موبایل

نگاهی به بازار خرید موبایل

امروزه خرید و فروش اقلام مختلف گستره بیشتری پیدا کرده است. در سال های اخیر به دلیل الکترونیکی شدن ارتباطات و نیاز به موبایل بازار خریدگوشی بسیار گرم شده است. خرید موبایل خصوصا در دو سال اخیر به دلیل شرایط کرونا افزایش یافته است. با ماهمراه باشید تا بیشتر در این باره با هم بحث کنیم.

ال ای دی با کیفیت موبایل می تئاند مانع خستگی چشم ودادن حس مطلوب در هنگام استفاده از موبایل بدهد

نگاهی به بازار خرید  موبایل:

قبل از پرداختن به مبحث خرید موبایل در مورد موبایل و سود و زیان آن بحث می کنیم.موبایل یا همان گوشی تلفن همراه بخشی از زندگی انسان های امروزی شده است. اگر کسی می خواهد از تغییرات و تکنولوژی روز عقب نماند حتما باید یک گوشی تلفن همراه داشته باشد. در یک سال اخیر که تمام جهان با ویروس کرونا درگیر شده است جایگاه موبایل بیشتر به چشم آمده است. و بسیار مهم شده است.. موبایل علاوه اینکه مزیت های فراوانی دارد دارای ضرور و زیانهایی هم هست. مثلا استفاده طولانی مدت از موبایل ممکن است به چشم ها، سرو گردن ضرر برساند. البته در صورتی که زیادی از حد این کار تکرار شود و فرد بخش اعظمی از تایم روزانه خود را به استفاده از موبایل بگذراند.
امروزه بازار خرید گوشی با وجود گرانی باز خیلی هم کساد نیست اما زمان خریدن موبایل حتما باید دقت کافی به عمل آید تا جنس مناسب، اصل و متناسب با سلیقه و نیاز فرد انتخاب شود.
در هنگام خرید موبایل معمولا به نکاتی مانندقیمت،رزولوشن،رنگ،اندازه،صفحه نمایش وموارد دیگر توجه کرد.ما اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.
قیمت: معمولا اولین موردی که در

 فروش و خرید موبایل هم برای خریدار و هم برای فروشنده اهمیت دارد قیمت آن است.
مارک: امروزه مارک های مختلف موبایل در بازار زیاد شده است که هر یک مزیت های خاص خودشان را دارند. و جود مارکهای مختلف خرید موبایل را برای انسان دشوار می کنند. اما شما مارکی را انتخاب کنید که باب سلیقه و نیازتان باشد.
نکته: رنگ، اندازه، مدل و خیلی موارد دیگر هم که بستگی به سلیقه خودتان است که باید در هنگام خرید در نظر گرفته شود.

خرید موبایل

خرید موبایل

موبایل مناسب شما

حتما در خرید گوشی دقت لازم را به کار بندید افراد در هنگام خرید موبایل باید شغل، سن و سطح سواد خود را در نظر داشته باشند با دو مثال ساده بحث را برایتان باز می کنم؛

دانشجو: شما اگر دانشجو هستید باید موبایلی را بخرید که بتوانید بر روی آن شبکه های اجتماعی را جهت ارتباط با اساتید و رد و بدل کردن جزوه با همکلاسی ها نصب کنید خصوصا در این روزهای کرونایی و برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید از کامپیوتر جهت شرکت در کلاس ها استفاده کنید باید با خرید موبایل مناسب که امکان نصب نرم افزارها و مرورگرهای خاص جهت شرکت در کلاس ها را داشته باشد.

افراد مسن: برای این گونه افراد خصوصا اگر کم سواد یا بی سواد باشند موبایل های معمولی دکمه ای که فقط امکان برقراری تماس صوتی و فرستادن پیام را دارند مناسب است.

سخن پایانی

امروزه چه افراد از موبایل خوششان بیاید یا نه باید حتما یک عدد از آن را داشته باشند زیرا ارتباطات دیگر مانند قبل نیست و به صورت الکترونیکی و صوتی از راه دور شده است، پس رعایت نکات ضروری ذکر شده در بالا و بسیاری نکات دیگر در خرید موبایل که بنا به نیاز شما است

برای بازدید از صفحه نخست سایت فروشکالا از این لینک می توانید استفاده کنید.https://foroshkala.net

برای مشاهده انواع موبایل ها سامسونگ ، اپل، آنرا، هواوی، شیایومی ومشخصات وقیمت موبایل های مذکور می توانید از این قسمت استفاده کنید لطفا نظرات خود را ذکر کنیذ و باعث راهنمایی ما شوید

موفق باشید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.