار ظریف و حساسی دارید این دستگاه بدون ایجاد هیچگونه حساسی می تواند نیاز شما را رفع کند

گیفیت اصلاح و کندن موهای بدن بسیار بالاست و موهای بدن را طوری از ریشه می کند که فرد هیچ احساس دردی نکند و باعث نرمی بیشتر پوستتان می شود.

نوع شارژی آن براحتی در هر مکانی قابل استفاده است در هرجای خانه یا ماشین و مسافرت و غیره.

لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

چگونه از ماشین اصلاحمان نگهداری کنیم

اگر ماشین اصلاح ما از نوع زیر دوشی است بلافاصله بعد از استفاده قطعات قابل تفکیک آنرا باز کنیم و آنها را تمیز و سپس آنها را خشک کنیم تا رطوبت کاملا از آنها رفع شود.

روغن کاری از مواردی است که باعث نرمی و راحتی کار کردن و طول عمر دستگاه می شود.

از ماشین های اصلاح خشک در محیط های مرطوب استفاده نکنید و بعد از استفاده با برس مخصوص آنها را از موها پاک کنید.

توجه کنید که هنگام استفاده از ماشین اصلاح دستگاه شما داغ نشود و اگر داغ شد بلافاصله آنرا خاموش کنیم و اجازه دهیم دستگاه سرد شود.

کلام آخر:

در اینج مقاله راهنمای خرید ماشین اصلاح بدن بانوان برندهای معتبر 2022 به پایان خودش می رسد ما در این مقاله در مورد خرید ماشین اصلاح بدن بانوان و ویژگی هایی که در هنگام خرید این ماشین اصلاح در نظر گرفت صحبت کردیم و به مواردی مانند منبع تغذیه این ماشین اصلاح چیست، آیا بصورت خشک کار می کند یا تر ویا اینکه هردو مورد، نوع و تعداد تیغه ها، آیا تکنولوژی شارژ سریع دارد یاخیر، قدرت آمپر باطری خرید ماشین اصلاح بدن بانوان و مسایلی مانند اینها را معرفی کردیم.

و در قسمت های بعدی از نگوه نگهداری از خرید ماشین اصلاح بدن بانوان و مزیت های استفاده از آن نیز صحبت کردیم. امیدوارم مورد توجه و مفید فایده قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *