سبزی خرد کن, لوازم برقی آشپزخانه

چه سبزی خردکنی بخرم؟

بسم الله الرحمن الرحیم

چه سبزی خردکنی بخرم؟

توجه: ب برای مشاهده و خرید محصولات   می توانید از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

سبزی خردکن رادین مدل 9595

سبزی خردکن رادین مدل 9595

 
 
۱,۹۹۵,۰۰۰ تومان
 

 

 
 

اقلام همراه: ۱-مخزن اصلی ۲-موتور و گیربکس ۳-کاور و محافظ موتور ۴-تیغه سبزی خردکن

 ۵-صفحه برش ۶-تیغه برش (۵عدد) ۷-گوشت کوب ۸-کف گیر مخصوص ۹-سی دی اموزش

 ۱۰-برگه راهنما و کارت ضمانت ۱۱-سنگ مخصوص تیز کردن تیغه استیل

ویژگی ها: موتور یونیور سال گیربکسی تیغه از جنس استیل ضد زنگ ومقاوم،  مخزن درجه یک پلی کربنات

 ضد ضربه و نشکن حجم بالا ظاهری زیبا مصرف کم انرژی دارای نشان استاندارد قیمت مناسب و مقرون بصرفه

سبزی خردکن سبزیران مدل 305 مرجان

سبزی خردکن سبزیران مدل 305 مرجان

 
 
 
۱,۴۷۰,۰۰۰
 

 

 
 

سبزی خردکن سبزیران یک دستگاه ابداعی ایرانی و کارآمد است که توسط گروه سیف الهی طراحی، ساخته و عرضه‌شده است

چه سبزی خردکنی بخرم؟   آشپز خانه یکی از قسمت های مهم ترین نیازهای انسان آماده و به سر سفره ایی منتقل می شود که افراد خانواده منتظر آن هستند در این محل انواع و اقسام کالاهای ریز و درشت از گازی گرفته تا برقی و دستی  بسیاری از کالا های خریداری شده توسط خانواده مربوط به این قسمت از خانه است.

امروز ما می خواهیم یکی از محصولاتی که امروزه مورد نیاز هر آشپزخانه است را معرفی کنیم می خواهیم در رابطه با سبزی خرد کن صحبت کنیم البته این دستگاه نوعی انواع غذا سازها است زیرا علاوه بر خرد کردن سبزی بسیاری از کارهای مختلف مورد نیاز آشپزی را هم انجام می دهد هف ما راهنمایی خواننده برای رسیدن به جواب چه سبزی خردکنی بخرم؟ که مناسب با نیازم باشد برای مشاهده یا خرید انواع غذا سازهای چند کاره از این لینک استفاده کنید.-

برای خرید اینترنتی سبزی خردکن می توانید از این لینگ استفاده کنید.

نکاتی که هنگام خرید سبزی خرد کن باید در نظر بگیریم:

مسائل ایمنی:

مسائل ایمنی یکی از مهمترین مسائلی که هنگام خرید وسایل خانگی و بخصوص دستگاه های برقی و دستگاه هایی که دارای تیغه هستند و برای خرد کردن، پوره کردنو همزدن  در خانه مورد استفاده قرار می گیرند باید بطور ویژه مورد توجه قرار داد مسئله امنیت اعضای خانواده و افراد شاغلدر مکانی که می خواهیم آن دستگاه را مورد استفاده قرار داد می باشد.

در رابطه با مسئله ایمنی باید بگوییم متاسفانه بعضی از این دستگاه ها ممکن است در کارگاه های کوچک، محلی و غیر استاندارد تولید شوند. یکی از این دستگاه های غیر استاندارد که در بازار بوفور یافت می شود انواع دستگاه های سبزی خردکنی است که در اندازه ها و قدرت های مختلف وجود دارد در این دستگاه ها بسیاری از تکنولوژیهای امنیتی استاندارد جهانی استفاده نمی شود.

در این دستگاه های غیر استاندارد تنها به یک کلید روشن و خاموش کردن دستگاه اکتفا شده است بدون در نظر گرفتن این کلید روشن و خاموش کردن را هرکسی می تواند روشن کندو حتی ممکن است بطور غیر ارادی این کلید با خوردن دست به ]ن و یا زانو و پا روشن شود و آسیب های جبران ناپذیری برای شخص یا اشخاص دیگر بوجود آوزد.

و نیز در دستگاه های غیر استانداردممکن است دسترسی به تیغه های دستگاه براحتی امکان پذیر باشد اما در دستگاه های استاندارد جهانی دسترسی به تغه امکان پذیر نمی باشدو یا بسختی امکان پیر است بخصوص تا زمانی که دستگاه بطور کامل از کار نیفتاده باشدو تیغه ها در حال حرکت باشند این دسترسی به تیغه ها غیر ممکن است خطر دستکم گرفتن مسائل ایمنی در هنگام خرید کرنوع دیتگاه می تواند مائلی غیرقابل جبران برای افراد بوجود آوردو اضشخاص را با خطرات زیادی مواجه کند.

یکی از خطرات که انسان ممکن است با آن مواجه شود خط جراحت دست و بخصوص انگشتان دست بوجود آورد و باعث بوجود آوردن ضررهای مادی و روحی روانی برای شخص یا افراد خانواده و بخصوص کودکان شود.در دستگاه های استاندارد تا زمانی که دور موتور به صفر نرسیده باشد دریچه تخلیه سبزی خرد شده و درپپوش دستگاه هیچ وقت باز نمی شود.

سبزی خرد کن 4 کیلویی سبز ایران

قدرت موتور دستگاه:

میزان قدرت و توانایی چرخاندن تیقغه هایی ( یعنی میزان توانایی تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی ) که باعث خردکردن سبزی یا هر مواد ریخته شده دیگر درون دستگاه است. با توجه به اینکه نیروی انجام کار این دستگاه الکتریسیته است باید هنگام خرید سبزی خرد کن به میزان کاری که می خواهیم دستگاه برای ما انجام دهد توجه کنیم. و متناسب به موادی که می خواهیم دستگاه در هر دفعه برایمان خرد کند سبزی خرد کن با توان بالا یا پایین خریداری کنیم.

واحد اندازه گیری قدرت موتور دستگاهایی که با برق کار می کنند وات است هر چه میزان وات دستگاه بالاتر باشد دستگاه می تواند این تبدیل انرژی الکتریکی به مکانیکی را بیشتر انجام می دهد و قادر است مواد بیشتری و دفعات بیشتر برای ما خرد یا پوره کند. در خرید اینترنتی سبزی خردکن از فروشگاه اینترنتی فروشکالا می توانید به پایین صفحه محصول اسکرول کنید و توان موتور محصول که به وات است مشاهده کنید.

سبزی خرد کن کوپکس مدل ICHV 4530

3- لوازم جانبی:

با توجه به کارهایی که انتظار داریم یک دستگاه غذاساز برایمان انجام دهد تعداد لوازم جانبی همراه این غذاساز هم متغییر است. در مورد سبزی خردکن ها چون معمولا یک کاره هسند لوازم جانبی زیادی بجز تیغه خرد کنی، کفگیر پلاستیکی و دفترچه راهنما لوازم همراه دیگری نیاز ندارند. ولی در غذا سازهای چند کاره ممکن است چندین قطعه همراه خود داشته باشند. که در خیلی از مواقع بعضی از قطعات غذا سازهای چندکاره ممکن است برایمان استفاده چندانی نداشته باشند.

4- ظرفیت دستگاه سبزی خردکن:

از ویژگی های دیگر که در هنگام خرید سبزی خردکن باید در نظر داشته باشیم ظرفیت دستگاه است طبیعی است با توجه به کاری که می خواهیم سبزی خردکنی برایمان انجام دهد سبزی خرد کن هایی با ظرفیت متفاوت باید خریداری کنیم. مثلا ظرفیت سبزی خرد کن برای کارهای تجاری محلی خیلی بیشتر از یک سبزی خرد کن خانگی خواهد داشت و یک سبزی خرد کن تجاری محلی بسیار کمتری از ظرفیت خردکن سبزی صنعتی که در هر نوبت چند صد کیلو سبزی را خرد می کند خواهد داشت.

5- فن خنک کننده موتور:

مورد بعدی که می خواهیم برای رسیدن به جواب سوال چه سبزی خردکنی بخرم؟ می خواهیم بررسی کنیم فن موتور دستگاه سبزی خردکن است. فن موتور دستگاه سبزی خرد کن وظیفه خنک کردن موتور الکتریکی را دارد در زمان کار با دستگاه موتور آن بخاطر چرخش های سریع داغ می شود در این موقع فن شروع به کار می کند و موتور دستگاه را خنک می کنداین فن ها ممکن است از طریق سنسور گرما سنج موتور بطور اتوماتیک در هنگام داغ شدن موتور دستور بگیرد و شروع به چرخاندن پره های فن بکند یا اینکه هنگام شروع بکار موتور همزمان کار کند و از همان آغاز کا خنک کردن موتور را انجام دهد.

6- میزان صدا و لرزش دستگاه:

از خصوصیات مثبت هر دستگاه استاندار داشتن میزان لرزش و صدای کمتراست که هنگام خرید سبزی خردکن باید مد نظر داشت.

7- ابعاد سبزی خردکن:

ابعاد ذستگاه یعنی سایز و اندازه دستگاه تابع قدرت موتور و ظرفیت سبزی خرد کنی آن دستگاه و میزان سبزی است که ما می خواهیم در هر نوبت برای خرد کند.

8- برند و کشور سازنده:

برند و کشور سازنده نشاندهنده کیفیت یک دستگاه برقی است که می تواند بر انتخاب و خرید یک دستگاه برقی تاثیر داشته باشد. ما در هنگام خرید یک دستگاه برقی به اولین چیزی که توجه می کنیم کشور سازنده و مارک آن است.

9- قیمت دستگاه:

قیمت دستگاه از عوامل تعین کننده در خرید یا نخریدن یک دستگاه برقی است و در انتخاب ما از انواع دستگاه های موجود دربازار تاثیر خواهد داشت.

10- مدت ضمانت و خدمات بعد از فروش:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *