لوازم آرایش

عوارض لوازم آرایشی تقلبی +معرفی4 فروشگاه لوازم آرایشی اصل

عوارض لوازم آرایشی تقلبی

  بسم الله الرحمن الرحیم

عوارض لوازم آرایشی تقلبی

برای خلاصی از عوارض لوازم آرایشی تقلبی لوازم آرایشی اصل و با کیفیت بالا را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.

 

عوارض لوازم آرایشی تقلبی مقدار بسیار زیادی از انواع لوازم آرایشی بانوان موجود در بازار محصولاتی فیک و غیر اصل هستند و متاسفانه مواد اولیه بکار رفته در آنها موادی خطرناک و مضر برای سلامتی پوست و بقیه اندام های انسان هستند. این لوازم آرایشی می توانند آسیب های غیر قابل جبرانی را برای افراد استفاده کننده از این مواد داشته باشند  حتی در بعضی از مواد بدست آمده حاکی است این لوازم آرایشی تا ده ها و یا صدها برابر حد مجاز از این مواد شیمیایی ممنوعه استفاده شده است.

در این محصولات از مواد اولیه ارزان و باکیفیت پایین که غیر اصل و غیر ارگانیک هستند استفاده می شود. مواد بکار برده در تولید لوازم آرایشی فیک حاوی مقدار زیادی سرب که یک ماده بسیار خطر ناک برای پوست و حتی برای سلامتی انسان است بکار برده می شود

علاوه بر سرب در این لوازم آرایشی انواع مواد شیمیایی مضر برای سلامتی انسان جیوه، مواد و ممنوعه از نظر استاندارد تولیدات لوازم آرایشی، وجود انواع فلزلت مضر برای پوست مانند جیوه، سیانور، آلومینیوم، آرسنیک و همچنین وجود فضولات انسانی و حیوانی مانند مدفوع و ادارد و بسیاری مواد دیگر در این گونه لوازم آرایشی مشاهده شده است.

التهاب لب ها

وجود این مواد ممنوعه در لوازم آرایشی سبب  بوجود آمدن انواع حساسیت ها، التهاب های پوستی، جوش، آکنه، تورم ، لکه ها و بسیاری عوارض دیگر در پوست دست و صورت می شود.

شرکت ها و اشخاص تولید کننده لوازم آرایشی تقلبی در بسیاری از موارد بااستفاده از نام و برند شرکت های معروف و معتبر سعی در انحراف اذهان مشتریان از تقلبی بودن محصول خود و کول زدن مشتری می کنند. همچنین این اشخاص محصولات خود را با قیمت بسیار ارزان تر از قیمت واقعی در بازار عرضه می کنند.

خرید اینترنتی لوازم آرایشی بانوان

آسیب ها و عوارض لوازم آرایشی تقلبی

عفونت چشمی

سرطان های پوستی

جوش های زیر پوستی

خشکی بیش از حد پوست صورت

التهاب و خارش پوست

ریزش مو و ایجاد لکه های کچلی

سقط جنین

ناباروری

خشک شدن پوست لب ها

بالا رفتن فشار خون

تاثیر بر روی کار قلب

سوختگی پوست و باقی ماندن جای این سوختگی بر روی پوست صورت

تشدید عوارض پوستی

ایجاد جوش و آکنه در پوست صورت

خراب شدن آرایش در زمان کوتاه

ایجاد شکل ظاهری بد در هنگام آرایش

ایجاد چروک در پوست و پیری زود رس پوست

ایجاد سرطان های مختلف:

یکی از عوارض لوازم آرایشی تقلبی که بسیار خطرناک و جبران ناپذیر در استفاده طولانی مدت از این لوازم آرایشی تقلبی ایجاد سرطان های مختلف می باشد و این بخاطر استفاده بیش از حد از مواد شیمیایی ممنوعه و مضر برای سلامتی بدن انسان است مثلا یکی از مواد شیمیایی غیر مجاز کروم است اگر این ماده که در رژ لب تقلبی، خط لب یا براق کننده لب استفاده می شود بیش از حد در بدن یک شخص جمع شود باعث سرطان های معده و همچنین سرطان ریه می شود.

استفاده از آلومینیوم در لوازم آرایشی فیک سبب افزایش ترشح تولید هرمون استروژن می گردد که در نتیجه استفاده به مدت زیاد از این لوازم آرایشی غیر استاندارد، بی کیفیت و تقلبی می باشد افزایش ترشح این هرمون باعث ایجاد سرطان پستان می گردد.

در این مواد تقلبی ممکن است از نگه دارنده های غیر مجاز و خطر ناک هم استفاده بشود این مواد نگهدارنده در کوتاه مدت سبب حساسیت، پوسته پوسته شدن پوست لب ها، قرمزی ، عطسه و بسیاری عوارض دیگر می شود و در استفاده های طولانی مدت بوجود آورنده سرطان لب، پستان و انواع دیگر سرطان ها می گردد.

خشکی صورت

التهاب و خارش پوست:

یکی دیگر از عوارض لوازم آرایشی تقلبی و غیر اصل خارش پوست و التهاب در آن است این عارضه رایج این لوازم در انتدا ممکن است با قرمز شدن پوست، خود را نشان دهد و نیز باعث احساس خارش و پوسته پوسته شدن پوست می شود.

عفونت چشمی:

یکی از آسیب پذیرترین اعضای خانم ها در مقابل لوازم آرایشی تقلبی چشم های آنها است این عارضه از رایج ترین عوارض لوازم آرایشی تقلبی می باشد چشم یکی از قسمت های صورت است که آرایش صحیح آن تاثیر فراوانی بر کیفیت آرایشمان، جذابیت و زیبایی صورت می تواند داشته باشد.

ما لوازم زیادی مانند ریمل، سایه چشم، مداد چشم، پریمر و لوازم دیگر را برای آرایش و زیبا جلوه دادن چشمانمان مورد استفاده قرار می دهیم. استفاده از لوازم آرایشی فیک می تواند باعث التهاب و عفونت چشمی شود که با توجه به حساسیت و اهمیت چشم انسان ممکن است برای رفع این آسیب وقت و هزینه زیادی را صرف کنیم. و امکان دارد این آسیب برای چشم و حالت صورتمان جبران ناپذیر باشد.

عفونت چشمی

چه مواد خطر ناکی سبب ایجاد عوارض لوازم آرایشی تقلبی می شود؟

 پاراین: یک ماده نگه دارنده است.

فرمالدئید:

عوارض آن مشکلات تنفسی، سر درد، ضعف بدن شخص، ایجاد علامت های آسم احتمال ایجاد سرطان های مختلف

فتالات:

این ماده خطرناک بر روی اندام های داخلی شخص مانند غدد جنسی، کبد، ریه ها و همچنین مشکلات و ناهنجاری مادر زادی اندام های تناسلی برای جنین های مادران در معرض این مواد قرار گرفته تاثیر گزار خواهد بود

سرب:

از مواد خطرناکی که در سطح بسیار گسترده و زیاد در لوازم آرایشی تقلبی استفاده می شود و عوارض مضر زیادی از جمله مسمومیت، تاثیر بر روی روند تولید مثل، و تاثیر بر سیستم قلب و عروق، روی کبد، کلیه ها و بسیاری اندام دیگر خواهد داشت.

جیوه:

جیوه یکی از مواد بوجود آورنده عوارض لوازم آرایشی تقلبی است جیوه یک ماده شیمیایی سمی و خطرناک است که می تواند بر روی سیستم عصبی تاثیر بد بگذارد و کارکرد این سیستم را تحت تاثیر خود قرار دهد این ماده یک ماده شیمیایی سمی است که از طریق پوست هم می تواند جذب شود. از اثرات بد دیگر جیوه اثر گذاری بر روی روند رشد جنین خانم های باردار است و همچنین این ماده سمی بر روی سیستم ایمنی و تنفسی هم تاثیر منفی می گذارد.

اکسی بنزون

سورفاکتانت

آرستیک:

مس:

و بسیاری مواد شیمیایی دیگر.

از همراهیتان با مقاله آسیب ها و عوارض لوازم آرایشی فیک تشکر می کنم در این بحث سعی کردم اثرات زیان بار مواد آرایشی تقلبی را بر خوانندگان محترم سایت فروشکالا باز گو کنم و بعد از آن چند مورد را بصورت مختصر و مفید توضیح دهم و سپس بعضی از انواع پر استفاده از مواد ممنوعه، خطرناک و مضر در تولید لوازم آرایشی غیر استاندار و ارزان قیمت را خدمت شما معرفی کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *