دسته‌بندی نشده, زنانه, لباس زنانه, مانتو، پانچو و رویه

راهنمای خرید مانتو تابستانی

بسم الله الرحمن الرحیم

راهنمای خرید مانتو تابستانی

رویه بافت زنانه اسمارا مدل Ro2022

رویه بافت زنانه اسمارا مدل Ro2022

تومان۶۰۰,۰۰۰ تومان۴۸۰,۰۰۰

رویه بافت زنانه اسمارا مدل 244zd

رویه بافت زنانه اسمارا مدل 244zd

تومان۲۶۰,۰۰

رویه زنانه السانا مدل دریتا کد 83233

رویه زنانه السانا مدل دریتا کد 83233

تومان۲۶۸,۰۰۰ تومان۱۸۴,۰۰۰

رویه بافت زنانه مدل SA101

رویه بافت زنانه مدل SA101

تومان۱۸۰,۰۰۰ تومان۱۴۷,۶۰۰

رویه بافت زنانه جاستیفای

رویه بافت زنانه جاستیفای

تومان۷۸۹,۰۰۰ تومان۵۵۲,۰۰۰

رویه زنانه مون‌سا

رویه زنانه مون‌سا

تومان۷۷۳,۰۰۰ تومان۳۸۶,۰۰۰

رویه ویسکوز بلند زنانه – زیبو

رویه ویسکوز بلند  زیبو

تومان۵۰۰,۰۰۰ تومان۲۴۸,۰۰۰

مانتو زنانه السانا مدل پارمیسا

مانتو زنانه السانا مدل پارمیسا

تومان۲۳۸,۰۰۰

مانتو زنانه السانا مدل سرنا

مانتو السانا مدل سرنا 

تومان۲۴۸,۰۰۰ تومان۱۷۸,۰۰۰

مانتو زنانه السانا مدل ماندگار کد 82787

مانتو زنانه السانا مدل ماندگار

تومان۲۰۸,۰۰۰ تومان۱۱۸,۰۰۰

مانتو زنانه السانا مدل پارمیسا کد 81004

مانتو زنانه السانا مدل پارمیسا 

تومان۲۳۸,۰۰۰

پانچو زنانه كد 54

مانتو زنانه السانا مدل پارمیسا 

تومان۱۰۳,۰۰۰

رویه زنانه مون‌سا

رویه زنانه مون‌سا جنس پنبه

تومان۷۷۳,۰۰۰ تومان۴۶۴,۰۰۰

رویه زنانه برنس مدل aisan-23

رویه زنانه برنس مدل aisan-23

تومان۳۳۸,۰۰۰

راهنمای خرید مانتو تابستانی با فرا رسیدن فصل گرما خریدن مانتوهای تابستانی یکی از مهم‌ترین تصمیم‌ها برای خانم‌ها است. حال برای اینکه با  خرید مانتو بهاره  و مانتو تابستانی خوب آشنا شوید باید نکاتی را قبل از خرید رعایت کنید تا بتوانید یک مانتو بی‌نظیر را خریداری کنید. خرید مانتو بخش مهمی به نام انتخاب فروشگاه مناسب نیز دارد؛ اگر فروشگاه اشتباهی را برای خرید انتخاب کنید، راه را اشتباه خواهید رفت.  در این مقاله به راهنمای خرید مانتو تابستانی می‌پردازیم تا کار شما را تا حدودی راحت کنیم.

 

 

هر چه بیشتر روبه جلو می‌رویم و سال‌های زیادی را پشت سر می‌گذاریم، گرمایش زمین نیز بیشتر می‌شود به همین دلیل باید در انتخاب مانتو تابستانی دقت کنید تا بتوانید با خیال راحت آن را بپوشید. جنس مانتو از تمامی موارد مهم‌تر است، البته این به معنی بی‌اهمیت بودن ظاهر آن نیست.

مانتوی تابستانی فروشکالا

نکات خرید مانتو تابستانی

برخی لباس‌ها در ظاهر پارامترهای یک مانتو تابستانی خوب را دارند در صورتی که اگر آن‌ها را بپوشید، از گرما ذوب خواهید شد. گرما شوخی ندارد و شما باید بتوانید لباسی آزاد با جنس مناسب خریداری کنید. کشور ما یک کشور اسلامی است و حجاب حرف اول را می‌زند در نتیجه برای پیروی از قانون باید لباس‌های مناسب انتخاب کنید و همین مورد موجب اذیت شدن بانوان با گرما می‌شود.

 

 

از نکاتی که باید قبل از خرید مانتوی تابستانی به آن توجه کنید، می‌توان به رنگ لباس تابستانی، جنس، برش و مدل و غیره اشاره کرد در اصل اگر این موارد را رعایت نکنید در فصل گرما به مشکل بر می‌خورید برای مثال رنگ و جنس لباس از موارد دیگر مهم‌تر است.

رنگ مانتو تابستانی

در این قسمت از مقاله راهنمای خرید مانتو تابستانی به رنگ و اهممیت آن در انتخاب مانتوی تابستانی گذری کوتاه خواهیم داشت. همان‌طور که می‌دانید باید برای خرید مانتو زمستانی در فصل زمستان از رنگ‌های تیره استفاده کرده و در تابستان از رنگ‌های روشن، رنگ‌های تیره نور و گرما را به شدت به خود جذب کرده و باعث بالا رفتن دما و گرما می‌شوند.

 

در صورتی که لباس‌های رنگ روشن نور و گرما را نسبت به لباس‌های رنگ تیره کمتر جذب می‌کند به همین دلیل بهتر است در تابستان از لباس‌های رنگ روشن استفاده کنید تا گرما را کمتر به خود جذب کرده و شما را از آن نجات دهد.

 

 

البته خیلی از افراد به رنگ‌های خیلی روشن علاقه‌ای نداشته و به دنبال رنگ تیره می‌روند در صورتی که می‌توانند از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری، سفید و کرم استفاده کنند تا به استایل خود ظاهری شیک بدهند البته استایل زمستانی بسیاری شیک‌تر از استایل تابستانی است.

 

جنس مانتوی تابستانی

معمولاً افراد دوست دارند در تابستان لباس‌های سبک و خنک بپوشند برای مثال هیچ فردی در تابستان به سراغ پالتو نمی‌رود بلکه بیشتر به دنبال لباس‌های نخی و شیک می‌گردد. یکی از مهم‌ترین نکته‌ها هنگام خرید لباس تابستانی، توجه به جنس پارچه است. به هیچ عنوان در فصل تابستان به دنبال مانتوی تابستانی به جنس الیاف پلاستیکی یا پلاستیک نروید در این صورت هم بدنتان و هم لباستان بو می‌گیرد.

 

 

مانتو تابستانی باید به حدی نازک باشد که هوا داخل آن جریان پیدا کند. برندهای با کیفیتی داخل بازار ایران وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها مانتوهای تابستانی جنس نخی خریداری کنید البته این جنس کمی نسبت به بقیه جنس‌ها گرانتر است. دیگر مانتوها مثل مانتو اسپرت و تابستانی نیز انتخاب بسیار مناسبی است.

 

 

مانتوهای از جنس پنبه، کتان و غیره بیشتر برای فصل زمستان بوده و باید در این فصل به سراغ مانتوهایی به جنس نخ، حریر، ابریشم و غیره بروید. جنس ابریشم، از گرانترین پارچه است که هرکسی توان خرید آن را ندارد البته یک نکته این است که شما از مانتو ابریشمی باید فقط در مجالس استفاده کنید چون به سرعت لک شده و بو می‌گیرد.

 

از اینکه تا اینجای بحث راهنمای خرید مانتو تابستانی با ما همراه هستید خوشحالم.

 

مانتوی تابستانی با الیاف طبیعی پنبه‌ای

مشخصات اصلی پارچه‌ های تابستانی

برای خرید مانتوی تابستانی باید به مشخصات و ویژگی‌های زیر توجه کنید:

 • مانتوهای تابستانی، الیاف طبیعی و پنبه‌ای دارند.
 • درصد بسیار کمی از پلی استر داخل آن‌ها وجود دارد ( البته این درصد باید به صفر برسد)
 • پارچه‌هایی که از پنبه درست شده و بسیار سبک و نازک هستند برای تابستان بسیار مناسب نیز هستند ( پارچه‌های لینن و وال از بهترین و سبک‌ترین پارچه‌ها برای تابستان هستند.)
 • بسیار نازک و سبک هستند.
 • رنگ روشن و زیبایی دارند.
 • جریان هوا از آن‌ها عبور می‌کند.
 • نوع دوختشان مناسب است ( نه زیاد جذب و نه زیاد آزاد)

هماهنگی بین مانتو سایر اکسسوری ها

حالا اجازه دهید در بحث راهنمای خرید مانتو تابستانی در مورد اکسسوارات مانتوی تابستانی هم صحبتی کوتاه داشته باشیم معمولاً استایل‌های تابستانی شامل مانتو نازک، شال یا روسری، شلوار می‌شوند البته امروزه خیلی از افراد به جای شلوار از دامن‌های بلند استفاده می‌کنند.

اکسسوارات مانتو تابستانی فروشکالا
 •  

برای خوش استایل شدن باید نکاتی را رعایت کنید برای مثال:

 • اول استایل و رنگ مانتو را انتخاب کرده و سپس بر اساس مانتو تابستانی به سراغ خرید شال بروید.
 • بهتر است برای دامن یا شلوار از رنگ‌های خنثی استفاده کنید
 • خیلی از افراد رنگ شال را با شلوار ست کرده و برخی دیگر شال و کفش را باهم ست کرده. انتخاب این دو گزینه بستگی به سلیقه شما دارد و نمی‌توان گفت که همگی باید از این دو قانون پیروی کنند.
 • بهتر است شال یا روسری و کفش را خنثی انتخاب کرده و هم رنگ مانتو نخرید.
 • مانتو یا هر وسیله دیگر هر چه ساده‌تر باشند؛ شیک‌تر نیز هستند البته باید به طرح آن نیز توجه کنید بهتر است اگر به یک مهمانی یا مجلس دعوت شدید از مانتو طرح دار استفاده نکنید و برعکس به سراغ لباسی ساده و شیک بروید.
 • کیفی مناسب را انتخاب کرده و سعی کنید برای مهمانی‌ها از کیف‌های چرم استفاده کنید. کیف‌های چرم به دلیل دوخت و کیفیت بالا نیز برای شما بسیار مناسب هستند. البته کیف‌های پارچه‌ای و حصیری بیشتر به شما احساس خنکی را منتقل خواهند کرد.

 

 • بهتر است در این فصل از پوشیدن کتانی و بوت خودداری کنید تا بتوانید پاهای خود را خنک نگه دارید در اصل باید از صندل و کفش‌های باز استفاده کنید.

کلام آخر

و اما کلام آخر ما در مقاله راهنمای خرید مانتو تابستانی فروشگاه اینترنتی فروشکالا. در تابستان خرید مانتو بسیار اهمیت دارد و شما باید علاوه بر ظاهر به جنس و مدل آن نیز توجه کنید در نتیجه یک نکته بسیار مهم قبل از خرید این است که شما باید فروشگاهی مناسب را برای خرید مانتو تابستانی انتخاب کنید. ما در این مقاله به راهنمای خرید مانتو تابستانی پرداختیم تا شما بتوانید راحت‌تر مانتو خود را انتخاب کنید.

 

شما می‌توانید برای خرید مانتوی تابستانی به foroshkala.net  مراجعه کرده و بهترین و با کیفیت‌ترین مانتو را انتخاب کنید شما می‌توانید مانتوهایی شیک و زیبا را با بهترین قیمت از ما خریداری کرده و در صورت نیاز با پشتیبان ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *