لوازم آرایش

معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان

معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان

بسم الله الرحمن الرحیم

معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان

پالت سایه چشم دودو گرل مدل A3 شماره 02
پالت سایه چشم دودو گرل مدل A3 شماره 02

معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان لوازم آرایشی و آرایش کردن یکی‌ از ضروریات بسیار مهم و اساسی امروزه و در گذشته خانم ها در کنار توجه به مد و پوشاک بخصوص بانوان و دختران  جوان است و این مسئله باعث بوجود آمدن برندها و شرکت های بزرگ برای تولید لوازم آرایشی مختلف شده است. شرکت هایی که سعی می‌کنند با گسترش تولیدات خود وتنوع دادن به محصولات خود  سهم‌ بیشتری از سود میلیاردی بازار این صنعت‌ بزرگ را به دست آورد.

اين شرکت ها با تنوع دادن به‌ محصولات خود تلاش می کنند تا تمام نیاز کاربران را به لوازم آرایشی تأمین کنند در کنار این تنوع شرکت‌های بزرگ و معتبر با بکارگیری انواع تکنولوژی و پیشرفت های جدید و استفاده از متخصصان در این زمینه روز به روز سعی دارند بر کیفیت تولیدات خود بیفزایند و باعث رضایت مشتری و بدست آوردن مشتريان بیشتری شوند در زمان فعلی با توجه به امکاناتی که اینترنت در اختیار مشتریان و کاربران قرار داده است شناخت و خرید اینترنتی لوازم آرایشی بانوان مانند همه کالا ها و خدمات بسیار آسان و راحت شده است..

اما در کنار این شرکت های معتبر شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی هم هستند که بخاطر عدم دسترسی به علم و دانش کافی در زمینه مواد اولیه و تولید انواع لوازم آرایشی دست به تولید محصولات با کیفیت پائین که ممکن است محصولات آنها دارای مواد غیر مرغوب و حتی مواد سمی, سرب, مواد ممنوعه و یا مواد مضر دیگر برای پوست باشند.

بعضی از افراد و یا حتی شرکت های غیر معتبر ممکن است دست به تولید اجناس تقلبی با نام برندهای معتبر دیگر بکنند و از این طریق سبب آسیب رساندن به مصرف کنندگان و خدشه دار کردن اعتبار برند هائ بزرگ بشوند که از برند آنهای برای فروش جنس نامرغوب و تقلبی خود کرده اند. بنابر این هنگام انتخاب و خرید لوازم آرایشی با شناخت کامل و اطمینان از کیفیت و اصالت آن کالای مورد نظر را خریداری کرد. فروشگاه اینترنتی فروشکالا لوازم آرایشی مرغوب، با کیفیت از برندهای معتبر جهانی و اصل را به مشتریان خود عرضه می کند.

فروشگاه ها

برای خرید اینترنتی انواع لوازم آرایشی بانوان

لوازم آرایشی صورت

ذسته بندی کلی اتواع لوازم آرایشی بانوان

لوازم آرایشی صورت‌

 • کرم مرطوب کننده پوست

کرم های مرطوب کننده پوست
کرم های مرطوب کننده پوست
 •  

از اتواع لوازم آرایشی بانوان کرم های مرطوب کننده جزء کرم هائی هستند که باید بطور روزمره و منظم برای پوست دست و صورت مورد استفاده قرار گیرد و به همین دلیل است که این نوع کرم بوفور در دسترس افراد قرار دارد این کرم باعث جلوگیری از خشکی پوست در اثر قرار گرفت در معرض نورخورشید و حتی کیفیت پائین آب و استفاده از بعضی از صابون ها می شود. کرم های مرطوب کننده سبب جوان سازی سلول های پوستی می شود و جلوگیری از چین و چروک پوست صورت و پیری زود هنگام پوست می شود.

 • کرم سفید کننده و روشن کننده پوست

رنگ پوست ما توسط رنگدانه هائی بنام ملانین تعیین می گردد هر چقد رنگ این سلول های سطح پوستی روشن تر باشند پوست هم سفید خواهد شد و اگر رنگ این رنگدانه ها سبزه تر و یا تیره تر باشد رنگ پوست هم رو به تیره بودن می رود کرم های سفید کننده و روشن کننده پوست این رنگدانه ها را در افراد دارای پوست تیره هدف قرار می دهند و این رنگ دانه ها را می پوشاند و باعث روشنی و سفیدی پوست افرادی که دارای پوست تیره هستند می شود.

 • در کنار تغییر رنگ پوست کار دیگر کرم سفید کننده پوشاندن لکه های تیره روی پوست دست و صورت است. با توجه به حساس بودن پوست بانوان باید با علم و آگاهی کامل و شناخت کرم سفید کننده اصل خرید خود را انجام دهید زیرا اگر از کرم های سفید کننده نامرغوب و با کیفیت پائین استفاده کنید بعد از مدت زمان کوتاهی بر روی آرایش شما تاثیر می گذارد و یک منظر نا مناسب را نشان خواهد داد.

 • کرم پودر

کرم پودر
کرم پودر
 • پرایمر

در زمینه معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان در اینجا در مورد یکی از کرم های بسیار موثر در یک آرایش زیبا,جذاب و خلاقانه صحبت می کنیم پرایمر از لوازم آرایشی است که به عنوان زیر ساز آرایش به حساب می آید در حقیقت پرایمر دارای نقش بسیار زیادی در بوجود آمدن یک آرایش با کیفیت و جذاب صورت خانم ها بازی می کند در حقیقت با استفاده صحیح و به اندازه از پریمر بر روی صورت باعث می شود صورتی صاف و یراق  بعد از آرایش داشته باشیم. ضمن اینکه عمر آرایشتان افزایش می یابد و باعث می شود آرایش خانم ها خراب نشود و باعث ناراحتی، استرس و بی حوصلگی در جشن نشود.

پریمر از پوسته پوسته شدن مواد آرایشی صورت که خانم ها نسبت به آن حساسیت زیادی دارند جلوگیری می کند زیرا پوسته پوسته شدن آرایش باعث می شود پوست صورت خشک و خشن به نظر بیاید. پریمر ماده آرایشی است که برای پوشاندن عیوب صورت قبل از آرایش مورد استفاده قرار گیرد این ماده لک های صورت را می پوشاند اثر جوش ها و آکنه ها را از بین می برد منافذ باز پوست را پر می کند و چین و چروک صورت را از بین می برد در نتیجه یک پوست صورت نرم و صاف را برای پیاده سازی انواع آرایش ها محیی می سازد.

 

پرایمر
پرایمر
 • کرم bb و cc

 • کانسیلر

 • برنزه کننده پوست

 • رژ گونه

 • اسپری تثبیت کننده

 • پنکک

لوازم آرایشی لب

 • رژلب

 • خط لب

 • بالم لب

لوازم آرایشی چشم

در این قسمت از معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان می رسیم به معرفی لوازم آرایشی که برای چشم بکار می رود آرایش چشم یکی از مراحل آرایشی کامل صورت است که باعث دادن جلوه خاص و منحصر به فرد به خانم ها می شود و جذابیت و زیبائی افراد را در پیش افراد دیگر بیشتر می کند.

پرایمر چشم

این ماده آرایشی در حقیقت زیر ساز و آماده کننده پلک چشم برای سايه انداختن بر روی آن می باشد با پریمر در حقیقت سايه هائی زیبا را می توانیم بر روی پلک هایمان قرار دهیم ضمن اینکه این سايه که بر روی پریمر کشیده می‌شود دوام و عمر بیشتری خواهد داشت.

 • سايه چشم

سايه چشم ماده آرایشی در رنگهای متنوع و مختلف است که معمولا با توجه به میزان و شدت آرایش، نوع آرایش، مراسم مختلف و حتی لباس و غیره بر روی پلک قرار داده می شود این ماده آرایش بعد از مرحله پرایمر چشم و بر روی آن بر روی پلک ها انجام می شود.

 • مداد چشم

 • خط چشم

این دو مورد در حقیقت وظایف آرایشی مشابهی برای چشم را به عهده دارند البته یک سری تفاوت هائی با هم دارند خط چشم محصولی مایع است که توسط قلمی که بر سر آن قرار داده اند روی بن مژه می نشیند و چون مایع است چند دقیقه بعد خشک می شود. اما مداد چشم مایع نیست و حتی می توان در خط داخل چشم هم آن را کشید و کار با آن بسیار راحت تر از خط چشم می باشد ولی ماندگاری کمتری دارد.

 • ریمل مژه

ریمل چشم
ریمل چشم

در ادامه بحث انواع لوازم آرایشی بانوان به ماده ریمل مژه می پردازیم. ریمل مژه از مهمترین مواد آرایشی چشم بحساب می آید در حقیقت برای مشخص تر شدن، بلند تر و تیره تر دیده شدن مژه ها که بر روی زیبائی و بزرگ دیده شدن چشم تاثیر زیادی دارند استفاده می شود

 • براش سایه‌ چشم

 • فرمژه

لوازم آرایشی ابرو

 • ریمل ابرو

 • ژل ابرو

 • مداد ابرو

 • وسایل اصلاح ابرو

خلاصه کلام

مقاله امروز وبلاک فروشگاه اینترنتی فروشکالا تحت عنوان معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان بود ما در این مقاله سعی کردیم یک دسته بندی کلی در مورد انواع لوازم آرایشی بانوان ارائه دهیم قبل از این دسته بندی در رابطه با توجه و استفاده از لوازم آرایشی در طول تاریخ با توجه به منابع و امکانات محلی صحبت کردیم

در ادامه مقدمه کفتیم امروزه شرکت ها و برندهای زیادی در کشورهای مختلف جهان اقدام به تولید انواع لوازم آرایشی می زنند که بعضی از آنها معتبر و اقلام آرایشی با کیفیت و مرغوبی را تولید می کنند. که توصیه ما به خوانندگانمان استفاده از اقلام تولیدی این برند ها و عدم استفاده از محصولات برندهای نا معتبر است. 

بعد از مقدمه و توضیحات اوله به چهار دسته کلی از انواع لوازم آرایشی بانوان اشاره کردیم این دسته ها اول لوازم آرایشی برای آرایش صورت بود که آنها را نام بردیم و بعضی از آنها را مانند کرم پرایمر، کرم پودر، کرو سفید و…توضیح دادیم دسته دوم لوازم آرایشی چشم بود مانند پرایمر پلک،سایه چشم، مداد و خط چشم و…

بعد از آن لوازم آرایبشی که برای آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد را گفتیم و در آخر در مورد لواز آرایشی صحبت کردیم که برای آرایش ابر بکار برده می شوند. در اینجا به پایان بحث امروز ما در رابطه با معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان می رسیم امیدوارم مورد توجه قرار گرفته باشد.

موفق و سرفراز باشید. 

1 نظر در “معرفی انواع لوازم آرایشی بانوان

 1. سلام از مقاله اتان تشکر می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *