پالتو, زنانه

ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب

بسم الله الرحمن الرحیم

ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب

پالتو زنانه سیدونا مدل SI01015-096

پالتو زنانه سیدونا مدل SI01015-096
1,490,000 594,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

پالتو زنانه تولیکا مدل 72083-36

پالتو زنانه تولیکا مدل 72083-36
1,098,000 651,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

پالتو زنانه مدل چهارخانه

پالتو زنانه مدل چهارخانه
598,000 287,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

پالتو زنانه وینکلر مدل W0614022CO-RED

پالتو زنانه وینکلر مدل W0614022CO-RED
1,048,000 591,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

پالتو زنانه السانا مدل امیلی کد 100116

پالتو زنانه السانا مدل امیلی کد 100116
498,000 438,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب

ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب پالتو زنانه نوعی لباس است که با استفاده از پارچه‌های ضخیم و یا پشمی به وجود می‌آید. استفاده از این نوع پوشاک موجب می‌شود تا بدن شما به اندازه‌ کافی گرم بماند. بنابراین پالتو زنانه، از جمله لباس‌هایی است که در فصول پاییز و زمستان مورد استفاده خانم‌ها قرار می‌گیرد.

این نوع از محصولات، هر ساله در مدل‌هایی جدید و با طرح‌هایی متنوع تولید می‌شوند و روانه بازار مصرف می‌گردند. از آنجایی که پالتوها بر روی سایر لباس‌ها قرار می‌گیرند و آن‌ها را به طور کامل می‌پوشانند؛ بنابراین انتخاب و خرید نوع مناسب آن‌ها برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد.

لذا در این مقاله قصد داریم برخی از ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب را بیان کنیم.

ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب

مطابق با ویژگی‌های محیطی

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر تنوعی از شرایط جغرافیایی و آب و هوایی، در مناطق مختلف کشور وجود دارد. بنابراین پالتو زنانه مناسب پوشاکی است که در هنگام طراحی و تولید آن به ویژگی‌های محیطی توجه شده ‌است.

لازم به ذکر است که برای محیط‌های سردتر که زمستان‌های سردی دارند لازم است پالتوهایی را انتخاب و خریداری کنید که ضخامت بالاتری دارند. چراکه این نوع از پوشاک می‌تواند علاوه ‌بر داشتن ظاهر جذاب و مناسب، گرمای بیشتری را نیز به وجود آورد.

جنس مرغوب و بادوام

یکی دیگر ازویژگی‌های پالتو زنانه مناسب این است که این محصولات، از جنس خوب و مرغوبی تولید می شود. به ‌طور معمول در تولید پالتوهای زنانه از پارچه‌هایی استفاده می‌شود که دوام بسیار بالایی دارند و از طرف دیگر عایق خوبی در مقایل سرما و سوز های هوای پائیزی و زمستان به شمار می‌روند.

 

از جمله این پارچه‌ها می‌توان به پارچه کشمیر، فوتر، چرم، موهر، خز و… اشاره کرد. پالتوهای تولید شده توسط هر یک از این پارچه‌ها، ویژگی‌های خاص خود را دارند.

به‌ عنوان نمونه، لازم است بدانید که پالتوهای زنانه موهر، چروک پذیری بسیار کمی دارند و از طرف دیگر، میزان دوام و ماندگاری آن‌ها نیز بسیار زیاد است.

پالتوهای چرمی از انواع محصولاتی هستند که بسیاری از خانم‌ها به سمت آن‌ها گرایش دارند. اما قیمت آن‌ها نسبتا بالا است.

پالتوهای تولید شده از جنس کشمیر، دارای وزن بسیار سبکی هستند و از طرف دیگر، پرز دهی آن‌ها نیز بسیار کم است. هم‌چنین لازم است بدانید که این نوع پالتو می‌تواند گرمای بسیار مناسبی را برای شما ایجاد کند. پالتو خز که از پوست حیوانات خاص به وجود می‌آید از دیگر انواع پالتوها است که وزن بالایی دارد و از طرف دیگر قیمت آن نیز بالا است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی انواع پارچه مقالات ما  را مطالعه فرمائید:

 

خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی

رنگ پالتو زنانه مدل روز

یکی از ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب توجه به رنگ این محصولات است. لازم است بدانید که پالتو زنانه مدل روز در انواعی از رنگ‌ها تهیه و تولید می‌شود.

با وجود این ‌که انتخاب رنگ پالتو به ‌طور کامل به سلیقه فرد بستگی دارد اما در حال حاضر بیشتر بانوان به انتخاب رنگ‌های تیره از قبیل سرمه‌ای، مشکی، زغال سنگی و… برای پالتو گرایش دارند تا از این طریق، جذب گرمای بیشتری اتفاق بیفتد.

با مقاله ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب همراه هم هستیم

قیمت جدیدترین مدل پالتو زنانه

همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، پالتوهای زنانه که در حال حاضر در بازار وجود دارند با انواعی از جنس‌ها تولید می‌شوند. بنابراین هر یک از این محصولات، قیمت‌های متفاوتی نیز دارند.

از طرف دیگر در شرایط فعلی، برندها و تولیدکنندگان بسیار زیادی برای تولید این پوشاک، با یکدیگر در حال رقابت هستند. بنابراین این نوع از محصولات زنانه را در انواعی از طرح‌ها و مدل‌ها و با کیفیت‌های متعددی طراحی و تولید می‌کنند.

هر یک از این عوامل می‌تواند در دوام و ماندگاری یک پالتوی زنانه نقش مهمی داشته باشد و از طرف دیگر قیمت پالتو زنانه را نیز تغییر دهد.

این محصولات در شرایط حاضر در انواع مختلف کوتاه و بلند، پانچو، دورو، بارانی، تک لایه و دولایه، خزدار، چرم و… طراحی و تولید می‌شوند. بنابراین قیمت جدیدترین مدل پالتو زنانه نوع پالتویی که انتخاب می‌کنید نیز وابسته ‌است.

 

سایز مناسب پالتو زنانه

یکی دیگر از ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب که باید از آن برخوردار باشد سایز متناسب است. لازم به ذکر است که پالتو باید به ‌نحوی دوخته ‌شده باشد که بتوانید زیر آن از لباس‌های ضخیم و یا نسبتا ضخیم، استفاده کنید.

در حالت کلی می‌توان گفت پالتو نباید به ‌طور کامل به بدن بچسبد و یا به ‌عبارت ‌دیگر فیت بدن باشد. بهتر است پالتوی خود را به ‌نحوی انتخاب کنید که آزادانه روی بدنتان حرکت کند.

ویژگی دو لایه بودن :

وبژگی دولایه بودن پالتو که  خصوصیت و کاربرد خاص خود را دارد از خصوصیات مهم پالتو مناسب برای زنان است معمولا برای مناطق با آب و هوای بسیار سرد سیر و برای جوابگوی سرمای آن مناطق بودن و یا برای فصل زمستان این پالتو های دو لایه را استفاده می کنند.

آستر مناسب:

بعض از پالتو ها برای اینکه در تن خانم ها زیبا دیده شود و به اصتلاح بر تن بایستد در هنگام دوخت آنها از یک نوع پارچه درونی بنام آستر استفاده می شود.

ویدیو زیر دوخت سجاف پایین پالتو را نشان می دهد.

2021/09/27T2:00  در  ب.ظ

آشنایی با انواع الیاف پارچه

در کنار ویژگی‌های پالتو زنانه مناسب می توانیم انواع پالتو های زنانه را هم  برای انتخاب یک پالتو خوب و مناسب در نظر بگیریم.

انواع مدل های پالتو زنانه

پالتو رنانه مجلسی

پالتو زنانه پیراهنی

پالتو زنانه فوتر

پالتو زنانه اورکتی

پالتو زنانه ساده

پالتو زنانه شنلی

پالتو زنانه هودی

پالتو زنانه کلاه دار

 

سخن آخر:

بحمد الله به پایان مقاله ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب رسیدیم ما در این مقاله در رابطه با پالتو و بلاخص پالتوی زنانه و اهمیت آن برای پوشش رمستانی و پاییزی صحبت کردیم بعد از آن  ویژگی های یک پالتو مناسب را بازگو کردیم.

 

 

ما در این بحث ویژگی های مطابقت با محیط و منطقه زندگی، مرغوبیت جنس پارچه پالتو، رنگ پالتو، قیمت جدیدترین مدل ها، سایز مناسب و دو لایه بودن یا یک لایه بودن پالتو توضیح دادیم و بعد از آن بعضی انواع مدل های پالتو زنانه را نام بردیم 

لطفا با نظرات خود ما را یاری بفرمائید.

موفق و سرفراز باشید.

لینک سایت فروشکالا

 

  • نحوه نمایش محصول ها
1,490,000 594,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا
1,098,000 651,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا
598,000 287,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا
1,048,000 591,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا
498,000 438,000 تومان
بررسی و خرید دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.