زنانه, مانتو

قیمت خرید مانتو زمستانی مدل روز+40 مدل مانتو زمستانی

بسم الله الرحمن الرحیم

قیمت خرید مانتو زمستانی مدل روز

برای مشاهده و خرید اینترنتی مانتو زمستانی شیک و لاکچری بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

پالتو زنانه
پالتو زنانه
مانتو زمستانه
خرید اینترنتی مانتو زمستانی نوین مد
مانتو زمستانی
خرید اینترنتی مانتو زمستانی دیجی کالا

برای مشاهده صدها مدل مانتو زمستانی و قیمت مانتو از برند های معتبر و قیمت خرید آن مدل ها روی این لینک کلیک کنید.

مانتو کتی زنانه السانا مدل ملورا کد 116222

 
مانتو کتی زنانه السانا مدل ملورا کد 116222

مانتو زنانه السانا مدل گلایل کد 120235

مانتو زنانه السانا مدل گلایل کد 120235

قیمت مانتو زمستانی فوتر شنل زنانه تپل تیپ طرح شاپرک کد 0001-201

مانتو السانا مدل آپدیتا 115101

شنل زنانه تپل تیپ طرح شاپرک کد 0001-201
مانتو زنانه السانا مدل آیدینا کد 115101

مقدمه

خرید مانتو زمستانی زمستان فصل برف،باران و سوز و گداز سرما با رو به سردی گداشتن هوا در فصل پاییز مردم به فکر گرم کردن خود و آماده شدن برای کنار آمدن با فصول سرد سال می افتند. چه خرید و تعمیر و همچنین نصب وسایل حرارتی اماکن خود و چه آماده سازی لباس های گرم و یا خرید البسه گرم و زمستانی.

 

در این بحث همانطور که از مقدمه پیداست می خواهیم در رابطه با نوعی لباس گرم زمستانی یعنی لباس های پشمی و خصوصیات مانتو زمستانی پشمی صحبت کنیم. مانتوهای پشمی مانتو هایی هسبند که از نوعی پارچه گرم و ضخیم دوخته می شود این پارچه از الیاف پشم باقته می شود.

 

اجازه دهید در این قسمت از مقاله قیمت خرید مانتو زمستانی مدل روز+40 مدل مانتو زمستانی چگونه و از چه چیزی بدست می آید . چه ویژگی هایی دارد.

قیمت پالتو زنانه تولیکا مدل 72083-90

پالتو زنانه تولیکا مدل 72083-90

جنس: پشم

طرح: ساده

قد: زیر باسن

یقه: انگلیسی

آستین: بلند

 

خرید پالتو زنانه مدل چرمین 1

پالتو زنانه مدل چرمین 1

جنس: چرم مصنوعی

طرح: ساده

قد: زیر زانو

یقه: برگردان

آستین: بلند

 

 

عوامل موثر بر انتخاب مانتو زمستانی

در این قسمت از مقاله خرید اینترنتی مانتو زمستانی عواملی که در انتخاب و خرید مانتو زمستانی تاثیر دارند را توضیح می دهیم.

جنس مانتو 

جنس یکی از عوامل مهم در انتخاب و خرید مانتو زمستانی و پاییزی است در فصل سرد و بارانی پائیز باید جنسی از مانتو را انتخاب کرد که مناسب آب و هوایی باشد که نه گرم است نه سرد به شدت سرمای زمستان طبیعی است که باید پارچه ایی را انتخاب کنیم که در مقابل  برف و باران مقاوم باشند یعنی آب را از خود عبور ندهند و بسادگی در زیر برف و باران چروک نشود.

مدت استفاده:

در انتخاب و خرید مانتو زمستانی مانتو باید مدت زمان پشت سر هم که می خواهیم آنرا بتن داشته باشیم را در نظر بگیریم بعضی از پارچه ها روزانه نیستند وقابلیت استفاده هر روزه و مدت طولانی را ندارند و

سریع چروک و لکه می گیرند و نیاز به شستشو و اتوی مداوم دارند.

مانتو زمستانی زنانه السانا مدل آژند کد 115301

مانتو زنانه السانا مدل آژند کد 115301

 

مکان استفاده:

مکان مورد استفاده از عوامل مهم است که باید به آن توجه کرد و ما در مقاله خرید آنلاین مانتو پاییزی جدید یه آن اشاره می کنیم تا مد نظر خوانندگان عزیز باشد اینکه ما کجا می خواهیم.

از مانتو استفاده کنیم در انتخا نوع مانتو موثر است آیا در میهمانی یا دانشگاه یا اداره بخواهیم آنرا استفاده کنیم مانتو باید تفاوت داشته باشد.

رنگ مانتو:

و چهارمین عامل در خرید مانتو زمستانی عامل مهم رنگ است. رنگ هم از عواملی است که انتخاب آن می تواند تحت تاثیر عوامل دیگر، سلیقه و علاقه، مکان و زمان استفاده و حتی رنگ پوست و سایز و اندازه قرار دارد.

برای زمستان افراد باید از خرید رنگ های روشن تا حد امکان پرهیز کنند و سعی کنند رنگ های تیره مانند مشکی بنفش یا سرمه ایی و رنگ های گرم را انتخاب کنند. زیرا رنگ های تیره نور و گرمای آفتاب را جذب می کنند و باعث گرم شدن افراد استفاده کننده از این رنگ ها می شود و در مورد رنگ های روشن وضعیت کاملا بر عکس است.

خرید مانتو زمستانی زنانه کد 73

مانتو زنانه کد 73

جنس: نخ

طرح: ساده

قد: روی زانو

نحوه بسته شدن: دکمه

کشور تولید کننده: ایران

 

مدل مانتو:

امروز با توجه به پیشرفت زیاد ارتباطات و آشنایی با مدلینگ و تاثیر تبلیغات توجه افراد جوامع مختلف در حساس بودن  انتخاب انواع مدل های تاثیر گذار در سلیقه، علافه خود و دیگران بسیار زیاد است. بر همین اساس مدل نوع پوشش و مانتو در انتخاب و خرید مانتو زمستانی تاثیر گذار است.

ما در قیمت خرید مانتو زمستانی مدل روز سعی می کنیم چند مدل مانتو زمستانی را خدمت شما معرفی کنیم.

مانتو زنانه زانتوس مدل 14309-99

مدل مانتو اسپرت جین زنانه

یکی از انتخاب های خانم ها برای خرید مانتو زمستانی مانتو مانتو اسپرت جین است. اسپرت جین در بازار با طرح ها و رنگ و مدل های بسیار زیادی یافت می شود که هر شخص بنا بر علاقه سلیقه، بود جه ایی که برای خزید مانتو کنار گذاشته و لباسها کفش و اکسسواراتی که اقبل داشته و در کمد خود دارد و می تواند با این نوع مانتو ست کند خریداری نماید.

با وجود محبوبیت این مدل مانتو در بین خانم ها، مشکل اساسی برای خانمهای شیک پوش و حساس که به استایل خود اهمیت می دهند ست کردن مانتو جین با شلوار، کفش، روسری و اکسسوارات  است که می تواند جذابیت خانم ها را چند برابر کند.

مثلا ست کردن مانتو جین تیره با شلوار جین تیره و یک شونیز روشن یا سفید. و برای مانتو جین های روشن شلوار های روشن می توان ست کرد و بسیاری موارد دیگر که ان شا الله در مقاله ایی جداگانه در رابطه با ست کردن لباس بحث خواهیم کرد.

نکته آخر در مورد مدل مانتو اسپرت جین اینکه پارچه جین یا لی بر خلاف عقیده اکثر مردم فقط در یک رنگ آبی نیست بلکه در رنگ های متنوع مانند سفید خاکستری و غیره عرضه می گردد.

قیمت پالتو زنانه زیبو مدل 011428-BLACK

پالتو زنانه زیبو مدل 011428-BLACK

جنس: پلی استر

طرح: ساده

قد: میدی

یقه: برگردان

آستین: بلند

 

پالتو زنانه اکزاترس مدل P039004088170079-088

پالتو زنانه اکزاترس مدل P039004088170079-088

جنس: فوتر

طرح: طرح‌دار

قد: زیر باسن

یقه: برگردان

آستین: بلند

 

مدل مانتو چهارخانه ایی زنانه

مدل طرح چهارخانه که برای دوخت مانتو زمستانی چهارخانه استفاده می شود نوعی از پارچه مانتو است از مدل ممکن است از جنس های مختلف پشمی، فوتر، کتان ضخیم یا هرنوع پارچه چها خانه ایی تولید شود و می توان از آنها مانتو های شیک و جذابی را با آنها  دوخت.

این نوع مانتوها در بین خانم های ایرانی دارای مشتریان زیادی است. در دوخت مانتو اسپرت چهارخانه ایی از پارچه های هایی با چارخانه های بزرگ، کوچک و متوسط و در رنگ های متنوع گوناگون مانند قرمز، مشکی، زرد، آبی و غیره استفاده و به بازار عرضه می شود.

مدل مانتو جلو باز زمستانی زنانه

در ادامه مقاله راهنمای خرید اینترنتی مانتو زمستانی و بعد از مانتو چهارخانه ایی به مدل مانتو جلو باز اشاره ایی خواهیم داشت مانتو اسپرت جلو باز نوعی مانتو که در قسمت جلوی آن هیچگونه دکمه یا زیپی ندارد و کاملا باز هستند. و بخاطر همین ویژگی لباسهایی که در زیر آن پوشیده می شود و ست می گردد دارای اهمیت بسیار زیادی است مدل مانتو جلو باز در رنگهای فراوان و جنس پارچه متنوعی تولید و به بازار غرضه می شود.

البته این نوع مدل مانتو برای زمستان و بخصوص در مناطق سردسیر و برفی که درجه دمای هوا بسیار پایین است نا مناسب است و طرفداران کمتری دارد در زمستان بر خلاف تابستان در صورت استفاده از این مدل مانتو معمولا از لباس های گرم در زیر این نوع مانتو باید استفاده کرد.

مانتو زنانه السانا مدل بارانک کد 116101

در این قیمت از مقاله راهنمای خرید اینترنتی مانتو زمستانی انواع پارچه هایی که برای دوخت مدل های مختلف مانتو زمستانی مورد استفاده قرار می گیرد را معرفی می کنیم.

انواع پارچه زمستانی

1- پارچه زمستانی پشمی

2- پارچه سویت

3- پارچه فاستونی

4- پارچه زمستانی مخملی

5- پارچه زمستانی فوتر

6- پارچه زمستانی چرم

7- پارچه زمستانی کتان

8- پارچه زمستانی ابریشم

9- پارچه زمستانی 

10- پارچه میکرو 

خرید مانتو زمستانی فوتر مدل کاکتوس کد 2022 رنگ مشکی

مانتو زنانه مدل کاکتوس کد 2022 رنگ مشکی

جنس: الیاف طبیعی فوتر

طرح: ساده

قد: روی زانو

یقه: گرد

نحوه بسته شدن: قزن

 

معرفی پارچه زمستانی مانتویی

 پارچه کشمیری:

پارچه ایی لطیف، سبک و لوکس که بخاطر خاص بودنش و کیفیت بسیار بالا و مقاومت در برابر نفوذ سرما در عالم مد و تولیدات لوکس و مجلسی بسیار پر کاربرد است. این نوع پارچه از مو و الیاف بز کشمیری بدست می آید این نوع بز که موهایی به این لطافت دارد فقط در کوه های تبت و منطقه کشمیر وجود دارد.

 
در سایر نقاط جهان این نوع پارچه از الیاف و موهای بز های دیگر هم نسج می شود ولی کیفیت پارچه های بزهای کشمیر را ندارد. پالتو و لباس هایی که از پارچه های بز کشمیری بدست می آید از با کیفیت ترین لباس های جهان بحساب می آید و کیفیت جهانی دارند ضمن اینکه دارای قیمت و بهای بسیار بالایی هستند.
 

قیمت مانتو زمستانی بافت زنانه مدل آرمینا زمستانی

مانتو بافت زنانه مدل آرمینا زمستانی
 

پارچه میکرو:

پارچه ایی شیک و سبک است که در بازار خرید و تولید لباس طرفداران زیادی دارد این پارچه یک پارچه بسیار مقاوم است و اگر درست نگهداری و شستشو شود می تواند سال ها برای مصرف کننده کاربرد داشته باشد.

 

پارچه مبکرو از الیافهای بسیار ظریف مصنوعی مانند پلی استر، نایلون و بعضی دیگر از الیاف های مصنوعی با بافت متراکم و ریز بافته می شود و دارای انواع گوناگون در رنگ های متنوع از تولیدات در بازار است.

 

از پارچه میکرو برای تولید و دوخت انواع لباس های زمستانی و پائیزی مانند مانتو، مانتو شلوار و بخصوص پالتو و کافشن و انواع کت و دامن زنانه رسمی و غیر رسمی استفاده می شود. همچنین در دوخت و تولید بسیاری از لباس های ورزشی این پارچه کاربرد زیادی دارد.

 

پارچه میکرو برای اولین بار در کشو. سوئد تولید شد و سپس سایر کشور های اروپایی دست به تولید این پارچه زدند

مانتو زنانه مدل میکرو 201 رنگ آبی

مانتو زنانه مدل میکرو 201 رنگ آبی

جنس: میکرو

طرح: ساده

قد: زیر زانو

نحوه بسته شدن: زیپ

مورد استفاده: اسپرت

روزمره: مهمانی

 

 

پارچه پشم

خرید مانتو زمستانی پشمی

برای راهنمای خرید مانتو زمستانی ابتدا باید با ویژگی های الیاف پشم بیشتر آشنا شویم تا بیشتر بتوانیم بر خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی اشراف پیدا کنیم.

الیاف پشم الیافی که عمدتا از پشم گوسفند بدست می آید، الیافی و لطیف که تحت فشار و گرما در هم تنیده و بافته می شود و دارای استحکام و سبکی بیشتری نسبت به سایر الیاف های دیگر می باشد. و بدلیل مجعد بودن دارای حالت کششی و ارتجاعی بودن است.

 

الیاف پشم قدرت جذب رطوبت زیادی دارد و بدلیل گرم بودن برای فصول سرد سال بسیار مناسب می باشد. این الیاف باتوجه به قطر، ضخامت و نازکی کاربردهای مختلفی در صنعت نساجی دارد.

 

شاید بتوان گفت اولین عمل آورندگان در تاریخ در حدود چند هزار سال قبل از میلاد حضرت مسیح، بابلیان بوده اند که از آن برای تولید سایر منسوجات، پوشش ها و پارچه ها استفاده می کردند. و بعد از آنها استفاده از این الیاف حیوانی طبیعی مهم در بین سایر ملل بکار گرفت شد و رواج پیدا کرد. از اینکه تا اینجای مقاله راهنمای خرید مانتو زمستانی با ما هستید متشکریم.

خرید مانتو زمستانه پشمی مانتو زنانه ناوالس مدل Nettuno overshirt ضخیم پشمی رنگ سرمه ای

مانتو زنانه ناوالس مدل Nettuno overshirt ضخیم پشمی رنگ سرمه ای

بهترین پشم جهان:

ظریف ترین و با کیفیت ترین پشم جهان که دارای ارزش بسیار بالایی است پشم گوسفند نژاد مرینوس است که عمده ترین مکان و کشوری که دست به تولید با کیفیت ترین پشم می زند کشور استرالیا است.

 

اولین مسئله ایی که در کیفیت پشم مورد توجه قرا می کیرد ضخانت تارهای پشم است هرچه ضخامت تارها کمتر باشد ظرافت و کیفیت پشم هم بیشتر و بالاتر خواهد بود قسمت های زیرین و بخصوص زیر گردن دارای پشم با کیفیت پایین تری است و پشم دو پهلو دارای کیفیت بالاتری است.

پالتو زنانه زیبو مدل coco Cream-11391

پالتو زنانه زیبو مدل coco Cream-11391

جنس: پلی استر

طرح: چهارخانه

قد: زیر باسن

یقه: انگلیسی

آستین: بلند

 

خرید پالتو زنانه مانگو مدل 27091108

پالتو زنانه مانگو مدل 27091108

جنس: پشم

پلی استر

طرح: ساده

قد: روی زانو

یقه: انگلیسی

آستین: بلند

 

 از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت الیاف پشم، نژاد گوسفندان می باشد که باعث می شود از هرنوع پشم در تولید محصول خاصی استفاده بهینه تری کرد برای نمونه پشم بدست آمده از گوسفندان ایرانی خوزستان، بلوچ، کرمانشاه و خراسان برای بافت قالی ایرانی بسیار مناسب است.

 

رنگ پشم عامل دیگری است که در کیفیت پشم موثر است هر چه رنگ پشم بازتر و روشن تر باشد کیفیت الیاف پشم هم بالاتر خواهد بود زیرا امکان رنگرزی الیاف بهتر و بیشتر خواهد بود.

مورد بعد در تعیین کیفیت پشم چبنش پاییزه آن است که نسبت به چینش بهاره دارای کیفیت بالاتری است یاد آوری می کنم چیدن پشم گوسفندان در سال دو بار صورت می گیرد یکی چینش بهاره و دیگری چینش پاییزی.

 

خرید مانتو زمستانه شیک لاکچری زنانه بادی اسپینر مدل 2476 کد 1 رنگ قهوه ای

مانتو زنانه بادی اسپینر مدل 2476 کد 1 رنگ قهوه ای

برای آشنایی بیشتر با انواع الیاف پارچه بافی می توانید مقاله ما ( آشنایی با انواع الیاف پارچه برای انتخاب و خرید مانتوی مناسب ) را مطالعه بفرمایید.

عمده ترین کشور های تولید کننده پشم جهان:

ادامه می دهیم مقاله خصوصیات و قیمت خرید مانتو زمستانی پشمی با معرفی عمده ترین کشور های تولید کتتده پشم، با توجه به نقش عمده واساسی پشم و انواع مختلف پشم گوسفند، خرگوش، بز و انواع دیگر در صنعت نساجی در جهان فعلی کشور های زیادی و از جمله کشورهای بزرگ دست به تولید و فن آوری این الیاف مهم می زنند استرالیا و نیوزلند با کیفیت ترین و بهترین پشم جهان را تولید می کنند.

کشور های بزرگ نولید کننده پشم در جهان عبارتند از:

چین، استرالیا، نیوزیلند، انگلستان، ایران، مراکش، سودان، روسیه، آرژانتین،هند و بعضی کشور های دیگر

خرید اینترنتی مانتو زمستانی زنانه مدل YSN-12 رنگ مشکی

مانتو زنانه مدل YSN-12 رنگ مشکی

جنس: کرپ

طرح: ساده

قد: روی زانو

نحوه بسته شدن: دکمه

مورد استفاده: روزمره اداری و رسمی

 

خصوصیات الیاف پشم

در ادامه بحث قیمت مانتو زمستانی پشمی با خصوصیات مهم الیاف پشم آشنا می شویم.

1- اندازه و شکل الیاف

2- مواد گیاهی موجود در الیاف

3- قطر الیاف

4- رنگ الیاف پشم

5-طول و مقاومت الیاف

6- بازده پشم

7- خصوصیات حرارتی

8- مقدار جذب آب

9- خواص کشی

خرید مانتو زنانه باینت مدل 2261503-93

مانتو زنانه باینت مدل 2261503-93

جنس: الیاف نخی پلی استر

طرح: راه‌راه

قد: زیر باسن

یقه: برگردان

نحوه بسته شدن: دکمه

 

انواع دیگر الیاف پشم

1- موهر:

موهر نوعی منسوج است که از پشم با کیفیت و ظریف نوعی بز بنام آنگورا به دست می آید. خواستگاه اولیه این بز تبت و کشور ترکیه بوده است و هزاران سال است که این حیوان در ترکیه در کنار انسان زندگی می کند و استفاده های متنوع و گوناگونی برای پرورش دهندگان آن دارد.

این بز دارای پشم در هم تنیده و تقریبا مجعد است که باعث می شود منسوجات بدست آمده از آن حالت کششی و ارتجاعی داشته باشند. در قرن هیجدهم میلادی تولید این نوع الیاف در انگلستان از سر گرفته شد.

پارچه های بدست آمده از الیاف بز آنگورا پارچه هایی لوکس و نرم و جذاب هستند که طرفداران و محبوبیت زیادی در جوامع مختلف دارند و از این پارچه های موهر برندهای معروف و بزرگ جهان استفاده زیادی می کنند. از منسوجات الیاف موهر استفاده های مختلف در زمینه البسه های گوناگون، فرش بافی، تابلو فرش، دکوراسیون و اقلام متنوع دیگر می شود.

مقاله ما در مورد ویژگی‌ ها و قیمت پالتو زنانه مناسب می تواند در این زمینه مفید باشد.

شتر سانان لاما فروشکالا

الیاف بدست آمده از پشم لاما الیافی لطیف، نرم و البته گرم برای تولید مانتو و سایر لباسهای زمستانی 

خرید اینترنتی مانتو زنانه زمستانی نیزل مدل P046005002100503-002 

مانتو زنانه نیزل مدل P046005002100503-002

جنس: لنین

طرح: طرح‌دار

قد: زیر باسن

یقه: باز

نحوه بسته شد: جلو باز

 

انواع دیگر الیاف پشم

 

2- لاما:

در ادامه بحث  خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی الیاف پشم لاما را خدمتتان معرفی می کنیم.

الیاف پشم لاما، لاما حیوانی زیبا و جذاب از نسل شترسانان بدون کوهان با ظاهری بسیار کوچکتر از شتر قیافه ایی مابین بز و شتر دارد خواستگاه اولیه این حیوان آمریکای شمالی بوده و بعد ها به آمریکای جنوبی مهاجرت کردند و در حدود چند هزار سال پیش در کشور پرو اهلی شدند.

در حال حاضر این حیوان مفید در کنار بشر با کاربردهای مختلف مانند استفاده از پشم آن در صنعت نساجی، استفاده از پوست، گوشت، حالت تزئینی و نگهداری در خانه، مسابقه ایی و غیرهمورد استفاده قرار می گیرد.

شتر سانان لاما فروشکالا

الیاف بدست آمده از پشم لاما الیافی لطیف، نرم و البته گرم برای تولید مانتو و سایر لباسهای زمستانی 

خرید اینترنتی مانتو فوتر مانتو زنانه مدل BBL9910 رنگ آبی

مانتو زنانه مدل پنجره

3- الپاکا:

الپاکا گونه ایی از خانواده لاما است اما جثه ایی کوچکتر دارد و بر خلاف لاما از آن برای بار کشی استفاده نمی شود بلکه فقط از الیاف آن استفاده می شود. از منسوجات آن برای پتو بافی، دستکش، روسری بافت انواع جوراب و کلاه استفاده می شود.

 • در ادامه مقاله خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی اجازه دهید در مورد نحوه تشخیص پشم طبیعی از انواع مصنوعی یا انواع مختلط را به طور مختصر توضیح دهیم.

  با توجه به اینکه در بسیاری از پارچه های پشمی طبیعی و مصنوعی در زمینه های نرمی، درخشندگی و لطافت از همدیگر بهتر بنطر بیایند تشخیص طبیعی یا مصنوعی بودن پارچه با نگاه کردن و یا لمس کردن احتمال کمتری دارد.

  اول اینکه سعی کنیم لباس پشمیمان را از برند های مغروف و مطمئن که معمولا بر روی محصولاتشان لیبل توضیح جنس مورد نظر را قرار می دهند خریداری کنیم.

  یک تیکه کوچک از پارچه یا یک نخ از لباس مورد نطر را جدا کنید و بسوزانید پشم طبیعی دیرتر می سوزد و وقتی بسوزد قسمت سوخته آن پودر می شود و بوی موی سوخته و یا چوب سوخته را می دهد اما نخ مصنوعی رودتر خواهد سوخت و ته آن بجای پودر شدن جمع می شود همجنین بوی پلاستیک سوخته را احساس می کنیم.

  و دیگر اینکه پارچه طبیعی پشمی دارای پرز است اما پارچه مصنوعی پرز ندارد ولی پارچه مخلوط پشم طبیعی و نوع مصنوعی هم مقداری پرز خواهد داشد.

  دو تیکه کوچک نخ از پارچه را در همدیگر مالش دهیم اگر این دو نخ در هم تنیدند پارچه طبیعی است اما اگر بهم نچسبیدند پارچه پشم طبیعی نیست.

خرید مانتو زمستانی زنانه بادی اسپینر مدل 3087 رنگ کرم 

مانتو زنانه بادی اسپینر مدل 3087 رنگ کرم

پارچه سوییت 

 برای انتخاب یک مانتو مناسب و شیک پاییزی. پارچه پائیزی سوییت نوعی پارچه چرم مخملی دارای ویژگی های فوق العاده نرم و لطیف و مناسب برای فصل های پاییز و زمستان است این نوع پارچه ها را افراد خاص مشکل پسند و افرادی که می خواهند زیبایی و استایل مناسب خود را نشان بدهند انتخاب می کنند. 

از این نوع پارچه برای دوخت مانتوهای شیک، پالتو، کت و دامن و شلوار استفاده زیادی می شود. زادگاه این نوع پارچه کشور اروپایی سوئد است سوییت در حقیقت نوعی پارچه چرم کرک دار است و از چرم بدست می آید پارچه سوییت زیرین ترین لایه پوست حیوانات یا همان چرم است برای تولید پارچه سوییت از پوست بسیاری از حیوانات بخصوص گاو، گوساله، بز، بره و البته پوست خوک و پوست حیوانات دیگر استفاده می کنند. 

پارچه سوییت در دو نوع طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد که نوع مصنوعی آن هم دارای لطافت ونرم خاص این پارچه است و هم دارای مقاومت و دوام بیشتری نسبت به نوع طبیعی آنست در تولید سوییت طبیعی هرچه پوست مربوط به حیوان جوان تری باشد پارچه هم نرم تر، لطیف تر و با کیفیت تر خواهد بود.

پارچه فاستونی:

از انواع پارچه مانتویی برای دوخت و خرید مانتو پارچه فاستونی است که با توجه به الیاف وخصوصیات آن و کاربردهای بسیار مختلفی که دارد در خرید مانتو باید در نظر گرفت پارچه فاستونی است. پارچه فاستونی در صنعت نساجی ایران بسیار کاربرد دارد. پارچه فاستونی پارچه ائی است با الیاف طبیعی پشم یا الیاف مصنوعی پلی استر و یا مخلوطی از آنها  تهیه می شود.

پارچه فاستونی دارای انواع مختلفی مانند فاستونی پشمی،فاستونی پلی استر و فاستونی پشمی پلی استری می باشد.علت استفاده از پشم درپارچه فاستونی مقاومت زیاد، تراکم الیاف، عدم احتراق سریع و عدم عبور نور ماوراء بنفش است. 

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB01201-062

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB1129-104

مانتو زنانه کیکی رایکی مدل BB1129-104

پارچه مخملی:

پارچه ایی که برای دوخت انواع لباس زنانه مردانه و بچه گانه و از جمله مانتو و مانتو شلوار برای فصل های سرد سال یعنی پائیز و زمستان استفاده می شود. پارچه مخملی از الیاف های مختلف ابریشم، پنبه، کتان یا پشم تولید می شودکه باعث می شود پارچه ایی نرم و لطیف و گرم برای تولید لباس بوجود آید.

 

 

این پارچه در رنگهای متنوعی و مدل های زیادی توسط تولید کنندگان تولید و به بازار عرضه می شود براقی خیره کننده این پارچه باعث می شود که افراد درزمینه دوکراسیون، پرده، کوسن و خیلی از وسایل دیگر منزل استفاده شود. و نیز نرمی این نوع پارچه باعث دوخت انواع لباس مثل لباس خواب روکشانواع مبل و صندلی ماشین از این پارچه می شود.

 مانتو زمستانی فوتر

قیمت خرید اینترنتی مانتو فوتر زنانه کلوتو مدل PUCCIO-ASW

مانتو زنانه کلوتو مدل PUCCIO-ASW
 • فوتر نوعی پارچه است که از در هم تنیده شدن پشم بهاره گوسفند و تحت فشار شدید قرار دادن آن بهمراه رطوبت و حرارت بدست می آید.

  این پارچه در حقیقت نوعی نمد است اما با ضخامت بسیار کمتر و ظرافت و لطافت بالاتر. در ایران از گذشته دور از طریق در هم تنیدن و تحت فشار قرار دادن پشم نمد تولید می کردند اما در کشور فرانسه این کار را برای تولید نوعی پارچه نرم و لطیف و با استفاده از تکنولوژی جدید و پیشرفته برای تولید نوعی پارچه بنام فوتر بکار می برند.

  این نوع پارچه و سایر پارچه های پشمی بخاطر ضخامت و در هم تنیده شدن پشم هوای سرد زمستانی را از خود عبور نمی دهند و در خود نگه می دارند و از پائین آمدن درجه حرارت بدن و سرد شدن شخص جلوگیری می کند.

  این خاصیت باعث می شود فوتر را گرم بحساب آورد و در تولید انواع لباس های زمستانه زنانه، مردانه و بچه گانه مورد استفاده قرار داد این نوع پارچه و انواع دیگر پارچه های  پشم برای خرید لباس زمستانی  گرم بسیار مناسب و کاربردی هستند.

مانتو کتی زنانه السانا مدل ملورا کد 116222

مانتو کتی زنانه السانا مدل ملورا کد 116222

پارچه فوتر با توجه به لطافت و کیفیت بالا می تواند کاربرد های زیادی در صنعت مد و لباس داشته باشد طراحان و تولید کنندگان در زمینه های مختلف از این پارچه جداب و خوب استفاده می کنند یکی از موارد استفاده که عمر زیادی ندارد و در چند ده گذشته به موارد استفاده از این نوع پارچه اضافه شده است کاربرد این محصول در زمینه دکوراسیون داخلی منازل است.

بخاطر خواص گرم و عدم نفوذ هوای سرد و گزنده پاییز و زمستان در آن، این پارچه در زمینه صنعت کفش و تولید انواع کفش از آن استفاده می شود. .

 • در این میان در تولید انواع لباس بچه گانه بخاطر خاصیت آنتی حساسیت و نیز حفاظت بسیار بالا پوست در مقابل نفوذ مواد مختلف و انواع الودگی ها و میکروب ها این خاصیت باعث محبوبیت این نوع پارچه برای تولید انواع کفش و لباس های رنگارنگ و نیز لوازم دیگر برای کودک مانند عروسک، پوشش، روتختی و روبالشتی ملافه و غیره باشیم که ویترین و قفسه های مغازه هایی که لوازم اولیه پوشاک بچه را عرضه و می فروشند را پر کرده است.

کت چرم مردانه چرم مشهد مدل C0546-091 آاین پارچه گرم و ضخیم گزینه بسیار خوب و مناسبی برای تولید انواع کلاه و دستکش، شال، شال گردن و بسیاری از تولیدات دیگر از این نوع می باشد.[/caption]

از اینکه تا اینجای بحث خرید انواع لباس زمستانی فوتر با ما بودید تشکر می کنم.

برای خرید لباس زمستانی و مدل های جدید انواع لباس زمستانی اینجا کلیک کنید

مانتو زمستانی فوتر طرحدار زنانه مدل 227

مانتو زنانه مدل 227

ویژگی های مانتو زمستانی فوتر

  • ویژگی های انواع مانتو زمستانی فوتر قبلا هم با توجه به سرد شدن هوا و وارد شدن به فصل پاییز که در حقیقت خود÷1 یک مفدمه سردی، بارانی و برفی برای ورود به فصل زمستان است. ما مقالاتی در رابطه با لباس های و نوع و پارچه این لباسها ارایه کردیم. که یکی از آنها ( انواع مدل و قیمت مانتو مخمل جدید 1400برای مطالعه و اطلاعات بیشتر برای خرید مانتوی گرم و زمستانی معرفی می کنم.

   اینجا ما می خواهیم در رابطه با لباس زمستانی که با استفاده از یک نوع پارچه گرم ظریف و با کیفیت بنام فوتر تولید می شود توضیح دهیم این مقاله با عنوان ویژگی های انواع لباس زمستانی فوتر  که  یکی از پر کاربرد ترین پارچه ها در تولید لباس های زمستانی است خدمتتان تقدیم می شود.

خواص پارچه مانتو زمستانی فوتر

 برای خرید مانتو زمستانی فوتر مناسب طبیعی است اول باید خواص و ویژگی های آن را یشناسیم.

حفظ گرما بدست آمده در درون خود برای گرم کردن و گرم نگهداشتن بدن.

شکل اولیه خود را از دست نمی دهد.

دارای استحکام بالایی است و پارچه ایی محکم و قوی بحساب می آید.

ضد حساسیت و آنتی باکتریایی می باشد البته در مورد حساسیت بعضی از اشخاص نسبت به به بعضی از انواع پشم حساسیت دارند این اشخاص می توانند از انواع دیگر پشم مثل پارچه پشمی موهر یا کشمیر استفاده کنند.

حفظ شکل و شمایل خود.

پف و سائیدگی روی محصول بوجود نمیآید.

اجازه نفس کشیدن به بدن را می دهد.

 

نحوه نگهداری از انواع لباس پشمی فوتر

ادامه می ئهیم بحث ویژگی های انواع لباس زمستانی فوتر با نحوی نگهداری از این نوع لباس در شستشوی انواع پارچه فوتر باید حد اکثر درجه حرارت آب 50 – 60 درجه سانتیگراد برای پارچه های ضخیم و برای پارچه نازک 30 – 40 درجه سانتیگراد

این نوع لباس کمتر چین و چروک می شود و معمولا نیازی به اتو کشی ندارد اما اگر احیانا احساس کردیدکه باید اتو کشیده شود بهتر است یک خشکشویی با تجربه و ماهر را انتخاب کنید و لباس هایتان را به او بسپارید.

در استفاده از ماشین لباس شویی باید توجه کنیم اگر ماشین لباسشویی را بر روی تنظیم و کلید شستشوی لباس های پشمی قرار دهیم ماشین های لباس شویی اتوماتیک خود بطور خودکار نحوه شستشو، میزان دورها و درجه گرمی و سردی آب را در هر مرحله از شستشو را تنظیم می کند.

در شستشوی لباس های رنگی بهتر است از مواد شستشوی ملایم، مایع یا شوینده لباسشویی استفاده کرد. 

خلاصه قسمت مربوط به مانتو فوتر

خوب عزیزان خوانند ما در قسمت خرید لباس زمستانی فوتر موضوع هایی در رابطه با مدل لباس زمستانی زنانه ایرانی و مسائل دیگر را مورد بررسی قرار دادیم ابتدا چند خط بعنوان مقدمه و معرفی کلی مقاله را خدمتتان ارایه دادیم سپس پارچه فوتر را بعنوان یک پارچه پشم گوسفندی تعریف کردیم و گفتیم در حقیقت فوتر نمونه ظریفتر و لطیف تر نمد است که در فرانسه برای اولین بار تولید شد.

بعد از آن کاربردهای فوتر در زمینه تولید کفش، پالتو، انواع لباس های بچه گانه، مانتو زنانه، استفاده در دکوراسیون، روتختی و غیره بازگو کردیم و بسیاری کاربرد های دیگر که ما در جریان زندگی استفاده می کنیم و حتی ممکن است اطلاعی از جنس بکار رفته نداشته باشیم.

سپس از خواص پارچه پشمی فوتر چند مورد از جمله حفظ شکل ظاهری، پف و ساییدگی روی محصول بوجود نمی آید، آنتی باکتریا بودن آن و موارد دیگر بحث کردیم.

و اما قسمت آخر بحثمان در را بطه با نحوی نگهداری از این لباس های ارزشمند بود که گفتیم درجه حرارت آب نباید از 60 درجه بیشتر باشد، نیازی به اتو ندارد اما اگر احساس کردید باید اتو بشود از یک خشکشویی ماهر و با تجربه استفاده کنید و در شستشو با ماشین حتما درجه لباسشویی را بر روی لباس پشمی بگذارید. این بود مقاله ما در رابطه با ویژگی های انواع لباس زمستانی فوتر.

 

پارچه مانتو زمستانی چرم

در این راهنمای خرید اینترنتی مانتو زمستانی ما در ادامه به بررسی انواع مدل‌های مختلف ست می‌پردازیم و با توضیح اینکه کدام مدل بهتر به کدام مدل می‌خورد، انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کنیم.

انواع کت چرم: راهنمای سبک‌های محبوب
کت‌های چرمی از قدیمی‌ترین انواع لباس در صنعت مد و پوشاک هستند. این کت‌ها به دلیل اینکه از مد نمی‌افتند همیشگی هستند و مربوط به یک‌فصل و یا یک سال خاص نیستند. اگر در حال حاضر یک کت چرم طبیعی ندارد پس می‌توانید به خرید یکی فکر کنید.
کت چرمی موتورسوار (Biker)
کت biker یا موتورسواری یکی از انواع مدل‌های کت‌های چرمی است. این مدل در اصل همان‌طور که از اسمش مشخص است برای موتورسواران طراحی شده است. کت بایکر به‌شدت جلب‌توجه می‌کند چون که مشخصه‌های زیادی در خود دارد مانند؛ سگک‌ها و زیپ. این مدل همیشه یقه نیز دارند. این کت در طول روز یا شب شیک به نظر می‌رسد بنابراین انتخاب مناسبی برای اکثر افراد است.
کت چرمی خلبانی (Bomber)
در ادامه لیست راهنمای خرید لباس ست چرم طبیعی کت خلبانی قرار دارد که همان‌طور که از نامش پیداست در زمان‌های گذشته برای خلبانان طراحی شده بود. این مدل‌ها خیلی ساده هستند. تمام توجه طراح در این مدل صرفاً شکل کت در ناحیه کمر و مچ است که در آن‌جا چسبان‌تر می‌شود.
کت چرمی مسابقه (Racer)
کت چرمی مسابقه در اصل برای همین کار ساخته شد، برای مسابقه دادن. این کت‌ها بیشتر برای افراد فیت مناسب هستند زیرا طراحی مینیمال این کت تمام توجه را به‌طرف هیکل افراد جلب می‌کند؛ به‌خصوص اگر شانه‌های عریضی داشته باشند.

انواع شلوار چرم: راهنمای سبک‌های محبوب
کت‌های بایکر سالیان دراز در بازار وجود داشتند اما امروزه لباس دیگری با جنس چرمی در حال محبوب شدن است؛ شلوار چرم. در ادامه مقاله بحث خرید لباس چرم طبیعی ما به بررسی نکاتی که حین خرید شلوار چرم طبیعی باید در نظر داشته باشید، می‌پردازیم.
در حین انتخاب ساده شروع کنید
در حین خرید شلوار چرم بهتر است با مدل‌های که ساده‌تر هستند شروع کنید. حتی در مورد رنگ نیز بهتر است با رنگ سیاه شروع کنید. دلیل این موضوع این است که این رنگ به‌سادگی با اکثر کت‌های نامبرده به‌راحتی ست می‌شود.
نوع چرم و اندازه مهم‌ترین مواردی است که باید در نظر بگیرید
کیفیت در هنگام خریدن لباس چرمی اولویت اول است که در نهایت استقامت و ماندگاری کت را تعیین می‌کند. در نظر داشته باشید که چرم کش نمی‌آید و در هنگام انتخاب تمام توجه و دقت خود را داشته باشد که شلوار را درست انتخاب کنید.

 پارچه کتان

این نوع پارچه مانتو بیشتر در دوخت مانتوهای اسپرت استفاده می شود علاوه بر مانتو از این پارچه برای دوخت انواع لباسهای مردانه و زنانه استفاده می شود.این نوع پارچه از الیاف طبیعی گیاه کتان بدست می آید.معمولاً پارچه های کتانی هنگام استفاده به پوست بدن نمی چسبد و بخاطر طبیعی بودن آن حساسیت پوستی بوجود نمی آورد و ضد التهابات پوستی است.

 پارچه کتانی دارای قدمت استفاده زیادی در زندگی بشری است قطعه پارچه ایی کتانی در یک غار در گرجستان پیدا شده که قدمت آن به 36 هزار سال می رسد همچنین بقایای پارچه کتانی در مومیایی مصریان پیدا شده که خود نشاندهنده قدمت این نوع پارچه است.

بخاطر ضخامت آن خانمها در فصلهای سرد سال یعنی زمستان وپائیز بعنوان پارچه مانتوئی استفاده می کنند.گیاه کتان به اندازه تقریباً یک ذراع ودارای ساق وبرگ باریک وگلی لاجوردی است.

این نوع پارچه نسبت به نخ و پارچه ایی که از پنبه بافته می شود سریعتر خشک می شود و محکم تر است بر همین اساس برای دوخت حوله نسبت به پارچه پنبه ایی ارجحیت دارد. از این توع پارچه استفاده زیادی در انواع وسایل خانه از جمله مبلمان می شود همچنین برای روکش های تشک و بالشت بخاطر جنس خوب و محکمی که دارد از آن استفاده می شود.

پارچه کتانی که قدمت آن به هزاران سال بر می گردد یک پارپه صد در صد طبیعی است چون از گیاه کتان بافته می شود.خصوصیات و ویژگیهای دکر شده بالا باعث محبوبیت هر په بیشتر این نوع پارچه شده است.

پارچه ابریشمی:

یکی دیگر از پارچه مانتویی برای دوخت و خرید مانتو پارچه ابریشمی است مانتوهای دوخته شده با این نوع پارچه ازگرانترین انواع مانتوها است و البته لوکس ترین و شیک ترین آنهاست. بهمین دلیل  پارچه ابریشم بسیار گران است. پارچه ابریشمی طبیعی از جدا سازی تار ابریشم که در پیله کرم ابریشم تولید می شود ساخته می شود. ودارای انواع پارچه ابریشمی ساده وطرحدار می باشد.

پارچه ابریشمی هزاران سال در چین تولید می شد و نوحه ی تولبد آن بعنوان یک راز محرمانه بحساب می آمد و افشای آن برای کشورهای دیگر برای فرد افشا کننده یا صادر کننده تخم کرم ابرشم همراه با مجازات سختی بود.

بهترین زمان استفاده از این نوع پارچه فصل بهار است زیرا هوا درون آن نفوذ نمی کند پس برای فصل تابستان مناسب نیست ودارای طبع خنک است پس در فصول سرد سال مانند زمستان وپائیز هم استفاده از آن مناسب نیست.
درکنار نوع طبیعی این نوع پارچه،ابریشم مصنوعی هم در بازار وجود دارد که طبیغی است از قیمت ابریشم طبیعی ارزان تر است.

کلام آخر:

باتشکر از اینکه تا اینجای بحث خصوصیات و قیمت مانتو زمستانی پشمی فروشکالا با ما بودید.

همانطور که دیدن فرمودید ما در این مقاله در مورد خصوصیات مانتو زمستانی پشمی صحبت کردیم. ابتدا خلاصه ایی در مورد پشم و الیاف پشمی که در دوخت مانتو زمستانی پشمی بکار می رود را مورد بحث قرار دادیم و بعد گفتیم الیاف پشم الیافی که عمدتا از پشم گوسفند بدست می آید، الیافی و لطیف که تحت فشار و گرما در هم تنیده و بافته می شود.

 

سپس بهترین پشم جهان که از گوسفند مرینوس بدست می آید را معرفی کردیم. ما در این مقاله چند مدل مانتو زمستانی پشمی را همراه با قیمت و ویژگی های آنها ذکر کردیم. همچنین کشورهای بزرگ تولید کننده پشم یعنی چین، استرالیا، نیوزیلند، انگلستان، ایران، مراکش، سودان، روسیه، آرژانتین،هند را معرفی کردیم.

 

بعد از آن ما در مورد خصوصیات مهم یک الیاف پشم با کیفیت صحبت کردیم و نه ویژگی یک الیاف پشم با خوب مانند رنگ الیاف پشم، خصوصیات حرارتی الیاف، قطر الیاف پشم و چند مورد دیگر خدمتتان ذکر کردیم. سپس سه نوع منبع دیگر غیر از پشم گوسفند که دارای پشم بسیار با کفیت و گران قیمت هستند را نام بردیم و توضیح مختصری در مورد آنها دادیم. 

 

درمورد الیاف لاما که گفتیم نوعی شترسان که در آمریکای جنوبی و بخصوص کشور پرو زنگی می کند. در مورد الیاف موهر که از پشم نوعی بز ( بنام آنگورا) که خواستگاه تبتی و کشور ترکیه دارد را توضیح دادیم. و نیز مختصری در مورد الیاف آلپالکا هم صحبت کردیم.

 

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

موفق و سر بلند باشید.

 

    2021/10/15T1:00 در ب.ظ

سوال های مطرح شده:

1- بهترین نوع پشم برای دوخت مانتو زمستانی کدامند؟

ظریف ترین و با کیفیت ترین پشم جهان که دارای ارزش بسیار بالایی است پشم گوسفند نژاد مرینوس استرالیا و انگلستان است.

پشم موهر که از نوعی بز بنام آنگولا بدست می آید، لاما از حیوانی از نسل شترسانان، آلپا و پشم کشمیر

2- فواید طبی لباس پشمی چیست؟

خاصیت ضد میکروبی و باکتریایی دارد بهمین دلیل است که در صنعت پزشکی و بخصوص لباس اماکن دارو سازی کاربرد دارد، خاصیت درمانی در ازدیاد قوای طبیعی بدن

3- الیاف پشم از چه حیواناتی بدست می آید

انواع مختلف پشم از حیواناتی مانند گوسفند، خرگوش، بز، شترسانان و .. بدست می آید

دیدگاهی در مورد “قیمت خرید مانتو زمستانی مدل روز+40 مدل مانتو زمستانی

 1. حمید گفت:

  برای زمستان های ییکه معتدل تریند کدام جنس و مدل را پیشنهاد می کنید.

  1. شریف حجتی نیا گفت:

   اکثر انواع پارچه ها در ضخامت مختلف تولید می شود و می توان از انواع متوسط از نظر ضخامت انتخاب کرد.

   1. حمید گفت:

    از پاسخگوییتون ممنونم اما خیلی کوتاه بود

  2. حاج فلاحیه گفت:

   من فکر می کنم کتان یا چرم و همچنین پشم کم ضخامت یا پلی استر و امثال این ها

 2. اکثر انواع پارچه ها در ضخامت مختلف تولید می شود و می توان از انواع متوسط از نظر ضخامت انتخاب کرد.

 3. سمیه گفت:

  من پارسال یک پالتوی فوتر خریدم که بسیار کارآمد و برایم مفید بود البته این نوع پالتو ها برای مناطق جنوبی کشورمان استفاده کمتری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *