زنانه, لباس, مانتو

مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

بسم الله الرحمن الرحیم

از اینجا می توانیم مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری و صد ها نوع مانتو شلوار اداری و مدل های مختلف مانتو را مشاهده کنیم

مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

 

آ گاهی از مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری در هنگام خرید یا سفارش یکی از دغدغه های خانم های شاغل و کارفرمایان و مدیران ادارات و بخش های مختلف اقتصادی است و یکی از مواردی که نظر شخص هنگام ورود به یک اداره یا سازمان را بخود جلب می کند ظاهر آن سازمان است.

مهمترین وجه ظاهری آن سازمان نحوه پوشش پرسنل آن سازمان است که نشاندهنده شخصیت و میزان نظم آن سازمان یا اداره است. بله ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با لباس فرم یا مانتو شلوار صحبت می کنیم. 

ما قبلا در مقاله( راهنمای خرید انواع مدلهای مانتو )چند مدل مانتو و از جمله مانتوی اداری را بطور مختصر معرفی کردیم.

  پوشش یکدست وفرم سازمانی به سه دسته کمک می کند.

1- کارفرما یا مدیر

لباس اداری یا فرم یک سازمان می تواند باعث ایحاد نظم و احساس مسئولیت کارکنان نسبت به سازمان و اهداف آن و وابستگی به یک مجموعه از انسان ها که با یکدیگر کار می کنند گر چه هر شخصی وظیفه خاصی دارد و کار خود را انجام می دهد. اینکه یک سازمان یا اداره دارای نظم باشد به کارفرما یا مدیر آن اداره می تواند کمک بزرگی باشد تا به هدف مد نظر خود و سازمان نزدیک تر شود.

پوشیدن لباس فرم کارکنان باعث بالا بردن کارایی سازمان و بهره وری بیشتر در سازمان می گردد ضمن اینکه لباس فروم می تواند وسیله ایی بسیار مهم و موثر برای بازار یابی و تبلیغ برند آن سازمان باشد.

2- پرسنل یا کارمندان

لباس های یکدست و نظم علاوه بر کمک به کارفرما کمک بزرگی هم به پرسنل سازمان می کند و مشکل انتخاب و تست لیاس و وسواس مسئله مناسب بودن رنگ و مدل لباس برای محل کار و چشم و هم چشمی رفع می کند بلکه تمام این مسائل را کارفرما با انتخاب لباس فرم حل می کند.

لباس یکدست کارمندان باعث جلب احترام بیشتر برای کارمندان و احساس امنیت بیشتری برای کارمندان خواهد بود تا زمانی که کارمندان لباس ها متفاوتی از نظررنگ یا مدل و جنس لباس داشته باشند.

3- فواید برای مراجعین

در ادامه مقاله مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری بررسی می کنیم فواید لباس فرم برای مراجعین که می تواند باعث شود که ارباب رجوع احساس کند که به یک اداره یا سازمانی وارد شده که دارای نظم است و می تواند احساس کند  این نظم بر روی روند انجام دادن کار او، و هم  سرعت رفع نیازش اثر بخش خواهد بود.

ضمن اینکه مراجعین در سازمان هایی که پرسنل آن ها لباس فرم دارند بسیار راحت تر می توانند کارمندان آن اداره را از مراجعین دیگر متمایز کنند.

از سال های دور ما شاهد بسیاری از کارمندان ادارات بودیم که از لباس های فرم و یک دست استفاده می کردند.

مانند مهمانداران هواپیما، نظامی ها که از اولین استفاده کنندگان از لباس فرم بودند، لباس گارسون های رستوران ها و…در زمان فعلی و با آگاهی کارفرمایان از اهمیت و تاثیر لباس فرم بر نظم و کارایی سازمان خود، استفاده هماهنگ از این نوع پوشش گسترس بیشتری پیدا کرده است.

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل حدیث

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل حدیث

طرح ساده قد روی زانو , بلند دراپ دراپ 4 جنس شلوار نخ نحوه بسته شدن دکمه ویژگی‌های ظاهری جیب مورد استفاده اداری و رسمی جزئیات یقه ستاره ای کشور تولید کننده ایران تومان۵۹۸,۰۰۰

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل

طرح ساده قد روی زانو , بلند دراپ دراپ 6 جنس شلوار نخ نحوه بسته شدن دکمه ویژگی‌های ظاهری جیب مورد استفاده اداری و رسمی , روزمره جزئیات جنس پارچه : فیونا کشور تولید کننده ایران تومان۵۹۸,۰۰۰

ملاک های انتخاب مانتو شلوار اداری

در ادامه مطلب مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری باید یادآوری کنیم که در انتخاب هر لباسی و از جمله لباس فرم یا مانتو شلوار اداری باید به یک سری ملاک ها یا پارامترهایی را مورد توجه قرار داد.

یکی از ملاک هایی که کارفرمایان یا خانم ها شاغل در هنگام بررسی مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری مورد توجه قرار می دهند جنس مانتو و شلوار است.

1-جنس مانتو و شلوار اداری

در انتخاب مانتو شلوار یا لباس فرم برای خانمها یا آقایان بخصوص خانم ها بخاطر حساسیت خاص آنها به ظاهر و استایل خود باید توجه خاصی به جنس مانتو و شلوار داشت بر همین اساس باید جنس با کیفیتی را انتخاب کرد تا بسادگی چین و چروک نشود.

مانتو شلوار قرار است ساعت ها مورد استفاده قرار گیرد و در تن افراد باشد اگر جنسی باشد که چین چروک شود یا باعث تعرق فرد گردد کارمند در هنگام انجام وظایف خود احساس ناراحتی و معذب بودن خواهد کرد.

یکی دیگر از مواردی که در هنگام انتخاب جنس مانتو باید به آن توجه کرد مسئله عدم نیاز مداوم و زیاد به اتو کشی است باید جنس پارچه مانتو و شلوار را مرغوب و با کیفیت و جنسی که به اتو کشیدن زیاد نیاز نداشته باشد انتخاب کرد تا مجبور به اتو کشی مرتب نباشیم که هم وقتمان گرفته شود و هم مانتو در اثر اتو کشی مکرر کیفیت و رنگ و فرم خود را از دست بدهد. 

برای ادامه مقاله مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری با ما همراه باشید.

مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

بررسی مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری 

انتخاب صحیح جنس مانتو در رضایت از انتخاب خود بعد از خرید تاثیر زیادی می تواند داشته باشد البته با توجه به عوامل دیگر که در کنار جنس در انتخاب تاثیر دارند.

 جنس مرغوب و مناسب مانتو شلوار اداری می تواند بر دوام مانتو و شلوار و کیفیت استفاده موثر باشد زیرا یک پارچه نامناسب و غیر مرغوب ممکن است با شستشو آب بکشد و بعد از مدتی مانتو شلوار کوتاه و تنگ شود و هم از مد بیفتد و هم غیر قابل استفاده شود.

ضمن اینکه بعضی از انواع پارچه کاربرد روزانه و بمدت ساعات طولانی را ندارد استفاده از این نوع پارچه برای دوخت مانتو شلوار اداری مناسب نیست.

ما در اینجا دو مقاله در رایطه با دو نوع مانتوی پاییزی و زمستانی جهت آگاهی بیشتر خدمتتان معرفی می کنم.

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی

دومین عامل از عوامل انتخاب مانتو شلوار اداری که در مقاله  مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری به آن اشاره خواهیم داشت عامل بسیار مهم رنگ لباس فرم است.

2-رنگ مانتو شلوار

بسیاری از کارفرمایان یا مدیران با توجه به حرفه و زمینه کاری اداره یا سازمان و مکان تجاری خود سعی می کنند رنگی مناسب حرفه خود برای لباس کار کارکنان خود انتخاب کنند.

و طبیعی است که در رابطه با در نظر گرفتن روانشناسی رنگ ها در مورد پوست، قد آنها، استایل بدن و … کارکنان و کارمندان خود بخاطر تعداد زیاد افراد و بخصوص در مجموعه های بزرگ در ادارات مختلف دچار محدودیت شوند.

اکثر کارفرمایان رنگ های تیره را انتخاب می کنند زیرا هم شیک تر است و هم می تواتند خود را در مدل های مختلف و سایزهای متفاوت بهتر نشان دهد. 

البته در دوخت و خرید شخصی مانتو و شلوار اداری دست افراد در انتخاب رنگ، جنس یا مدل باز تر خواهد بود و افراد با توجه به روانشناسی رنگ ها و تاثیرات روانی رنگ ها بر ذهن افراد رنگ مورد علاقه خود را انتخاب نماید.

اما در کنار آن افراد در مناطق مختلف زندگی خود به عوامل محیطی اجتماعی هم توجه کنند طبیعی است رنگ لباس افراد در مناطق گرمسیری با مناطق سرد سیری تفاوت داشته باشد.

افراد مناطق گرمسیر معمولا رنگ های روشن که نور و کرمای آفتاب را جذب نمی کنند یا به اصطلاح رنگ های سرد را انتخاب می کنند. مانند رنگ سقید،کرمی،صورتی و…و اما افرادی که در مناطق سرد سیر زندگی می کنند رنگ لباس خود را بیشتر تیره یا باصطلاح رنگ های گرم مانند مشکی، بنفش، طوسی …گه معمولا نور و گرمای آفتاب را جذب می کند.

با توجه به اینکه هدف ما در مقاله مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری رنگ و اثرات آن نیست تا اینجا به این مورد اکتفا می کنیم و پیامهای مختلفی که رنگ ها از خود به ما می رسانند را به مقاله دیگری می سپاریم.

 

برای آشنایی با انواع پالتو (ویژگی‌ و قیمت پالتو زنانه مناسب) را مطالعه بفرمایید.

3-مدل مانتو اداری

با توجه به اینکه کارمندان یک اداره یا سازمان لباس فرم را در اماکن رسمی و جلسات مختلف مثل سمینارها و غیره استفاده می کنند باعث می شود مدل مانتو شلواری که آن کارمندان بتن می کنند اهمیت بیشتری پیدا کند.

 

 افراد باید در هنگام انتخاب مدل مانتو شلوار اداری به مسائل مختلف توجه داشته باشند آیا قد کوتاه هستند که طبیعیا مدل مانتو شلوار افراد قد بلند یا افرادی که قد مناسبی داشته باشند فرق می کند که در قسمت های بعدی به این مورد اشاره می کنیم.

 

انتخاب مدل لباس فرم مناسب می تواند اثر مثبت روانی بر روی ذهن سایر شرکت کنندگان در آن جلسات اداری یا سمینارها داشته باشد و باعث جلب توجه و احترام بیشتر افراد به سخنان یا طرح ها و پیشنهادات فرد و تاثیر گزاری بیشتر بر افراد دیگر حاضر در جلسه خواهد شد

نکات قابل توجه

سایز مانتو شلوار اداری باید به اندازه و مناسب شخص باشد و باید از انتخاب مانتو شلوار تنگ و چسبان برای کارهای اداری که فرد مجبور است ساعات زیادی این لبا س را بر تن داشته باشد خود داری کند چون باعث محدودیت حرکتی فرد و عدم راحتی در انجام کارهای مختلف می شود بنابر این باید از انتخاب پارچه کشی برای مانتو شلوار اداری خودداری کرد.

نکته دیگری که در این مقاله یعنی مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری انتخاب اندازه و سایز مانتو و شلوار بایذ به استایل اندام فرد توجه کرد ایتکه آیا فرد اندامی مستطیلی دارد یا استایل 

مانتو و شلوار زنانه مانتو

سیب، یا گلابی داشته باشد یا از استایل زیبای ساعت شنی  بهره می برد.

اندام ساعت شنی یکی از بهترین اندام هایی است که براحتی می توان انواع مدل ها را برای این استایل انتخاب کرد. دارای یک بدن ورزشکاری هستند و سایز شانه ها و باسن برابر است ویا اینکه قد بلند هستند یا قد کوتاه و موارد دیگر که در هنگام انتخاب مدل مانتو و شلوار باید در نظر داشت.

نکته دیگر باید توجه کرد هر پارچه ایی را نمی توان برای لباس فرم یا مانتو شلوار انتخاب کرد و دوخت، زیرا بعضی از پارچه ها پارچه های روزانه نیستند و نمی توان برای ساعات طولانی و یا چند روز پشت سر هم استفاده کرد.

و نیز نکته دیگر در هنگام انتخاب و دوخت مانتو برای فصول سرد سال حائز اهمیت است افراد در فصول سرد سال زیر مانتو شلوار لباس های بیشتری می پوشند بنابر این باید در سایز مانتو شلوار دقت لازم را داشته باشیم.

در ادامه بحث مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری هر چه استفاده از پارچه طبیعی در دوخت مانتو شلوار اداری بیشتر باشد باعث احساس راحتی بیشتر فرد و عدم ایجاد حساسیت و التهابات پوستی فرد و سازگاری بیشتر بدن فرد با لباس فرم می شود. 

ضمن اینکه در قصول گرم سال بخاطر گرمی هوا به لباس فرد میزلن حرارت بدن پائین می آید و باعث تعرق کمتر بدن و در نتیجه عدم بدبویی بدن می شود.

از عمده ترین پارچه هایی که در مبحث مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری می خواهیم به آنها بپردازیم  که می تئان برای دوخت لباس فرم مورد استفاده قرار داد از فاستونی، ترگال، تترون و فیونا نام برد.

هر کدام از این نوع پارچه های ذکر شده نوع خاصی از لباس فرم اداری استفاده می شود. مثلا پارچه تترون معمولا برای دوخت پیراهن استفاده می شود و پارچه فاستونی برای دوخت کت و شلوار ترگال و فیونا برای مانتو شلوار بیشتر استفاده می شود.

مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

 هتگام انتخاب مانتو شلوار باید به قد کوتاه بودن و یا قد بلند بودن توجه کرد مثلا افراد قد کوتاه باید رنگ تیره مثل مشکی بنفش را انتخاب کنند و یا لباس شان یکدست ست شود یعنی مانتو و شلوار یک رنگ باشد و از خرید بالا تنه و پایین تنه دو رنگ  پرهیز کببد زیرا قد کوتاهی آنها بیشتر بچشم می آید همچنین باید لباسی کاملا به اندازه خود انتخاب کنند

 

و اما سخن آخر مقاله مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری

ما در این مقاله یعنی مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری ابتدا در رابطه با فواید لباس فرم برای سه طبقه کارفرمایان، کارمندان و مراجعین سخن گفتیم و در مورد هر کدام بطور مختصر توضیح دادیم.

سپس در مورد ملاک های انتخاب مانتو شلوار یا لباس فرم صحبت کردیم و گفتیم سه ملاک عمده و مهم برای انتخاب لباس فرم می توانیم در نظر بکیریم. جنس مانتو شلوار اداری، رنگ و مدل مانتو شلوار اداری در مورد هر کدام توضیحاتی هم دادیم. و بعد بغضی از نکاتی که هنگام خرید مانتو شلوار اداری باید به آن توجه کرد را به آنها اشاره کردیم.

همچنین بعضی از مدل های مانتو شلوار را همراه با ذکر قیمت آنها برای خرید یا آشنایی به شما معرفی کردیم.

این بود مقاله مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری ما امید وارم مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

اگر مایل باشید می توانید مقاله ما در رابطه با مانتو دانشجویی (خصوصیات و ویژگیهای مانتو دانشجویی) مطالعه بفرمایید

از سایت ما دیدن بفرمایید.

 

پیشنهاد ما خرید از بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران دیجی کالا است. در این فروشگاه محصولات ده ها برند تولید کننده معروف ایرانی و بعضی برند های خارجی وجود دارد که صدها مدل مختلف مانتو از مانتو شلوار اداری، اسپرت، مجلسی، مانتو دانشجویی مانتو های معمولی و غیره وجود دارد. 

مانتوهای دیجی کالا از انواع پارچه های مختلف مانند ویسکوزی، ابریشم، کتان، ساتن، لنین، کرپ، تریکو و انواع پارچه توسط خیاطان ماهر و با طراحی طراحان حرفه ایی و با سابقه طراحی شده اند و با کیقیت ترین پارچه ها در کنار بهترین و مناسب ترین دوخت با انواع کارهای مختلف که روی آنها انجام شده است.

می توانید این همه مدل مانتو را مشاهده و مشخصات آنها را بدقت مطالعه و مقایسه کنید و بهترین و مناسب ترین مانتو را با توجه به هزینه ایی که می خواهید خرج کنید انتخاب نمایید.

موفق و سرفراز باشید.

در ادامه بحثمان در رابطه با مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری به معرفی چند نمونه مانتو شلوار که ممکن است لزوما  اداری نباشند می پردازیم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *