زنانه, شلوار زنانه, لباس

چه شلواری بخرم ؟ معرفی شلوار شیک زنانه1401

بسم الله الرحمن الرحیم

چه شلواری بخرم ؟ معرفی شلوار شیک زنانه1401

برای مشاهده مدل های بیشتر و خریدکلیک کنید

برای مشاهده مدل های بیشتر لگینگ و خریدکلیک کنید

چه شلواری بخرم ؟ قیمت خرید انواع شلوار زنانه

چه شلواری بخرم ؟ شاید این سئوال بار ها هنگام خرید و بخصوص خرید لباس و از جمله شلوار برای مامطرح شده باشد. ما در این مقاله می خواهیم جواب این سذوال را در رابطه با خرید یکی از اساسی ترین انواع لباس بعنی انواع و مدل های شلوار زنانه جواب دهیم.

 

 

شلوار نوعی پوشش پایین تنه است که از کمر تا قسمت پایین پاها را می پوشاند. این نوع پوشش در گذشته فقط مختص مردان بود و زنان لباسی بنام شلوار نداشتند در قرن هیجده با مطرح شدن پوشش شلوار برای زنان در جامعه اروپا زنان با حالت اکرام به آن ن/اه می کردند و ترجیح می دادند بجای آن ار دامن آنهم دامن های بلند و گشاد استفاده کنند. این امر تا اوایل قرن نوزده در این جوامع رواج داشت و از آن زمان پوشیدن شلوار توسط زنان کم کم رواج پیدا کرد.

 

معرفی شلوار جین زنانه مدل راسته 137 برای خرید شلوار زنانه

شلوار جین زنانه کوی مدل راسته 137 رنگ آبی روشن

 

    جنس جین، طرح ساده، قد لباس بالای مچ پا، استایل آزاد، نوع فاق بلند، 

مورد استفاده اسپرت، روزمره، مهمانی، توضیحات جنس جین، جزییات پارچه 

جین، تن خوری مان استایل، کمر هویجی ( کش سه سانتی متری)، دارای چهار

 جیب، بسته شدن فاق توسط دو دگمه و زیپ، نگهداری در هنگام شستشو 

شلوار را پشت و رو کنید، کشور تولید کننده ایران

 

 

در خرید شلوار زنانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

1- سلیقه شخص :

در خرید شلوار زنانه سلیقه خانم ها نقش بسیار مهمی ایفا می کند.نوع لباس ویا شلواری که می خواهیم بخریم و یا از قبل داریم و می خواهیم بپوشیم به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مثلا غلایق، سلیقه فرد، روحیه فرد و.. در این امر دخالت زیادی دارد. طبیعی است که افراد با توجه با توجه به به این عامل مهم دست به انتخاب می زنند. اما در کنار این عامل عوامل دیگری هم دخالت دارند که ما به آن موارد در ادامه خواهیم پرداخت.

2- نوع شلوار:

ما نمی توانیم از خیلی از انواع لباس در بسیاری از جاها استفاده کنیم در انتخاب نوع شلوار عوامل گوناگونی دخالت می کنند اینکه برای کجا می خواهیم استفاده کنیم و جایگاه ما در آن مکان کجاست مثلا اگر می خواهی برای یک اداره رسمی استفاده کنیم آیا ما ارباب رجوع هستیم یا یک کارمند رسمی یا طرف قرار داد با آن اداره که نوع لباسمان می تواند بر آینده رابطه با آن اداره موثر باشد.

ممکن است برای یک مجلس شادی یا ترحیم، چشن یا یک مهمانی خانودگی، یک دیدار دوستانه و بسیاری از موارد مهم دیگر.

3- قیمت شلوار:

از مسایل بسیار مهم دیگر در خرید افراد برای هر نوع کالا یا وسیله، مسئله قیمت کالا یا لباس است که نثش تغیین کننده ایی در انتخاب و خریدمان دارد.و ما با توجه به میزان بئدجه ایی که برای خرید ایت توع شلوار یا هر نوع کالای خاص دیگر داریم و در نظر گرفته ایم تنوع انتخاب داریم و کالایمان را خریداری می کنیم. لطفا در ادامه مقاله چه شلواری بخرم ؟ قیمت خرید انواع شلوار زنانه  با ما همراه باشید.

شلوار زنانه کد L161 فروشکالا

شلوار زنانه کد L161 فروشکالا

۱۵۹,۵۰۰ تـومـان

سایز L : دور ران 64 _ دور زانو 40 _ دمپا 34 _ دور کمر80 _ قد با کمر 101 سایز XL : دور ران 68 _ دور زانو 46 _ دمپا 40 _ دور کمر84 _ قد با کمر 101 سایز XXL : دور ران 72 _ دور زانو 50 _ دمپا 43 _ دور کمر93 _ قد با کمر 100

ویژگی و قیمت خرید شلوار زنانه کد م161:

جنس کرپ، طرح ساده، قد لباس تا مچ پا، استایل لباس راسته، نوع فاق بلند، مورد استفاده روزمره، توضیحات جنس این نوع پارچه نازک نبوده و نسبتا ضخیم و با دوام است از تراکم بافت بالایی برخوردار است.

به ادامه جواب این پرسش که چه شلواری بخرم ؟ به بقیه نکات مهم در انتخاب شلوار می پرداریم.

 

4- رنگ شلوار:

در انتخام رنگ شلوار هم مانند هر چیز شخصی علایق شخص مکان و هدف از استفاده موثر هستند. و نیز مسائل فرهنگی و اجتماعی می توانند از عوامل بسیار موثر بر انتخاب رنگ لباس و از جمله رنگ شلوار باشد مثلا سن در جامعه ما و بسیاری از کشورهای منطقه یکی از غوامل باز دارنده در انتخاب بسیاری از رنگ های موجود در بازار میتواند باشد.

 

علاوه برسن عوامل دیگری در انتخاب رنگ لباس موثرند فصل ها می توانن از عوامل انتخاب رنگ لباس بطور مستقیم یا غیر مستقیم باشد.

 

مثلا در تابستان رنگ های روشن بدلیل عدم جذب نور و گرمای خورشید و انعکاس آنها  و در فصل های زمستان و پاییز رنگ های تیره به خاطر جذب نور خورشید و نگهداشن گرمای آن در درون خوداز طرفداران بیشتری دارند.

همچنین مناطق مختلف جغرافیایی بسیاری از رنگ ها حالت استفاده همگانی دارد و تابع دمای هواست مثلا در جنوب کشور و بخصوص بنادر رنگ سفید و رنگ های روشن و به اصطلاح سرد جایگاه اول را دارد. 

5- فاق شلوار:

فاق قسمتی از شلوار گفته می شود که از کمر تا پایین وسط پا کشیده شده است یعنی تا قسمت پایانی دکمه خور یا انتهای زیپ.

انواع فاق شلوار فروشکالا

انواع فاق شلوار فروشکالا

فاق شلوار را می توانیم به سه دسته کلی تقسیم کنیم.

  • فاق بلند که معمولازنان چاق و یا زنانی که اندامی پر دارند این نوع شلوارها را انتخاب می کنند چون با عث می شود کمتر چاق بنطر برسند.
  • شلوار زنانه با فاق متوسط این نوع شلوارها طرفداران بیشتری نسبت به دو نوع دیگر دارد و تقریبا مناسب بسیاری از اتدام ها است.
  • فاق زنانه کوتاه که معمولا افرادبلند قد و لاغر ار آن استفاده می کنند.
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 009

آشنایی با ویژگی های شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل جهت خرید اینترنتی شلوار زنانه.

جنس جین طرح طرح‌دار قد لباس بالای مچ پا استایل لباس آزاد نوع فاق بلند مورد استفاده اسپرت , روزمره , مهمانی توضیحات جنس جین بدون کش جزئیات پارچه ی جین بدون کش تن خوری مام استایل رنگ = زغالی کمر هویجی (کش سه سانتی متری) جدول انتخاب سایز در قسمت آلبوم تصاویر دارای چهار جیب بسته شدن فاق توسط دو دکمه و زیپ زاپ دار (زخمی) سایز معادل

عوامل و نکات دیگری هم وجود دارد که در انتخاب و خرید شلوار زنانه موثر است مانند:

6- سایز شلوار:

طبیعی است که افراد باید متناسب با سایز و اندام خود شلوار انتخاب کند که هم در آن شلوار راحت باشند و هم باعث شیک پوشی و تناسبی اندام آن شخص شود.

انواع شلوار زنانه بر اساس جنس آنها

شلوار لنین، شلوار لگ زنانه، شلوار بنگالی، شلوار زنانه مخمل، شلوار دیور، کتان، جین، شلوار زنانه لواردین، شلوار پشمی، ابریشمی، نایلون، شلوار زنانه آلفا، پنبه، شلوار زنانه گرد باقت، مرویجت و شلوار نیل زنانه ما در این قسمت فقط به ذکر نام انواع شلوار زنانه از نظر جنس اکتفا می کنیم.

برای آشنایی با انواع الیاف و پارچه می توانید مقاله ما در این رابطه را مطالعه بفرمایید.

آشنایی با انواع الیاف پارچه برای انتخاب و خرید مانتوی مناسب

راهنمایی خرید اینترنتی مانتو پاییزی

خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید

یرای خرید مانتو زمستانی

انواع مدل مانتو مخمل جدید فروشکالا

لگینگ زنانه اسمارا کد Es54
ویژگیها و قیمت خرید شلوار زنانه لگینگ زنانه اسمارا کد Es54
جنس،،الاستین , الیاف نخی، طرح ساده، استایل لباس جذب، نوع فاق بلند، مورد استفاده
  • روزمره، کشور مبدا برند آلمان

 

شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد R-R

جنس نخ طرح ساده قد لباس تا مچ پا استایل لباس گشاد نوع فاق متوسط مورد استفاده مهمانی , روزمره توضیحات جنس جین جزئیات مدل مام استایل پارچه جین دارای چهار جیب دارای کمر بند قابل جدا سازی

7- مدل های مختلف شلوار زنانه:

برای جواب به سوال اول مقاله یعنی چه شلواری بخرم ؟ و خرید اینترنتی شلوار زنانه اجازه دهید انواع مدل های شلوار را خدمتتان معرفی کنم
 
شلوار زنانه سند بادی، راسته، شلوار جین، رکابی، شلوار زنانه جذب، دامن شلواری، برمودا، شلوار زنانه دمپا گشاد، شلوار زنانه ساسون دار، اسپورت، شلوار زنانه گشاد، شلوار زنانه جیب دار، شلوار زنانه اسلش، شلوارکاپری.
 
 
اجازه دهید چندتا از این انواع شلوارها را توضیح مختصری بدهیم زیرا یکی از موارد مهمی که هنگام خرید شلوار زنانه خانم ها به آن توجه می کنند مدل شلوار است. مخصوصا در سال های اخیر که بسیاری از خانم ها از مانتو های جلو باز یا کوتاه استفاده می کنند و طبیعی است که مدل، جنس و رنگ شلوار آنها در چنین حالتی برای خانم ها مهم باشد.
 
شلوار زنانه سند بادی فروشکالا
شلوار زنانه چترفیروزه مدل سندبادی طرح دار کد 104

شلوار زنانه سند بادی:

شلواری گشاد و خنک که برای فصل تابستان بسیار مناسب است و در بین بانوان ایرانی طرفداران زیادی دارد. علت خنک بودن آن این است که این مدل شلوار از پارچه نخی یعنی همان پارچه پنبه ایی که براحتی هوا در درون آن نفوذ می کند است علت دیگر، گشاد بودن این نوع شلوار است که جریان هوا در درون آن جریان دارد. این شلوار یک مدل شلوار گشاد هندی است.

 

شلوار کاپری

شلواری است برگرفته از نام جزیره ایی در کشور ایتالیا این شلوار یک شلوار کوتاه بحساب می آید و بسته به سلیقه فرد استفاده کننده ممکن است زیر زانو و بالای قوزک پا قرار داشته باشد یعنی بین زانو و قوزک پا، این شلوار در ایران بین دختران و زنان جوان رواج دارد.

شلوار راسته:

شلوار راسته شلوار است که حالت عمومی دارد و اکثر افراد از آن استفاده می کنند و حالت یک شلوار کلاسیک یا رسمی را دارد. معمولا می توان گفت که یک شلوار رسمی است و اکثر افراد در ادارات یا سازمان ها و مدارس  از آن استفاده می کنند. شلوار راسته را با کت هم می پوشند و جز ست کت و شلوار است.

در استفاده ار شلوار راسته هیج محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد و براحتی می توان این نوع شلوار را با انواع پیراهن، بلوز و کت پوشید.

یرای خرید شلوار زنانه سر همی از دیجی کالا از این لینگ استفاده کنید.

خلاصه کلام

خوب عزیزان خواننده ما در این مقاله با موضوع چه شلواری بخرم ؟ قیمت خرید انواع شلوار زنانه در رابطه با شلوار زنانه و نکاتی که در رابطه با خرید شلوار و انواع آن و هم چنین در رابطه با انواع مدل های شلوار زنانه صحبت کردیم.

و در رابطه با انواع فاق که فاق شلوار کوتاه، فاق بلند و متوسط بود صحبت کردیم و نیز فاق را قسمتی از شلوار تعریف کردیم که از کمر تا انتهای پایین بین پاها یعنی تا انتهای زیپ شلوار تعریف کردیم.

سپس سه مدل از انواع مدل ها یعنی مدل راسته، مدل شلوار کاپری و شلوار سند بادی را بطور مختصر توضیح دادیم امیدواریم  این مقاله کمکی باشد در بدست آوردن جواب سئوال اول مفاله یعنی چه شلواری بخرم ؟ کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *