لوازم برقی آشپزخانه

اتو و 4 نکته که برای خرید آن باید بدانیم

اتو و 4 نکته که برای خرید آن باید بدانیم

نکاتی که برای خرید اتو باید بدانیم:

اتو یکی از وسایل موجود ومورد نیاز هر خانه وخامواده ایی است .همه ما دوست داریم لباس‌های مرتب و بدون چروک بپوشیم زیرا لباسی که چروک داشته باشد . روی داشتن یک استایل خوب تاثیرات منفی خواهد داشت. اولین گزینه‌ای که برای از بین بردن چروک‌های لباس پس از شستشو یا استفاده پیش رویتان دارید، 

.   از وسایل ضروری برای هر خانه محسوب می‌شود.که در انواع مختلفی در بازار موجود است .که با توجه به نیاز می‌توان نسبت به خرید این محصول اقدام کرد.

انواع اتو

چروکبر لباس از وسایل ضروری است که با توجه به نوع نیاز و کاربردی در انواع مختلفی تولید می‌شود.

۱- نوع اول بخار دستی

در میان تمامی مدل‌های،چروک برها از محبوبیت بیشتری برخوردار است و در هر خانه‌ای می‌توان نمونه‌ای از آن را دید. این مدل دارای قدرت بخار بالایی است و به همین ترتیب استفاده از آن باعث می‌شود تا چروک لباس ها در کوتاه‌ترین زمان از بین بروند. نکته مهم دیگر درباره چروک بربخار آن است که اتوکشی با این محصول ساده و آسان بوده و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

۲. چروکبر بخار مخزن‌دار:

این مدل مانندنوع بخار دستی است، با این تفاوت که مخزن اضافه شده به آن این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوانید برای مدت زمان طولانی از آن استقاده کنید.

۳.  پرس ایستاده:

پرس ایستاده از مدل‌هایی است که کار با آن دشوارتر است و معمولا از آن برای از بین بردن چروک ملافه یا پرده استفاده می‌شود.

۴. خشک:

چروکبر خشک اولین نمونه تولید شده است که امروزه کمتر در بازار موجود است. این محصول بدون بخار بوده و برای اتوکشی ساده‌تر با آن حتما نیاز به آب پاش خواهید داشت.

ویژگی‌های بهترین اتو

برای خریدچروک برها باید به نکاتی دقت کنید که شامل موارد زیر است:

۱. خاموش کن خودکار:

سیستم قطع کن خودکار از ویژگی مهمی است که با توجه به حرکات  خاموش می‌شود. این سیستم زمانی که  در حالت ایستاده یا خوابیده بدون حرکت باشد، خاموش شده و این امکان را فراهم می‌کند تا خطر سوختن لباس‌ها و از بین رفتن آن‌ها کاهش پیدا کند.

۲. ضد رسوب بودن:

قابلیت ضد رسوب بودن باعث می‌شود تا آب در محفظه آن رسوب نکند و به همین ترتیب نیازی به شستشوی محفظه با استفاده از محلول‌های ضد رسوب نیست که در نتیجه طول عمر بیشتردستگاه را به همراه دارد.

۳. بخاردهی

به طور کلی اتو‌ها در دو مدل مختلف بخار دهی می‌کنند که یکی از آن‌ها بخاردهی پیوسته و دیگر لحظه‌ای است که هرچه میزان بخار بیشتر باشد، لباس‌ها باکیفیت بهتری اتوکشی می‌شوند.

۴. قابلیت صد چکه بودن:

وجود قابلیت ضد چکه بودن باعث می‌شود تا از لکه شدن آب روی لباس‌ها جلوگیری به عمل آید.

اتو

اتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.