بخاری گازی, حرارتی, کالای خانگی

بهترین بخاری گازی نیک کالا

بسم الله الرحمن الرحیم

خرید بخاری گازی نیک کالا

بهترین بخاری گازی نیک کالا

بهترین بخاری گازی نیک کالا همانطور که از موضوع بکار رقته مشخصه امروز می خواهیم در رابطه با بهترین تولیدات بخاری گاز سوز شرکت معتبر و با سابقه نیک کالا صحبت کنیم لطفا تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 

 

شرکت نینک کالا یکی از معتبر ترین و قدیمی تزین شرکت های صنعتی داخلی است که در زمینه تولید کالاهای گاز سوز در حدود بیش از صد سال در حال فعالیت است. این شرکت با بکارگیری از دستگاه های پیشرفته و استفاده از تکنولوژهای جدید دنیا کالا های با کیفیت و محهز به آخرین فناوری های جهانی در زمینه تولید کالا های گازسوز در جهان محصولات خود را تولید و به بازار عرضه می کند.

 

 

کالاهای این شرکت ضمن تامین قسمتی از نیازهای داخلی به وسایل گازسوز قسمتی از محصولات خود را به کشورهای منطقه و اروپای صادر می کند. محصولات شرکت نیک کالا ضمن برخورداری از استاندارد داخلی ایران دارای نشان کیفیت کالا از سازمان های استاندارد اروپایی و جهانی نیز می باشد.

 

 

شرکت نیک کالا کالاهای مختلف کازسوز را تولید می کند و دارای شبکه گسترده نمایندگی فروش و خدمات پس از می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتربرای خرید بخاری گازی برقی از لینک های مقالات زیر می توانید استفاده کنید:

معرفی و قیمت بخاری گازی

 

 

ویژگی ها و قیمت بخاری برقی فروشکالا

بررسی بخاری مدل آفتاب یکی از بهترین بخاری گازی نیک کالا که دارای یک سری امکانات ایمنی خوبی و گرما دهی مناسبی است.

 

 

زمانی که می خواهیم یک محصول را خریداری کنیم مخصوصا اگر کالایی حساس و مهمی مانند بخاری گازی که می تواند خطرات زیادی را برای جان و مال مان داشته باشد توجه به کیفیت کالا از ضروریات خرید می باشد.

 

هدف ما از این مقاله ( بهترین بخاری گازی نیک کالا) معرفی مدل های مختلف یکی از با کیفیت های تولید بخاری داخلی یعنی نیک کالا است. بعد از آن با توجه به پولی که می خواهید هزینه کنیم، سلیقه و متراژ محل مورد استفاده می توانیم یک مدل مناسب را انتخاب کنیم.

 

 

ظرفیت گرمادهی مدل آفتاب AF-18 شرکت نیک کالا  8100 – 3800 کیلو کالری بر ساعت و گرید انرژی D می باشد. این بخاری موفق به کسب استاندارد CE و TSE از موسسه استاندارد ایران می باشد. دو ویژگی بسیار مهم و حیاتی این بخاری که در رابطه با امنیت است یکی وجود سیستم OSD که در صورت پایین آمدن سطح اکسیژن از 18./ شعله های بخاری را قطع می کند تا خطری افراد حاضر در آن مکان را تهدید نکند و دچار مسمومیت نشوند.

 

 

ویژگی  دوم و مهم وجود قطعه ایی بنام ترموکوپل است قطعه ایی مانند یک سیم مسی ضخیم که در کنار پیلوت ( شعله کوچک بخاری ) قرار می گیرد و آتش پیلوت همیشه با آن برخورد دارد و باید آن را گرم کند در صورت قطعی گاز بهر دلبل و خاموش شدن پیلوت، ترموکوپل سرد می شود و کل گاز ورودی به بخاری خاموش شده را قطع می کند و از یروز حوادث یعدی و ایجاد آتش سوزی و انفجار جلوگیری می کند.

 لطفا در لدلمه مقاله بهترین بخاری گازی نیک کالا با ما همراه باشید.

بخاری گازی نیک کالا طرح شومینه با توان گرما دهی حداکثر8000 و حدالاقل 3800 مناسب مناطق مختلف است. این شومینه دارای رده مصرف E و از نوع نیازمند به دود کش می باشد نوع سوخت مصرفی این بخاری گازی نیک کالا گاز شهری است و شعله و درجه حرارت تولیدی قایل تنظیم است.

 

 

قطر دود کش 100 باید باشد بنابر این استفاده از دودکش های با قطر کمتر از صد ممنوع و خطر ناک می باشد، اربفاع 80، طول 102، عرض 36 و وزن 38 گیلو گرم است این مدل از تولیدات نیک کالا دارای ترموکوپل است همانطور که گفتیم در صورتی که پیلوت یعنی شعله کوچک خاموش شود جریان گاز را قطع می کند تا از حوادث خطرناک احتمالی جلوگیری کند.

مقاله بهترین بخاری گازی نیک کالا  فروشکالا

تاریخچه شرکت نیک کالا

حاج محمد سلیمانیبنیانگئار اولیه این شرکت، شرکتی که در ابتدا و در بدوتاسیس یعنی در سال 1285 فروش محصولات چینی و بلور مشغول بود و یک شرکت خدماتی توزیعی بحاب می آمد و نه تولیدی.

حاج محمد سلیمانی این شرکت را در میدان حسن آباد تهران آن زمان تاسیس کرد. هفت سال بعد محل شرکت را به بازار بزرگ تهران منتقل کرد این شرکت در ابتدا بنام نیکلا شناخته می شد و در تاریخ 1361/06/25 نام آن به «شرکت تولیدی و صنعتی نیک‌کالا» تغییر یافت.

اما فعالیت تولیدی خانواده سلیمانی با تولید لوازم نفت‌سوز ( سماور، والور و بخاری) در كارخانه‌ای در منطقه پاچنار تهران در سال 1342 هجری شمسی شروع شد. تولید کالاهای نفت سوز تا سال 1361 ادامه داشت و در آن سال با توجه به توسعه شبکه کازرسانی کشور و مجهز شدن منازل و اماکن به گاز لوله کشی شهری شرکت نیک کالا تصمیم به تولید وسایل گاز سوز گرفت و این تصمیم را عملی کرد.

بهترین بخاری گازی نیک کالا فروشکالا

بهترین بخاری گازی نیک کالا فروشکالا

بازار محصولات شرکت:

در سال های بعد سیر تحول و پیشرفت تولید شرکت نیک کالا ادامه یافت و و علاوه بر تغذیه بازار داخلی شروع به صادرات محصولات تولیدی خود به اروپا و کشورهای عربی کرد. 

محصولات شرکت:

در حال حاضر شرکت تولیدی صنعتی نیک کالا مدل های مختلف بخاری گاز سوز را با قرت گرمادهی متفاوت و  انواع  شومینه های گازسوز و اجاق گاز رومیزی (توکار) را تولید و به بازار عرضه می کند.

ضمانت و خدمات پس از فروش:

از عوامل مهم و اساسی در تبدیل افراد به مشتریان وجود ضمانت و خدمات پس از فروش که باعث جاب اعتماد و اطمینان مشتری در خرید از محصولات یک شرکت می شود. شرکت نیک کالا دارای شبکه بشیار گسترده در سطح کشور می باشد. همچنین دارای نمایندگی های فروش و نمایندگی های برای نعمیر و نصب محصولات این برند است

تماس با شرکت نیک کالا:

نیک کالا

Iran

البرز – کرج

کرج-16 کیلومتری اتوبان کرج- قزوین ،نبش جاده کمالشهر ، کارخانه تولیدی و صنعتی نیک کالا

  • ۰۲۶ ۳۴۱۱۱

۳۴۷۰۳۵۵۰

بررسی مشخصات بخاری گازی نیک کالا مدل ناهید این بخاری از بخاری های  بزرگ تولیدی این شرکت بحساب می آید. در اندازه های: طول 75 سانتیمتر عرض 28.5 سانتی متر وزن سی کیلو گرم است.

حد اکثر بازده گرمادهی 20000 کیلو کالری بر ساعت، سوخت مورد استفاده این بخاری گاز شهری و دارای حالت تنظیم شعله بدلخواه می باشد که باعث می شود بر حسب نیاز درجه حرارت محیط را از این طریق کم و یا زیاد بکنیم در کنار اینها دارای ترموکوپل که قطعه بسیار مهمی است و ضروری می باشد.

شیر کنترل تمام اتوماتیک، شیشه ایمن و ابزارروشنایی جرقه زن. این محصول در رده E  از برچسب انرژی قرار می گیرد که در مورد محصولات گازی ایرانی رده بدی بحساب نمی آید، نیاز به دود کش دارد و استفاده از دود کش الزامی است و عدم استفاده از دودکش مسمومیت حتمی را بدنبال دارد همچنین حالت نصب این بخاری روی زمین است.

 

گاز رومیزی نیک کالا قروشکالا

درسته بحث ما در رابطه با خرید بخاری گازی نیک کالا است اما اینجا اجازه دهید برای تنوع هم که شده یکی دیگر از محصولات شرکت صنعتی نیک کالا را خدمتتان ارایه دهم.

بهترین بخاری گازی نیک کالا کدام یک از محصولاتی است که امروز بررسی می کنیم ؟ نمی توان تعیین کرد کدامیک بهتر است بلکه با توجه به نیاز شخص موقعیت زندگی و متراژ منزل و غیره برای یک شخص مدلی مناسب است که ممکن است برای دیگری مناسب نباشد.

برای خرید بخاری گازی نیک کالا و اتواع دیگر از مدل های متنوع مربوط به برند های معروف ما در قسمت بعدی ده ها مدل از بخاری های گازی، برقی، زمینی و دیواری و غیره خدمت شما معرفی می کنیم امید وارم برای خرید بخاری گازی تمام موارد امنیتی را در نظر بگیرید و صرف برند معروف و  یا شکل و اندازه بتنهایی نشانه مناسب بودن یک بخاری نیست. 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.