حرارتی, کالای خانگی

معرفی و قیمت بخاری گازی جدید

بخاری گازی ایران شرق مدل benyamin 220
بخاری گازی ایران شرق مدل benyamin 220
 

معرفی و قیمت بخاری گازی جدید با فرا رسیدن فصل سرما وسایل گرمایشی از جمله بخاری‌ ها، شوفاژ، شومینه و … مورد توجه قرار می‌ گیرند. بخاری‌ ها رایج‌ ترین شکل وسایل گرمایشی هستند که در انواع مدل‌ های رومیزی، بدون دودکش، بخاری گازی، بخاری برقی و … عرضه می‌ شوند. در این یادداشت کوتاه قصد داریم به معرفی بهترین برند بخاری گازی بپردازیم.

نکته مهم

قبل از هر چیز باید به مهمترین مسئله در استفاده از بخاری گاز یعنی مسئله ایمنی و امنیت خود و اطرافیان می پردازیم. در اینجا یک ویدیو کوتاه در رابطه با این مسئله مهم خدمتتان قرار می دهیم.

2021/10/11T11:40  در ق.ظ

در خرید و نصب و معرفی بهترین بخاری گازی ممکن است دود کش و نصب آن ساده و پیش پا افتاده بنظر بیاید و اگر این مسئله مورد غفلت قرار بگیرد هرچقدر بخاری گازی استاندارد و با کیفیت و گران قیمت خریداری کنیم نمی توانیم جلوی خطر افزایش گاز دی اکسید کربن و خفگی و در نتیجه مرگ را بگیریم مرگ را بگیریم.

بخاری گازی رایج‌ترین وسیله گرمایشی

با توجه به این که سوخت گاز در کشور ما برای تامین انرژی سوختی منازل به کار می‌ رود تعجبی ندارد که بخاری گازی رایج‌ ترین نوع بخاری موجود در بازار ایران است. البته چالش هایی چون خطرات ناشی از گاز گرفتگی یا ترکیدن بخاری‌ های گازی در اثر نشت گاز وجود دارد که خرید بهترین برند بخاری گازی می‌ تواند تا حدود زیادی این چالش را برطرف سازد. ارائه ضمانت نامه و گارانتی، خدمات پس از فروش، کیفیت بالای قطعات و طراحی زیبا و رنگ‌ بندی متنوع از جمله مواردی است که در برندهای مطرح تولید کننده بخاری برقی می‌توان دید.

 

بهترین برند بخاری گازی در ایران

در بازار ایران تولیدکنندگان مطرح و مشهوری در زمینه تولید  بخاری گازی با یکدیگر رقابت می‌ کنند. در این بخش به معرفی تعدادی از بهترین تولید کنندگان بخاری برقی خواهیم پرداخت.

 

برای خرید بهترین مدل های از بهترین برند های بخاری گاز سوز از دیجی کالا لطفا از این لینک استفاده کنید.

 

در کنار بخاری که وظیفه گرم کردن دمای خانه را به غهده دارد ما نیاز به آب گرم برای شستن دست و صورت، حمام کردن، شستن لباس و … داریم لینک زیر به معرفی آبگرمکن گازی دیوای پرداخته مشاهده این مقاله خالی از لطف نیست.

 

قیمت خرید آبگرمکن گازی دیواری.

 

معرفی بخاری گازی پلار

درمعرفی و قیمت بخاری گازی جدید یکی از برندهای مشهور و البته قدیمی بازار بخاری گازی پلار است. این برند تجاری مشهور از سال 1331 فعالیت خود را آغاز کرده است و در تولید انواع لوازم خانگی پیشگام است، بخاری‌ های پلار قطعا یکی از بهترین محصولات موجود در بازار هستند. ازجمله ویژگی‌ های این بخاری گازی می‌ توان به راندمان بالای حرارتی، مجهز بودن به سیستم نظارت بر شعله، سیستم نظارت بر کاهش اکسیژن، گاورنر تنظیم فشار گاز و سوخت گاز شهری اشاره کرد. بخاری‌ های تولید شده در گروه صنعتی پلار بدون دودکش هستند. این برند با همکاری یک شرکت کره‌ای محصولات خود را تولید می‌کند.

معرفی و قیمت بخاری گازی پلار

  • نوع سوخت گاز شهری، حالت تنظیم شعله3 حالت، وع شیر کنترل تمام اتوماتیک، سیستم ایمنی شیشه ایمن، ابزار روشنایی جرقه زن، رده مصرف انرژی Bقابلیت‌ها تنظیم دما، قابلیت نصب دیوار , زمین، حداکثر ظرفیت گرمادهی 5000، حداقل ظرفیت گرمادهی 7000

بخاری گازی آبسال

یکی دیگر از برندهای مشهور در زمینه بخاری‌ های گازی برند تجاری آبسال است.  این برند تجاری نیز قدمت زیادی در تولید لوازم خانگی از جمله وسایل گرمایشی و سرمایشی دارد. از جمله ویژگی های بخاری های گازسوز آبسال می‌توان به راندمان حرارتی بالا، استفاده از گاز شهری به عنوان سوخت و تنظیمات شعله اشاره کرد. ضمن این که شیشه بخاری‌ های این برند از جنس سکوریت است که کیفیت و مقاومت بالایی در مقابل شعله و حرارت دارد، ضمن این که بخاری گازی آبسال نیاز به دودکش نخواهد داشت.

معرفی و قیمت بخاری گازی آبسال مدل 463

  • نوع سوخت گاز شهری، حالت تنظیم شعله دل خواهابزار روشنایی جرقه، زنویژگی نگهداری نیاز به دودکش، قابلیت‌ها تنظیم دما، قابلیت نصب دیوار ,زمین، حداکثر ظرفیت گرمادهی 4400، حداقل ظرفیت گرمادهی 1900

بخاری گازی نیک کالا

نیک کالا یکی از با کیفیت ترین برندهای تولید بخاری گازی است که از سال 1344 مشغول به تولید است. ظرفیت گرمادهی، بخاری‌ های گازسوز نیک کالا بالا است و مجهز به تنظیمات گاورنر و فشار گاز ورودی است. تجهیزاتی چون ترموکوبل و امکان تنظیم شعله از جمله دیگر ویژگی‌ های این بخاری گازی به شمار می‌ رود.

معرفی و قیمت بخاری گازی نیک کالا مدل مهتاب MB-20

۲,۷۹۰,۰۰۰ تـومـان

خصوصیات بخاری گازی نیک کالا مدل مدل مهتاب MB-20

نوع سوخت گاز شهری، سیستم ایمنی شیشه ایمن، نوع شیر کنترل تمام اتوماتیک، امکانات بخاری ترموکوپل، ابزار روشنایی جرقه زن، حالت تنظیم شعله دل خواه، رده مصرف انرژیE، ویژگی نگهداری نیاز به دودکش، قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله، قابلیت نصب زمین حداکثر ظرفیت گرمادهی20000

بخاری گازی ایران شرق

این برند تولید کننده وسایل گرمایشی یک برند کاملا ایرانی است که همه قطعات آن نیز در ایران تولید می‌ شود. بدون شک ایران شرقی یکی از سرشناس‌ ترین برندهای تولید بخاری گازی در ایران است. از ویژگی‌ های این بخاری برقی می‌ توان به سوخت گاز شهری، ترموکوپل، ایمنی بالا و راندمان گرمادهی مناسب اشاره کرد.

معرفی و قیمت بخاری گازی ایران شرق مدل benyamin220

خصوصیات بخاری گازی ایران شرق مدل benyamin220
نوع سوخت گاز شهری، مکانات بخاری رموکوپل، حالت تنظیم شعله دلخواه، وع شیر کنترل نیمه اتوماتیک، سیستم ایمنی شیشه ایمن، ابزار روشنایی جرقه زن، رده مصرف انرژی E، ویژگی نگهداری نیاز به دودکش، قابلیت‌ها امکان تنظیم شعله، قابلیت نصب زمین، حداکثر ظرفیت گرمادهی 5200

بخاری گازی آذر درخشان

در این قسمت اجازه دهید به معرفی و قیمت بخاری گازی آذر درخشان این برند تولید کننده بخاری برقی یک برند تازه تاسیس محسوب می شود که با توجه به کیفیت بالای محصولات موفق به رقابت به برندهای قدیمی و مطرح تولید لوازم گرمایشی شده است. در حال حاضر سهم قابل توجهی از بازار فروش بخاری گازی به این برند تعلق دارد. به ویژه بخاری‌های مدرن طرح شومینه برند آذر درخشان از فروش بالایی در بازار برخوردار هستند

معرفی بخاری گازی آذر درخشان طرح 7000
نوع سوخت گاز شهری، امکانات بخاری ترموکوپل، حالت تنظیم شعله دل خواه، نوع شیر کنترل تمام اتوماتیک، سیستم ایمنی شیشه ایمن،ابزا روشنایی جرقه زن، رده مصرف انرژی E، ویژگی نگهداری نیاز به دودکش، حداکثر ظرفیت گرمادهی 4000، حداقل ظرفیت گرمادهی2100

شرکت بخاری مروارید سوز شرق

شرکت بخاری مروارید سوز شرق با سابقه تولید بخاری های گازسوز 30 ساله یکی از تولید کننده کالا های مختلف صنعتی می باش این شرکت دارای مدل های مختلف بخاری گازی با استفاده از تکنواوژی روز دنیا می باشد.

این شرکت علاوه بر تولید انواع بسیاری از بخاری گازی به تولید شومینه و چندین مدل کولر آبی هم می پردازد در زیر به معرفی بخاری گازی مروارید سوز طرح شومینه می پردازیم 

بخاری مروارید سوز شرق
 
معرفی بخاری گازی مروارید سوز شرق رویال مدل 12000
نوع سوخت گاز شهری، سیستم ایمنی شیشه ایمن،ابزار روشنایی جرقه زن رده مصرف انرژی E ویژگی نگهداری نیاز به دودکش، قابلیت‌ها تنظیم دما، قابلیت نصب
زمین
 

بخاری گازی توان

توان را باید یکی از برندهای قدیمی اما کمتر شناخته شده بخاری برقی بدانیم. این کارخانه تولیدی بیش از 50 سال است که در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله وسایل گرمایشی فعالیت می‌ کند. کیفیت بخاری‌ های گازسوز و سایر محصولات این برند به اندازه‌ای خوب است که به کشورهایی چون آذربایجان و ارمنستان نیز صادر می‌ شود.

بخاری گازی توان مدل Negin طرح شومینه 18000 فروشکالا
معرفی بخاری گازی توان مدل Negin طرح شومینه 18000 فروشکالا
  • نوع سوخت گاز شهری , گاز مایع، حالت تنظیم شعله دل خواه، نوع شیر کنترل نیمه اتوماتیک، سیستم ایمنی شیشه ایمن، ابزار روشنایی جرقه زنرده مصرف انرژی E، ویژگی نگهداری نیاز به دودکش، قابلیت‌ها، تنظیم دما

قیمت بخاری گازی

در این قسمت از مقاله معرفی و قیمت بخاری گازی به عوامل موثر بر قیمت بخاری گازی و تاثیر این مواردی که ذکر می کنیم بر قیمت بخاری گازی می پردازیم پس با همراه باشید.

 

حال که با بهترین برندهای بازار بخاری گازی آشنا شدید در مورد قیمت بخاری‌ های گازی نیز صحبت می‌ کنیم. قیمت بخاری‌ های گازسوز معمولا به فاکتورهایی چون برند بخاری، مدل و طرح بخاری  و اندازه و ابعاد آن بستگی دارد. تعداد شعله ها نیز در قیمت نهایی تاثیرگذار هستند. ضمن این که متریال تولیدی بخاری نیز می تواند در قیمت آن نقش مهمی داشته باشد.

 

در حال حاضر بخاری‌ های گازی در بازار با قیمت های متفاوتی ارائه می شوند. عوامل بسیار مهم دیگری مانند مدت زمان ضمانت بخاری و همچنین خدمات پس از فروش و نحوه ارایه این خدمات و نیز تعداد مراکز این خدمات و میزان گستردگی مراکز پس از فروش و تعداد خدماتی که به مشتریان مد دهند نیز در قیمت این بخاری ها موثر هستند که امکان تهیه بخاری گازی با هر بودجه‌ ای را برای مشتریان فراهم می‌ سازد.

 

استاندارد بودن و دارای علامت استاندارد  و نیز میزان استفاده از تکنولوژی های جدید روز دنیا که باعث بالا رفتن میزان ایمن بودن این بخاری ها می شود از عوامل بسیار مهم دیگر در قیمت این محصولات است.

 

اگر به دنبال خرید مارک خوب بخاری گازی برای زمستان امسال هستید می‌ توانید یکی از محصولات برند هایی که معرفی کردیم را امتحان کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات بخاری گازی مقاله ما را در این زمینه ( انتخاب و قیمت انواع بخاری گازی جدید ) را می توانید مطالعه کنید.

خلاصه کلام:

فصل سر و سردی هوا هواس همه را به خود جلب می کند موقع سرما و هنگامی که سردمان می شود فقط به سرما فکر می کنیم و اگر نه هرچه که سرما ن می آید عاقبت خوبی برایمان نخواهد نداشت ما در این مقاله به معرفی مدل های مختلف و با کیفیتی از محصولی می پردازیم که هم می تواند خانه امان را کرم کند و هم انرژی مصرفی آن راحت و نسبت به بقیه انرژی ها مثل برق بسیار ارزان تر است.

منظورمان بخاری گازسوز است ما امروز در مورد انواع برندهای معرون بازار ایران صحبت کردیم و برای هر کدام از برند ها یک مدل یا محصول معرفی کردیم در مورد برندهای با کیفیت نیک کالا و مدل مهتاب MB20 آن، پلار که مدل 30KN آنرا معرفی کردیم، بخاری گاز سوز آبسال و مدل 463، 

در اینجا مقاله ما تحت عنوان معرفی و قیمت بخاری گازی به پایان می رسد امیدوارم مفید واقع شده باشد و در هنگام خرید برای  آشنایی با قیمت بخاری گازی و مشخصات آن راهنمای خوبی بوده باشد.

لطفا ما را با نظرات گرانقدر خود راهنمایی بفرمایید.

موفق و سر فراز باشید.

 

لطفا از سایت ما فروشکالا دیدن بفرمایید.

صفحه فروشگاه ما

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.