حرارتی, کالای خانگی

مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری

بسم الله الرحمن الرحیم

مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری

مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری  بشر در تمام دوره های زندگی خود بدنبال بهترین وسیله برای گرم کردن خود بوده است. از روشن کردن آتش با برگ و چوب درختان تا کرسی و بخاری و آبگرمکن و حالا یکی از وسایلی که اخیزا در جوامع مختلف رواج پیدا کرده هم وظبفه تامین آبگرم را به عهده دارد و هم گرم کردن محیط یعنی پکیج شوفاز.

پکیج شوفاژ وسیله حرارتی است که بدون نیاز به جای زیاد و بدون نیاز به نگهداری سخت و بسیاری از محدودیت های نسل قبل از خود می تواند حرارت مورد نیاز محیط و آبگرم ساکنین را تامین کند.

دیگر مانند گذشته نیازی به شوفاژ خانه در زیر زمین یا در جایی مثل یک اطاق جداگانه و جای بزرگ و سختی و پرهزینه بودن تعمیر و سرویس نیست. بلکه با پکیجی تقریبا به اندازه آبگرمکن هم می توانیم آبگرم مورد نیازمان را تامین کنیم هم با آب گرم درون رادیات با خیالی راحت دمای محیط مان را گرم کنیم

در مقاله مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری خصوصیات چند محصول از سه برند ایرانی تولید کننده پگیج شوفاژ در ایران یعنی شرکت تولید پکیج دیواری ایران رادیاتور همچنین شرکت تولیدی پکیج شوفاژ دیواری بوتان و شرکت بیتا را خدمت عزیزان خواننده معرفی و توضیح خواهم داد.

معرفی مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور

 • راندمان حرارتی بالا
 • سهولت در نصب، راه‌اندازی، سرویس و نگهداری
 • سیستم کنترل کاملا دیجیتال
 • کارکرد آرام و بی‌صدا
 • ایمنی کامل
 • تامین آبگرم فراوان و دائمی
 • ابعاد کوچک و اشغال فضای کمتر
 • استقلال کامل واحدهای مسکونی از یکدیگر
 • سیستم محافظت در مقابل کمبود آب
 • سیستم محافظت در مقابل یخ زدگی
 • مجهز به پرشر سوئیچ هوا برای حفاظت در مقابل انسداد دودکش

برای مشاهده مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری و خرید از دیجی کالا از این لینک استفاده کنید.

شوفاژ خانه مرکزی فروشکالا
رادیاتور شوفاژ خانه مرکزی ایران رادیاتور

 

مزیت ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری:

1- گرم کردن محیط و تامین همزمان آب گرم:

این پکیح علاوه بر توانایی گرم کردن درون ساختمان و اطاقها و یا هر جای ساختمان مسکونی یا محل کار آب گرم مورد نیاز تمام افراد ساکنین در آن محل مثل حمام کردن، شستشوی لباس و دست و صورت و یا شاغلین و مراجعین را تامین می کند. 

 

2- انتخاب پکیج دیواری مناسب متراج محل:

باید به این مسئله توجه کنیم که مساحت مکانی که پکیج را می خواهیم در آن بکار ببریم چقدر است و متناسب با متراژ آن محل مدل و برند را با در نظر گرفتن خصوصیاتی که دارد انتخاب کنیم.

با توجه به این مسئله بعدا در زمینه تامین گرمای محیط و آب گرم دچار مشکل نخواهیم شد و یا تحمل هزینه بیشتری شویم.

شوفاژ خانه مرکزی
تصویر یک شوفاژ خانه مرکزی

3- ایمنی بودن شوفاژ

در این قسمت از مقاله مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری می پردازیم به یکی از مهمترین ویژگب ها و مزایای پکیج شوفاژ دیواری امنیت و ایمنی بودن آن است که باعث می شود افراد پکیج را جایگزین بخاری و شوفاژ خانه های گذشته بکنند.

با نصب پگیج شوفاژ دیواری در محل مناسب ضمن تمیزی و عدم اشقال جای و مساحت و گرم کردن خلنه فقط از طریق آب گرم دیگر خطر نشت گاز از لوله ها و شلنگ های گاز که در جاهای مختلف خانه کشیده شده اند و احتمال انفجار در محل و تهدید جان حاضران در آن محل و همچنین از خطرنشت دی اکسید کربن از لوله های دودکش ها و احتمال گاز گرفتگی و خفگی رفع خواهد شد.

این بزرگترین مزیت پکیچ شوفاژ دیواری است.

4- تعمبر و نگهداری:

تعمبر و نگهداری این سیستم بسیار راحت تر از تعمبر شوفاژ خانه های قدیمی و یا شوفاژ خانه های مرکزی در گذشته که بصورت اشتراکی بودند است.

معرفی مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری شرکت بیتا

این پکیج شوفاژ دیواری از شرکت بیتا که در سال 1392 تاسیس شده و از سال 1397 شروغ به تولید قطعات حرارتی و پکیچ شوفاژ دیواری کرد. 

این پکیج دارای سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق، دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی که یکی از سیستم های اساسی و مورد نیاز پکیج های شوفاژ است علاوه بر این ویژگی های زیر از وژگی های این پکیج دیواری است.

دارای فن آوری توربولاتور و کمترین میزان رسوب پذیری، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترل‌های خودکار پیشگیرانه، شیر سه طرفه خودکار، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم آیونایز حفاظت از شعله، سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه،

سیستم احتراق آهسته قابل تنظیم، سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه، سیستم عیب‌یاب الکترونیکی، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای‌پس خودکار، سیستم تنظیم خودکار جریان گاز، سیستم هواگیری خودکار، قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی، راندمان بالا، برابر با ۹۲٫۸%.

مجهز به فن برای رساندن هوای لازم از فضای آزاد به دستگاه جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق، در مدل های محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد؛ لطفا هنگام خرید دستگاه، این دودکش را نیز خریداری فرمایید.

5-میزان پایین اتلاف گرما و انرژی:

اتلاف کرما در سیستم پکبج شوفاژ دیواری بسیار کمتر از نمونه های قبلی خود است. ضمن اینکه این نوع شوفاژ دارای میزان مصرف انرژی بسیار پائینتری است. و باعث می شود مقدار کمتری انرژی مصرف شود و می توانیم در هزینه انرژی صرفه جویی کنیم. پکیج های شوفاژ دیواری دارای سازگاری بالاتری با محیط زیست است و از این طریق وظبفه خودمان را نسبت به محیط زیست ادا می کنیم.

معرفی مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان

 

با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا ۲۵۰ مترمربع، فن دار محفظه احتراق بسته،آب گرم فوری، دائم و فراوان، مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی، مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانی، مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه‌زن خودکار

 • سیستم آیونایز حفاظت از شعله،سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق، سیستم عیب‌یاب الکترونیکی، سیستم ضد یخ زدگی، سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه، سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش
 • سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه
 • سیستم احتراق آهسته، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی، سیستم بای پس خودکار،سیستم تنظیم خودکار جریان گاز،سیستم هواگیری خودکار، با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی، با قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی، صرفه جویی در مصرف انرژی با بهره گیری از سیستم ماژولار مدرن
 • فعال شدن سیستم گرمایش آب گرم بهداشتی با کمترین فشار آب، مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش:، وضعیت‌های کاری مختلف دستگاه، دمای آب مدار گرمایش حین عملکرد عادی، دمای آب گرم مصرفی هنگام استفاده از آب گرم مصرفی، کدهای عیب‌یابی در صورت بروز اشکال در سیستمدارای راندمان بالا،۹۳%
 • در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد؛ لطفا هنگام خرید دستگاه، این دودکش را نیز خریداری فرمایید
 • مجهز به فن برای رساندن هوای لازم از فضای آزاد به دستگاه جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق
 • ۲۴ ماه ضمانت از تاریخ راه اندازی

 

6- فن دار بودن پکیج:

ششمین مورد که در مقاله مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری مورد بررسی قرار می دهیم فن دار بودن پکیج است. برای استقاده از پکیج چنانچه محل نصب آن درون ساختمان باشد برای جلوگیری از نشت گاز دی اکسید کربن و کمبود اکسیژن و عدم تهدید جان افراد حاضر در آن محل حتما باید از دودکش های فن دار استفاده کرد.

7- ظرفیت حرارتی پکیج:

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در تعین قیمت پکیج شوفاژ دیواری نقش زیادی دارد همین ظرفیت حرارتی است طبیعی است که ما باید پکیجی را بخریم که ظرفیت حرارتی و تولید کرمایی آن به اندازه ایی باشد که بتواند نیازهای ما را تامین کند ضمن اینکه سبب جلو گیری از مصرف غیر ضروری انرژی بشود.

نسل های مختلف پکیج شوفاژ دیواری

1- نسل اول تک مبدله:

2- نسل دوم دو مبدله:

3- نسل سوم نیمه کندانس:

4- نسل چهارم تمام کندانس:

2021/10/08T2:00  در ب.ظ

کلام آخر:

در اینجا می رسیم به پایان مقاله این هفته امان یعنی مشخصات و قیمت پکیج شوفاژ دیواری ما در این مقاله که یکی از بهترین و ایمن ترین سیستم هایی که همزمان با گرم کردن خانه محل، آب گرم ساکنین را عم تامین می کند.

گفتیم این سیستم دارای ویژکی ها و مزیت های زیادی است از جمله ایمن بودن که چوت پکیج ش.فاژ دیواری مکان مورد استفاده را با آب گرمی که در رادیاتور گرم می کند خطر گاز گرفتگی در اثر نشت گاز دی اکسید کربن از دود کش بخاریها و یا خطر انفجار خانه در اثر نشت گاز شهری از لوله یا شلنک گاز را از بین می برد.

ام در کنار این مزیت ما در مزرد سادگی و سهولت سرویس و تعمیر نسبت به شوفاژ خانه یا شوفاژ مرکزی و همچنین از اتلاف گرما و صرفه جویی در مصرف انرژی و هزمان با گرم کردن محیط خانه آب گرم برای استحمام و شستن دست و صورت را هم تامین می کند.

لطفا از سایت ما دیدن فرمایید:

لینک وبلاک فروشکالا

موفق و سرفراز باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *