لوازم آرایش

معرفی انواع کرم های پوست

معرفی انواع کرم های پوست

بسم الله الرحمن الرحیم

معرفی انواع کرم های پوست

معرفی انواع کرم های آرایشی

انواع کرم های پوست ماده آرایشی نیمه جامدی هستند که می توانند بعنوان زیر ساخت برای یک آرایش مناسب و زیباسازی دست و صورت بکار گرفته شود این کرم ها از مواد مختلف آرایشی با یک سری مواد معطر و روغن های مناسب حیوانی تولید می شوند و با توجه به نوع و مقدار مواد بکار گرفته شده به منظورهای مختلفی در آرایش دست و صورت بکار می رود.

این کرم ها هر کدام کاربرد خاص خود را دارد و برای منظور خاصی در آرایش بکار می رود اما مسئله ایی که در بکار گیری همه ی کرم ها باید مد نظر باشد نحوه و مقدار استفاده از این کرم ها است که می تواند باعث شود که یک خانم بعد از آرایش زیبا و جذاب دیده شود و یا آرایش  او مصنوعی بنظر برسد آرایش زمانی خوب و با کیفیت خواهد بود که پوست صورت و حتی دست یکنواخت و صاف باشد. مقاله امروز ما در رابطه با معرفی انواع کرم های آرایشی است و سعی داریم به معرفی انواع کرم های آرایشی بپردازیم.

البته در زیبایی و جذابیت فرد تمام لوازم آرایشی را باید درست و با دقت انتخاب و طبق اصول صحیح از آنها استفاده کرد ما مقاله های زیادی را در وبلاک خود منتشر کردیم از جمله مقاله خرید اینترنتی لوازم آرایشی بانوان که می تواند در زمینه لوازم آرایشی راهنمای خوبی باشد.

کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF 50 ژوت مناسب پوست چرب

معرفی انواع کرم های پوست

پرایمر سایه چشم ۱۱ گلدن رز

۲۰۳,۰۰۰ تومان

انواع کرم های آرایشی

در اینجا ما به معرفی انواع کرم های آرایشی که در این مقاله به آنها می پردازیم.

کرم برنزه

کرم سفید کننده و روشن کننده

کرم پاک کننده

کرم پودر

کرم پوشاننده

کانسیلر

فاندیشن

پرایمر

موس

کوشن

انواع کرم های آرایشی

کرم برنزه

اولین کرم آرایشی از مبان انواع کرم های پوست که بحث می کنیم کرم برنزی است. این کرم و انوا کرم های پوست دیگر که مورد نیاز هر خانمی است و تمام انواع لوازم آرایشی را می تواند از فروشگاه اینترنتی فروشکالا خریداری کنید..کرم برنزه کننده یکی از کرم هایی است که اگر درست و بجا استفاده کنید باعث درخشندگی پوستتان و روشنایی و زیبایی هر چه بشتر صورتتان شود. برنزه کردن پوست طرفداران زیادی در بین خانم هایی که دارای پوست سفید هستند دارد.

بعضی از خانم ها با گرفتن خمام آفتاب سعی می کنند پوست خود را برنزه کنند که این کار می تواند مشکلات و خطرات خود را داشته باشد و ممکن است باعث آسیب و صدمه رساندن به پوست افراد شود و بر همین اساس است که اخیرا در زمینه آرایشی خانم ها برای برنزه کردن پوست خود به کرم های برنزه روی آورده اند که هم قابل دسترس و هم قابل کنترل تر از حمام آفتاب است.

کرم روشن کننده:

کرم های سفید کننده و روشن کننده پوست برای روشن کردن و شفاف کردن پوست صورت افرادی که دارای پوست تیره هستند و یا پوست آنها بدلایل مختلف دارای لک و یا چین و چروک شده اند بکار می رود. پوست صورت و دست بدلیل اینکه در معرض اشعه خورشید قرار می گیرند و این مسئله عادی و طبیعی است نیاز به مراقبت ویژه دارد برای این مورد و مراقبت از پوست در کنار کرم های ضد آفتاب از کرم های روشن کننده و سفید کننده استفاده می شود.

رنک و تیرگی پوست ما را رنگدانه هایی به نام ملانین تعیین می کنند و کرم های سفید کننده و روشن کننده در حقیقت بر روی این رنگدانه ها تمرکز می کنند و این سلول های طبیعی صورت و دست را می پوشانند و باعث سفیدی و روشنی پوست ما می شوند. باید سعی کنیم روشن کننده های پوست تولیدی برندهای معتبر و معروف را مورد استفاده قرار دهیم.

ضمن اینکه باید سفید کننده ها را از محلات و فروشگاه های دارای نام و نشان و دارای تاریخچه ایی مناسب و خوب این محصولات را خریداری کرد زیرا انواع تقلبی و برند های غیر معتبر ممکن است مسموم ویا دارای جیوه و سرب باشند. روشن کننده ها می توانند باعث از بین رفتن سلول های تولید کننده رنگدانه های ملانین باشد که این برای پوست مضر می باشد در ادامه بحث معرفی انواع کرم های پوست لطفا با ما همراه باشید.

کرم پاک کننده

در این قسمت از مقاله معرفی انواع کرم های پوست می رسیم به معرفی کرم های پاک کننده. این کرم ها عوامل بسیار مهمی در جلوگیری از بوجود آمدن جوش و آکنه در پوست انسان است در حقیقت این مواد تمیز کننده و پاک کننده مواد زایدی که از عوامل مختلف مانند گرد و غبار و یا مواد مختلفی دیگر، میکروب ها، سلول های مرده پوست، چربی های تولیدی غدد مخصوص چربی پوست و همچنین مواد آرایشی که در طول روز بر روی پوست قرار می کیرد می باشند.

این مواد ذکر شده زاید باعث بسته شدن منافذ پوست صورت ما می شوند و به پوست مان می توانند آسیب برسانند برای جلوگیری از آسیب های پوستی حتما باید با استفاده از انواع پاک کننده های مناسب پوستمان و سازگار با پوستمان این مواد و لایه ها را  از روی سطح پوسنمان بر داریم و در حقیقت لایه برداری کنیم.

خانم ها ممکن است در انتخاب کرم پاک کننده پوست دست و صورت دچار سردرگمی و مشکل شوند برای اینکه انواع بسیار زیادی از کرم های پاک کننده در بازار وجود دارد کرم پاک کننده یکی از پرکاربرد ترین انواع کرم های پوست است که استفاده غیر قابل اجتنابی دارد.

بسیاری از افراد ممکن است برای پاک کردن صورت خود و شستشوی دست و صورت از صابون های معمولی استفاده کنند این صابون ها می توانند برای پوست ما مضر باشند چون این صابون های حالت قلیایی دارند و نباید بطور مرتب از آنها برای شستشوی دست و صورت استفاده کرد زیرا صابون های معمولی باعث از بین رفتن چربی طبیعی پوست می شوند و پوست دست و صورت را خشک می کنند.

پس به دلایل ذکر شده در پراگراف قبل باید از صابون های مخصوص نوع پوستمان و یا پن های مخصوص شستشو دست و صورت که مانند صابون هستند استفاده کرد زیرا این پن ها هم بهتر و موثر تر پوست را پاک می کنند و هم به پوستمان آسیب نمی رسانند. همچنین می توان از انواع دیگر پاک کننده ها بشرط سازگاری با پوستمان استفاده کرد پاک کنندهایی مانند تونر دست و صورت، شیر پاک کن، میسلار واتربرای پاک کردن مواد آرایشی روی صورت را می توانیم بکار گیریم.

خلاصه کلام:

در پایان بحث معرفی انواع کرم های پوست امید وار هستیم که خوانندگان عزیز و بخصوص خانم ها به اهمیت و حساسیت استفاده از کرم های مختلف اصل و تولیدی برند های معتبر که بخاطر کیفیت تولیدات خود معروف و مشهور شده اند پی برده باشند. و در نظر بگیریم که اعتبار و معروفیت یک برند جهانی تصادفی بدست نمی آید بلکه نتیجه کار درست و استفاده از مواد اولیه اصلی و تا حد امکان مواد ارگانیک و عدم استفاده از مواد ممنوعه و یا مضر مانند مواد حاوی سرب و جیوه به این اعتبار دست یافته اند.

ما در معرفی انواع کرم های پوست ابتدا به مقدمه پرداختیم و سپس چند محصول از کرم ها را معرفی کردیم و در قسمت دیگر انواع کرم های آرایشی را معرفی کردیم مانند کرم پودر، کرم پوشاننده، کانسیلر، فاندیشن، پرایمر و چند کرم های برنز کننده، پاک کننده و روشن و سفید کننده را توضیح دادیم. امید وارم مقاله معرفی انواع کرم های پوست مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *