زنانه, مانتو

راهنمای خرید مانتو زمستانی + 30 مدل مانتو

بسم الله الرحمن الرحیم

توجه: بعلت ایجاد اشکال در افزونه فروش برای مشاهده و خرید محصولات  از این لینگ مستقیم استفاده نمایید.

ویژگی ها و قیمت انواع مانتو زمستانی زنانه مدل مخمل کبریتی

جنس کتان طرح ساده قد زیر باسن یقه انگلیسی نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده اسپرت , روزمره

جنس جیر مصنوعی طرح ساده قد روی زانو نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده اسپرت , روزمره , اداری و رسمی , مهمانی ویژگی‌های ظاهری مقاومت در برابر آب , تزئینات فلزی نگهداری حتماً خشکشویی شود. کشور تولید کننده ترکیه

راهنمای خرید مانتو زمستانی

خرید مانتو زمستانی شاید براحتی بتوان تاریخ پوشش و استفاده از پوشش به اندازه عمر بشر و تاریخ ذندگی بشری قدمت دارد و تنها پوشش بشری پارچه نبوده بلکه انسان در اعصار و دوره های مختلف زندگی خود از منابع مختلفی با توجه به بذاعت خود استفاده کرده است.

اما خصلت اصلی و ذاتی انسان عدم قناغت به چیزی که دارد و این عدم قناعت یشر را از ابتدایی ترین پوشش مانند گیاهان و علف زار تا تکنولوژی تولید زیباترین و جذاب ترین پارچه های جهان کشاند این پارچه ها از منابع مختلفی نولید می شود.

سوال های مطرح در مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی

آیا دسته بندی انواع الیاف پارچه را می شناسبد؟

الیاف طبیعی

   پشم

  کتان

  پنبه

  ابریشم

  چرم

الیاف مصنوعی

   نایلون

  پلی آستر

2- منظور از الیاف طبیعی چیست؟

الیافی که از منابع طبیعی موجود در محیط بدست می آید و به دو دسته حیوانی مانند پشم و نباتی مانند پنبه یا کتان. از این الیاف ده ها نوع پارچه چه بصورت خالص و چه بصورت مختلط بدست می آید.

 

3- الیاف پشم چگونه بدست می آید.

الیاف پشم از پشم گوسفندان با پشم یک نوع خرگوش که بسیار پشم آلو است وبا خرگوش هایی که ما دیدیم فرق می کند یا از شتر و بز همچنین از حیوانی بنام لاما که شبیه شتر است اما بسیار کوچکتر از شتر است بدست می آید.

 

4- آیا پارجه فوتر را می شناسید؟

فوتر پارچه ایی ضخیم که ماده اولیه آن پشم است در حقیقت فوتر یک پارچه بافتنی نیست بلکه پشم را با حرارت و رطوبت کافی توسط دستگاه های پیشرفته و قذرتمند تحت فشار قرار می دهند و در جریان این فرایند که البته به سادگی که تصور می کنیم هم نیست آنرا به پارچه ایی نرم و لطیف و ضخیم تبدیل می شود..

قیمت خرید مانتو زمستانی زنانه ناوالس پشمی رنگ آجری 

در تولید این مانتو از پارچه کشمیر که از یکی از مرغوبترین پشم ها بحساب می آید تولید شده است. یقه آن از نوع برگزدان است که برای بسیاری از اشخاص ابده آل است،، طرح چهار حانه ایی دارد و فدی زیر زانو، نحوه ی بستن این مانتو دکمه است و طراح آن از پنج دکمه در جلو استفاده کرده است. و مورد استفاده اداری، رسمی، اسپرت، روزمره و مهمانی دارد که خود نشانده مدل خاص و مناسب آن است.

در ابتدا اجازه دهید با الیافی که برای تولید انواع پارچه های مانتو زمستانی بکار می رود آشتا شویم در اینحا سعی کردیم بعضی از پارچه ها را توضیح دهیم..

انواع منابع الیاف:

الیاف طبیعی پارچه

1-پارچه پشم

2- پارچه فوتر

3- پارچه مخمل

4- پارچه کتان

5- پارچه پنبه

6- پارچه چرم

7- پارچه ابریشم

الیاف مصنوعی پارچه:

6- پارچه نایلون
7- پارچه ویسکوز
8- پارچه پلی آستر
 
در قسمت های بعدی چند مورد از این پارچه ها را توضیح می دهیم.

1- پارچه پشم مانتو زمستانی:

اگر بخواهیم در مورد خرید مانتو زمستانی و انواع پاچه هایی که این مانتوها از آنها دوخته می شوند صحبت کنیم معمولا اولین پارچه ایی که بذهن مان خطور می کند پارچه پشمی است.

 

 پشم و پارچه پشمی یکی از مناسب ترین پارچه و الیاف برای مانتو زمستانی و سایر لباس های زمستان است که با نگه داشتن سرما در درون خود و اجازه ندادن به عبور هوای سرد و رسیدن به بدن باعث می شود جسم انسان گرم بماند و از برف و باران و زیبایی زمستانی لذت بیشتری آن هم در محیط بیرون ببرد.

پارچه پشم فروشکالا

پارچه پشم فروشکالا

پشم پرکاربرد ترین الیاف و یا پارچه برای دوخت لباس های زمستانی است چه زمانی که بتنهایی بعنوان پارچه پشمی بافته شود و چه زمانی که با الیاف های دیگر ترکیب شود و طبیعت سرد آن الیاف ها را بعنوان یک پارچه جدید به یک پارچه گرم عوض کند. 

 

 

پشم و الیاف پضمی یک الیاف گرم طبیعی و حیوانی می باشد. بیشرین مقدار پشم جهان از پوشش گوسفندان بدست می آیدالبته  در کنار گوسفنداناز حیوانات دیگر مانند مویی که حیوانات دیگر مانن شتر و یا حیوانی بنام لاما و نیز خزی که توسط بدن خرگوش راسو و حیوانات دیگر بدست می آید.

 

 

بهترین نژاد گوسفندان تولید کننده پشم جهان که تولید کننده پشم ظریف یعنی بالاترین کیفیت پشم جهان هستند نژاد مرینوس و رامبویه است. نژاد مرینوس در کشور استرالیا زندگی می کند که بهترین و با کیفیت ترین پشم جهان را تولید می کند البته در کنار نژاد مرینوس و رامبویه که در کشور آمریکا زیست می کند.

 

 

انواع پشم از نظر کیفیت

 • پشم ظریف
 • پشم متوسط
 • پشم زبر و ضخیم
 • پشم دو منظوره
 • پشم بلند

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با پارچه پشم مانتو برای خرید مانتو زمستانی پشمی می توانید مقاله ما تحت عنوان ( خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی فروشکالا ) را مطالعه بفرمایید.

 

قیمت مانتو زمستانی زنانه مدل پشمی

جنس پشم , پلی استر , نخ طرح چهارخانه قد کوتاه یقه گرد نحوه بسته شدن زیپ مورد استفاده اسپرت , روزمره , اداری و رسمی , مهمانی کد کالای محصول AMT66 کشور تولید کننده ترکیه

پارچه مانتو زمستانی فوتر

در این فسمت از مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی در رابطه با پارچه فوتر صحبت می کنیم. در حقیقت فوتر یک پارچه بافتنی که از بافتن نخ های یک الیاف بدست بیارد نیست بلکه پشم مرغوب چینش بهاره را با دستگاه ها و تکنولوژی  پیشرفته امروزی صنعت نساجی بهمراه رطوبت و حرارت تحت فشار و پرس قرار می دهند و از این طریق پارچه ایی ظریف و ضخیم که مناسب زمستان های سرد است که نسبتا گران هم هست تولید می شود اولین بار این نوع پارچه در کشور فرانسه تولید شد.

پارچه فوتر فروشکالا

پارچه فوتر فروشکالا

در حقیقت فوتر همانند نمد ایرانی است با این تفاوت که نمد ایرانی با دست و بصورت سنتی تولید می شود نمد برای روی زمین و بعنوان فرش تولید می شود و در تولید آن از پشم های زبر و ضمخت و با کیفیت پایین استفاده می شود و بسیار ضخیم است و ظرافت و نرمی لازم برای یک پوشش مناسب را ندارد اما در تولید فوتر از بهترین و طریف ترین پشم استفاده می کنند فوتر می توانذ گزینه مناسبی برای خرید مانتو زمستانی گرم و با دوام.

از فوتر بخاطر خواص زیادی که دارد و هم چنین استحکام و قدرت این پارچه در زمینه های مختلف استفاده می شود بدلیل عدم نفوذ پذیری سرمای پر سوز زمستان و پاییز از این نوع پارچه در صنایع تولید کفش استفاده زیادی می شود و نیز انواع و اقسام کالا ها و تولیدات مانند عروسک، پوشش، روتختی، روبالشتی و ملافه از چنس پارچه فوتر را در بازار و مقازه ها پیدا کرد. در کنار این همه تولیدات از پارچه فوتر برای تواید کلاه، شال گردن دستکش و بسیاری محصولات دیگر استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما تحت عنوان ( ویژگی های انواع لباس زمستانی فوتر فروشکالا ) را مطالعه بفرمایید.

مشخصات و قیمت خرید مانتو زمستانی فوتر جنس فوتر طرح ساده قد روی زانو یقه انگلیسی آستین بلند نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده اداری و رسمی , روزمره , مهمانی جزئیات قد کار بین ۸۰ تا ۸۵ سانتی متر است یقه آرشال می باشد

 • پارچه مخمل:

در این قسمت از مقاله پارچه مخمل یک پارچه متمایر یا لطافت و دارای ظرافت و استحکام بسیار بالایی است از این پارچه می توان مانتو ها و لباس های زنانه بسیار جذاب، شیک و چشم نواز تولید کرد و در یک جمع گسترده از دوستان و آشنا خاص بود خوش پوشی و خوش استایلی را در این نوع مانتو براحتی می توان احساس کرد.

پارچه مخمل فروشکالا

پارچه مخمل فروشکالا

این پارچه در حقیقت یک پارچه بسیار گران قیمت است زیرا یک پارچه ابریشمی است که که روی آن را از پرز های بسیار نرم و ظریف و براق می پوشانند و یک پارچه زیبا و براق را تولید می کنند خواستگاه و اولین کشور تولید کننده این پارچه بسیار ظریف و برانگیزنه چشم و مغز در هزاران سال پیش چین بوده.است برای خرید مانتو زمستانی نرم، لطیف و چشم نواز مانتو زمستانی مخمل بهترین انتخاب است.

 

گشور چین طی قرن ها انحصار تولید این پارچه طبیعی و گران قیمت را با اجرای محدودیت در صادرات دانش تولید این نوع پارچه ( مثل انحصار تولید پارچه ابریشم) در انحصار خود داشت البته در گذشته در کشورهای مختلف فقط اشراف زادگان، شاهزادگان و افراد متمول یک جامعه می توانستند این پارچه را خریداری کنند و از آن استفاده بنمایند.

برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر ذر مورد مانتو زمستانی مخمل مطالعه مقاله ( انواع مدل مانتو مخمل جدید فروشکالا ) را پیشنهاد می کنیم.

پارچه مخمل را در انواع مختلفی تولیذ می کننذ.

انواع پارچه مخملی

پارچه مخملی کبریتی

پارچه مخملی ساذه

پارچه مخملی گلذار

گارچه مخملی گلذار

پارچه مخملی پانی

پارچه مخملی گراش

2- پارچه کتان

پارچه کتان فروشکالا

پارچه کتان فروشکالا

کتان یک الیاف صذ ذر صذ طبیعی گیاهی است گیاه کتان به طول 120 سانتیمتراست گیاه کتان یک گیاه سالانه است و در هوای مرطوب و سرذ کاشته می شود این الیاف دارای استحکام و قدرت جذب رطوبت بالایی است در تولیدات انواع حوله بخاطر جذب رطوبت از آن استفاده زیاذی دارد و از پنبه در این زمینه بهتر عمل می کند.

 

 

از پارچه ضخیم کتان در بافت مانتو زمستانی می توان استفاده کرد و از پارچه هایی که برای دوخت مانتو در فصل پاییز و زمستان بکار برده می شود همین پارچه کتان است گارچه کتان علاوه بر استفاده در دوخت لباس و کت و شلوار در صنعت تولید کفش، کیف و کیف دستی، سفره و حوله هم کاربرد زیادی دارد.

 

این گارچه دارای قمت چند ده هزار ساله است و بخاطر این

ویژگی ها و قیمت انواع مانتو زمستانی زنانه کتان جنس کتان طرح ساده قد زیر باسن یقه انگلیسی نحوه بسته شدن جلو باز مورد استفاده اسپرت , روزمره

پارچه پنبه: 

در این قسمت از مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی پارچه پنبه را بررسی می کنیم شاید پنبه بعنوان یک پارچه که بتوان در زمستان مانند پشم از آن استفاده کرد بحساب نیاید ولی برای پوشیدن این لباس نرم و لطیف در زیر لباس های ضخیم و نسبتا سنگین زمستانی مانند پالتو یا کت و مانتو برای گرم کردن بذن در محیط بیرون بسیار مناسب است.

 

ضمن اینکه نمی توان لباس های زمستانی گرم و سنگین را در محیط داخل یک ساختمان اداری و کار یا  جشن یا مهمانی پوشید.

پارچه پنبه فروشکالا

پارچه پنبه فروشکالا

 

در محیط داخل ساختمان که مجبور به در آوردن پالتو خود هستیم وجود یک لباس پنبه ای جداب با رنگ های زیبا و چشم نواز مانند سوییشرت‌ بسیار مناسب است. ضمن اینکه همین سوییشرت‌ یا ژاکت های پنبه برای زمستان مناطق گرمسبر و معتدل و برای پاییز مناطق سرد سیر که هنوز هوا زیاد سرد نشده بعنوان یک پوشش مناسب بحساب آورد.

پالتو زنانه:

پالتو زنانه نوعی پوشش زمستانی است شبیه مانتو زمستانی اما ضخیم تر و تا حدودی سنگین تر و گرمتر از مانتو زمستانی است. این نوع پوشش که معمولا از پارچه های زمستانی ضخیم مانند پشم، فوتر، کتان و غیره تولید می شود بخاطر طبیعت گرم الیاف پارچه آن و ضخامتی که پارچه دارد اجازه عبور هوای سرد را نمی دهد وبدن انسان گرم باقی می ماند.

 

 

معمولا میزان ضخامت و نوع مدل پالتو را با توجه به مناطق اب و هوایی مختلف و انواع آن مناطق تولید می کنندو طبیعی است برای مناطقی که سوز و برف و سرمای زیادی داشته باشند از پارچه های با ضخامت بیشتر و برای مناطق معتدل یا با سرمای کمتر پارچه های با ضخامت کمتر را انتخاب می کنند

 

 

برای مطالعه و آگاهی بیشتر در مورد پالتو زنانه می توانید مقالهویژگی‌ و قیمت پالتو زنانه مناسب ) ما را مطالعه بفرمایید.

 
 
پالتو زنانه

کلام آخر

ما دز مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی الیا ف های پارچه را که پارچه مانتو زمستانی از آنها دوخته می شوند به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم کردیم بع برای هر کدام از این الیاف ها پند نوع پارچه را نام بردیم و در مورد بعضی از آنها توضیح مختصر دادیم در انتدا پشم را الیافی که از پشم و موی حیواناتی مانند گوسفند، شتر، لاما، خرگوش و غیره بدست می آید الیاف پشم تعریف کردیم که پارچه پشمی از آن بافته می شود.

 

 

بعد در مورد فوتر صحبت کردیم و گفتیم فوتر یک پارچه بافتنی نیست بلکه پشم مرغوب و چینش بهاری را در رطوبت و حرارت تحت فشار قرار می دهند و پارچه ظریف و گران قیمتی را بنام فوتر تولید می کنند.

 

 

درمورد پارچه زیبا و پرز دار مخمل و پارچه گیاهی طبیعی کتان و همچنین پارچه پرکاربرد و طرفدار پنبه هم توضیح دادیم از اینکه تا آخر مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی با ما بودید متشکرم.

 

 

با نظرات خود ما را راهنمایی کنید.

موفق و سرفراز باشید.

 

خوب عزیزان بازدید کنند از مقاله خرید مانتو زمستانی فروشکالا در این قسمت که قسمت آخر این مقاله است ده ها مدل مانتو را خدمتتان معرفی می کنم که امیدوارم مورد توجه و پسند عزیزان قرار بگیرد البته این مدل ها فقط مدل های زمستانی نیستند.

 • نحوه نمایش محصول ها

مانتو زنانه السانا مدل بهاره کد 101730

348,000 213,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مدل جلو باز

329,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • یقه: هفت
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره ، مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01194-002

3,480,000 تومان
 • طرح: گل‌دار
 • قد: بلند
 • یقه: گرد
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مدل ابرو بادی کد 13000

550,000 500,500 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • یقه: باز
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: اسپرت ، روزمره ، اداری و رسمی ، مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل هوران کد 82035

278,000 163,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه جوتی جینز مدل 6661

599,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: اسپرت ، روزمره ، اداری و رسمی ، مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل لیلیا کد 111035

428,000 328,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • یقه: گرد
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه ایزی دو مدل 218114027

709,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: برگردان
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل برشید کد 100355

318,000 218,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل دانوس کد 100435

418,000 208,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل رویا کد 100901

328,000 203,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل دلبرانه کد 80816

268,000 148,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: بلند
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01181-008

2,680,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • یقه: باز
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل شایسته کد 103255

368,000 318,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • یقه: گرد
 • نحوه بسته شدن: دکمه مخفی
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل سیما کد 70728

270,000 238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • یقه: هفت
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل آیشن کد 84921

208,000 98,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه نیزل مدل P064001001100408-001

698,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: هفت
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل تبسم کد 52747

268,000 228,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01213-304

950,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • یقه: باز
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مدل الی کد 05

275,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه نیزل مدل I055001077030254-077

351,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: میدی
 • یقه: برگردان
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل نوژین کد 86711

268,000 178,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل مروا کد 104603

388,000 248,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه مخفی
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01213-302

950,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • یقه: باز
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه زیبو مدل 011142-WHITE

899,000 366,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: برگردان
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مون‌سا مدل 163130743

760,000 456,000 تومان
 • طرح: چهارخانه
 • قد: روی زانو
 • یقه: برگردان
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مدل اناهیتا کد 1121

490,000 تومان
 • طرح: ساده ، طرح‌دار
 • قد: بلند
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل تبسم کد 52782

270,000 228,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو کتی زنانه نیزل مدل P028005152100410-152

790,000 تومان
 • طرح: گل‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: انگلیسی
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه نیزل مدل P064001133100408-133

698,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: هفت
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه السانا مدل بهارین کد 109205

418,000 318,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • یقه: گرد
 • نحوه بسته شدن: قزن
 • مورد استفاده: روزمره
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مانتو ولیعصر مدل تبسم کد 52713

270,000 228,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه زیبو مدل R047-YELLOW

879,000 499,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: بلند
 • یقه: انگلیسی
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه مدل M2305

350,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: مهمانی
بررسی و خرید دیجی کالا

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01213-301

950,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • یقه: باز
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
بررسی و خرید دیجی کالا
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.