زنانه, لباس, مانتو

خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی

بسم الله الرحمن الرحیم

خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی

تخفیف های بی سابقه دیجی کالا

مانتو زنانه مدل دانشجویی ساده

مانتو زنانه مدل دانشجویی ساده

مانتو زنانه مدل دانشجویی کد 03

مانتو زنانه مدل دانشجویی کد 03

مانتو زنانه مدل دانشجویی خورشید

مانتو زنانه مدل دانشجویی خورشید

مانتو زنانه مدل دانشجویی دو جیب

مانتو زنانه مدل دانشجویی دو جیب

امروز ما با مقاله خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی خدمت شما هستیم و سعی می کنیم ویژگی های یک مانتو دانشجویی خوب و مناسب را مورد بررسی قرار دهیم با شروع سال تحصیلی جدید خانواده ها و بخصوص محصلین و دانشجویان به تکاپو می افتند و در صدد تامین نیا زهای اولیه جهت شروع سال جدید تحصیلی می افتند. از جمله تامین لوازم التحریرکفش، لباس، کتاب و غیره دغدغه خانواده ها است.

در این میان کفش، کیف یا کوله پشتی و لباس برای خانوم ها بخصوص مانتو و شلوار بخاطر حساسیت خانم های جوان به استایل و ستبودن پوشش و رعایت اصول و قوانین محل تحصیل نسبت به سایر مواد موارد اهمیت بیشتری بر خوردار است. امروز می حواهیم در رابطه با خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی خوب برای دانشجویان دختر که اکثرا جوان هستند صحبت کنیم.

خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی

قبل از اینکه به موضوغ امروزمان خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی بپردازیم یاد آوری می کنیم که ما فبلا در مفاله ایی انواع مانتو ها را بطور مختصر توضیح داده بودیم اگر مایل به مظالعه این مقاله باشید از لینک زیر استفاده کنید.

راهنمای خرید انواع مدلهای مانتو

با توجه باینکه مانتوی دانشجویی را باید ساعت های زیادی در روز و چند روز در هفته بتن کرد باید به یک سری پارامتر ها مانند رنگ، مدل جنس و …توجه کرد تا در این لباس احساس راحتی کنید و بتوانید بخوبی کارهای روز مره تان را انجام دهید و جلوی دست و پایتان را نگیرد.

 نکته دیگر که در مقاله ی خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی به آن می پردازیم اینست که باید مانتو را با توجه به سایز و اندازمان خریداری کنیم خوش استیلی و شیک پوشی گاهی با یک مانتو ساده و خوشرنگ هم بدست می آید بنابر این نیازی نیست که مانتوئی تنگ و چسبان که باعث سلب آسایشمان در کلاس درس یا محیط دانشگاه می شود و ممکن است با قوانین دانشگاه همخوانی نداشته باشد. با یک مانتو ساده و ست کردن صحیح کفش، مقنعه و کیف هم می توان شیک پوش و خوش اندام بنظر آمد.

واقعا نیاز نیست دنبال مانتو گران قیمت بگردیم و یک مانتو گران بخریم همیشه جنس گران بهترین نیست محیط دانشگاه محل یک چشن یا دورهمی دوستانه یا خانوادگی نیست گه نیاز به لباس گران قیمت مجلسی داشته باشد. با کمی آشنایی با انواع پارچه و مدل های مختلف مانتو  می توانید مانتو های بسیار شیک و خوش پوش بخرید و شیک پوشی و خوش استیلی خود را با همان لباس با قیمت مناسب نه خبلی ارزان و نه خیلی گران داشته باشید.

برای ادامه مقاله خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی  با ما همراه باشید

برای زیبایی و شیک پوشی می توانید از مانتو هایی استفاده بکنید که روی آنها کار شده است و دارای طراحی خاص باشد اما باید در نظر داشت که این طرح ها خیلی شلوغ و بچشم زن نباشد.

مسئله دیگر در هنگام خرید مانتو دانشچویی باید به داشته های قبلی خود نگاهی انداخت مانند کیف و بقیه لباس های قبلی خود و همچنین کفش های خود توجه کرد و در نظر بگیرید که رنگ و مدلی از مانتو را انتخاب کنید که بعدا براحتی با توجه به سلیقه و علاقه خودبتوانید پوشش خود را ست کنید.

مثلا اگر شلوار جین داشته باشید می توانید مانتو چهارخانه را انتخاب کنید که بخوبی با هم ست شوند.

از خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی در فصل های گرم سال با ید سعی کنید مانتو با پارچه نخی از جنس پنبه انتخاب کنید چون این نوع پارچه هوا را از خود عبور می دهد و باعث پایین آمدن دمای بدن و در نتیجه جلوگیری از تعرق و عدم ایجاد بوی نا مطبوع بدن می شود

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی

مانتو کتی

به جرات یکی از مهم ترین خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی یا هر مانتوی دیگر مدل آن مانتو یا لباس  است 

مانتو کتی مانتویی است که در سال های اخیر طرفداران زیادی در بین دختران و خانم های چوان پیدا کرده است و در طرح های مختلف کوتاه و بلند و هم چنین در مدل های ساده و کار کرده با طرح های گونا گون به بازار عرضه شده است. معمولا برای این نوع مدل مانتو تنوع رنگ های زیادی با تنوع نقش های فراوان تولید می شود. که برای دانشجویان با توجه به محیط و قوانین حاکم بر آن پیشنهاد می شود از نوع ساده و بلند استفاده کنند.

قیمت بهترین برند کاپشن مردانه

ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب

این نوع مانتو کتی در اندازه های بزرگ کوچک و متوسط در بازار وجود دارد و افراد با قد های مختلف براحتی می توانند از انواع مدلل های رنگارنگ این مانتو خریداری کنند اما ما به دانشجوبان عزیز توصیه می کنیم با توجه به فوانین دانشگاه نسبت به انتخاب رنگ، طرح و مدل مانتو خود و البته مسئله ست کردن با بقیه لباس خود این کت مانتو را خریداری کنند.

از خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی کتی این است که در انتخاب رنگ مانتو کتی باید سعی کنید رنگ های خنثی را انتخاب کنیدتا زیاد بچشم نیاید انتخاب رنگهای گرم و تیز مانند قرمز یا زرد می تواند باعث خستگی چشم گردد و نمی توان چند روز پشت سر هم آن را پوشید.

در کنار انتخاب رنگ های خنثی مانتو کت از مانتو های چارخانه هم می توان استفاده کرد که براحتی می توان با توجه به رنگ آنها با انواع شلوار های جین ساده یا طرحدار یا شلوار پارچه ایی و کفش ورزشی یا کتانی براحتی ست کرد.

مانتواسپرت دانشجویی

انواع مدل های مانتو اسپرت دانشجویی رنگ های مختلف تیره و روشن، طرحدار و ساده در بازار وجود دارد

خانم ها در انتخاب رنگ مانتو اسپرت خصوصیات و ویژگی های فردی خود مانند قد، سایز بدن رنگ پوست و غیره را در نظر بگیرید و بعد مانتوی خود را انتخاب کنند مثلا برای اندام های پر و چاق رنگ تیره مناسب تر است رنگ تیره باعث می شود که فرد لاغرتر از آنچه هست بنظر آید. همچنین باید در انتخاب مانتو اسپرت دانشجویی خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی مورد قبول سیستم آموزشی را در نظر داشته باشند.

 برای سادگی و زیبایی بیشتر و شیک پوشی در انتخاب اکسسوارات هم سادگی را در نظر بگیرید و از اکسسوارات اسپرت استفاده کنید مانند دسبند مهره ایی و یا ساعت بند چرمی.

آرایش زیاد و تند زنانه مناسب مدل های ساده اسپرتی برای مانتو اسپرت دانشجویی و نیز محیط دانشگاه نیست.

خصوصیات و ویژگیهای مانتو دانشجویی

جنس پارچه های مانتو دانشجویی 

ادامه می دهیم مقاله امان خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی را با معرفی پارچه های محتلفی که در دوخت مانتو دانشجویی مورد استفاده قرار نی گیرد.

بدلیل اینکه دانشچویان معمولا ساعات زیادی از روز در محیط دانشگاه و کلاس درس خواهند بود و به فعالیت های مختلف آموزشی می پردازند. در انتخاب مانتو باید به جنس پارچه و ویژگی جنس پارچه مثل چروک پذیری و لکه گیری و بعضی خصوصیات دیگر توجه کرد.

1- پارچه نخی پنبه ائی

اولین پارچه ایی که برای شرح بهتر خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی خوب به آن می پردازیم پارچه نخی ی پنبه ایی که بهترین نوع پارچه برای فصل های گرم سال و بخاطر خنکی می تواند انتخاب بسیار خوبی بحاسب آید مخصوصا برای مناطق گرم سیر.

پارچه پنبه ایی طبیعی براحتی هوا را از خود عبور می دهد و درجه حرارت بدن را پایین می آورد. البته باید یادآوری کنم که تمام پارچه های پنبه ایی موجود در بازار طبیعی نیستند بلکه ما در بازار سه نوع پارچه پنبه ایی داریم طبیعی، مصنوعی، مختلط.

2- پارچه فاستونی

باا پارچه فاستونی مقاله خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی را پی می گیریم بهترین پارچه برای محیط های رسمی هم برای کت و شلوار آقابان و هم برای خانم ها است پارچه فاستونی در بازار در سه نوع پارچه طبیعی که از الیاف طبیعی پشم بدست می آید پارچه فاستونی مصنوعی که از الیاف پلی استر تولید می شود. این نوع پارچه دارای مقاومت زیا دی است و چروک پذیری و لکه گیری بسیار کم می باشد.

3- پارچه کتانی

پارچه بعدی که در دوخت مانتو دانشجویی مورد استفاده قرار می گیرد پارچه کتانی است پارچه ایی که از گیاه کتان بدست می آید و دارای لطافت و نرمی خاصی می باشد.

پارچه کتانی پارچه ایی مقاوم است و براحتی می شود لکه های آنرا پاک کردد این پارچه ضد آفت است و بید نمی زند. دو نوع پارچه ضخیم که برای فصل های سرد سال (پائیز و زمستان ) و نوع نازک که برای فصل های گرم سال یعنی بهار و تابستان کاربرد دارد پس این بسیار خوب است که شما هم برای سرما و هم هنگام گرما می توانید از این پارچه بسیار لطیف و مقاوم استفاده کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پارچه مانتویی کتانی می توانید مقاله معرفی 2 نوع پارچه برای انتخاب و راهنمایی خرید مانتو تابستانی ما را مطالعه بقرمایید.

اگر مایل باشید می توانید مقاله ما را در رابطه با مانتو اداری  ( مشخصات و قیمت مانتو شلوار اداری) مطالعه بفرمایید

4- پارچه کرپ

پترچه کرپ دارای ظاهری زیبا و جذاب است. بیشتر از ابریشم طبیعی یا مصنوعی بدست می آید دارای برجستگی و خطوط برجسته است کرپ یک نوه بافت از الیا ف های مختلف می باشد و خود ماده اولیه کیاهی یا حیوانی ندارد. پارچه کرپ در هر دو نوع زمستانی بخاطر ضخامتش و تابستانی که از نوع نازک،  تولید می شود بر همین اساس انواع مدل های مانتوی این پارچه برای چهار فصل مناسب است 

در ادامه مقاله خصوصیات و خرید مانتو دانشجویی به انواع دیگری از پارچه های مناسب مانتو دانشجویی بطور خیلی مختصر می پردازیم.

5- مانتو جین

مانتو جین پارچه های در سه نوع ضخیم، نازک و کشی در بازار وجود دارد که مانند سایر پارچه ها نوع ضخیم آن برای دوخت مانتوهای فصل های سرد سال و نوع نازک برای فصل های گرم سال کاربرد دارد نوع کشی معمولا برای مانتو های تنگ و چسبان بکار می رود که مناسب پوشش دانشجویی نیست چون هم محدودیت حرکتی  درفعالیت ها ی مختلف شما  بوجود می آورد و هم ممکن است با قوانین دانشگاه همخوانی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *