حرارتی, کالای خانگی

مشخصات و قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان

بسم الله الرحمن الرحیم

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3115
آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3215i

تومان۳,۲۰۰,۰۰۰

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

آبگرمکن بوتان مدل B3318if

تومان۴,۰۰۰,۰۰۰

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

تومان۴,۰۰۰,۰۰۰

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

تومان۳,۱۹۰,۰۰۰

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4115 Turbo

ناموجود

آبگرمکن گازی بوتان مدل B4218i Turbo

آبگرمکن گازی بوتان مدل B4218i Turbo

تومان۳,۴۵۰,۰۰۰

آبگرمکن بوتان مدل 3315if

آبگرمکن بوتان مدل 3315if

تومان۳,۸۰۰,۰۰۰

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B4118 Turbo

آبگرمکن بوتان مدل B4215i

تومان۲,۹۸۷,۰۰۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020 کیانا

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020 کیانا

تومان۲,۴۹۶,۰۰۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020

آبگرمکن گازی بوتان مدل B4218i Turbo

تومان۲,۴۹۶,۰۰۰

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل 3020

تومان۲,۴۹۶,۰۰۰

برای دیدن مدل های بیشتر لطفا به پایین صفحه بروید

مشخصات و قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان

قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان

شرکت بوتان یکی از مهمترین و مجهزترین شرکت های تولید کننده انواع وسایل گاز سوز در کشور و منطقه خاورمیانه است که انواع آبگرمکن گازی بخصوص از مدل دیواری گازی و بخاری های دیواری و زمینی می باشد.


امروز می خواهیم در مورد این شرکت تولیدی صحبت کنیم و انواع آبگرمکن های این شرکت را با هدف آشنایی بیشتر در هنگام خرید آبگرمکن گازی بوتان خدمت شما معرفی کنیم.


با پایان فصل تابستان و شروع فصل های سرد سال خانواده ها و اماکن مختلف احساس نیاز بیشری به آب گرم برای انواع کار های روزمره مانند شستشوی دست و صورت، شستن لباس و بخصوص حمام کردن می کنند.


همچنین با شروع سرما خانواده ها شروع به رفع کمبود وسایل تامین کننده آب گرم می نمایند و باید وسایل مشکل دار خود را به تعمیر کار می سپارند یا مجبور به خرید وسایل گازسوز جدید می شوند. در بحث قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان امروز ما در مورد این وسیله ضروری از نوع بوتان می پردازیم لطفا با ما باشید.


ما سعی می کنیم در این مقاله مطالبی را ارایه دهییم که برای خرید آبگرمکن گازی بوتان مفید واقع بشود.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3118

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3118

۲,۲۸۵,۰۰۰ تـومـان

در این مدل از آبگرمکن بوتان کاربر می تواند با استفاده از یک ولوم میزان شعله را تنظیم کند ضمن اینکه مقدار آب خروجی و میزان گرمی آب نیز را می تواند بر حسب نیاز خود تنظیم کند. آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3118 دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار دارای شمعک دائمی.
اگر فشار آب منطقه و محل زندگی شما کم باشد این آبگرمکن با فشار آب کم هم می تواند خدمت خود را به شما ارایه کند و آب گرم مورد نیازتان را تامین کند. دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع

مشخصات و قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان

خدمات پس از فروش بوتان، فروشکالا

خدمات پس از فروش از عوامل موثر و تعیین کننده بر قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان و در خرید آبگرمکن گازی بوتان است شرکت بوتان دارای خدمات گسترده پس از فروش در سراسر کشور و بعضی کشورهای خارجی که این شرکت کالاهای خود را به آن کشورها صادر می کند و یکی از وجه تمایز این شرکت و نقطه قوت آن نسبت به بسیاری از شرکت های تولیدی دیگر است.

 

این خدمات پس از فروش خود مسئله ایی است که باعث توجه خریداران و خرید این برند می باشد.

 

یکی از این خدمات در این مراکز خدمات تلفنی جهت راهنمایی برای خرید مدل مناسب با وضعیت شحص اراییه می شود. همچنین در بعضی از موارد که چهت خرید یک مدل از محصولات مختلف نیاز به نظر کارشناسی است کارشناسان مراکز پشتیبانی این حدمت را با حضور در محل ارائه می دهند.

از خدمات دیگر  نصب و راه اندازی پکیچ شوفاژ مکان های مسکونی، اداری، اماکن تجاری و غیره و علاوه بر این خدمت برای تعمیر و تهیه قطعات مورد نیاز کالا های تولیدی مخلف، آموزش بکارگیری و استفاده صحیح از دستگاه خریداری شده، ارائه خدمات گارانتی محصولات و انواع خدمات گوناگون دیگر.

آبگرمکن بوتان مدل 3315if

آبگرمکن بوتان مدل 3315if

۳,۳۵۰,۰۰۰ تـومـان

تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار سه سال ضمانت دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE دارای رده انرژی D دارای راندمان بالا، بیش از ۸۷% دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار مجهز به فن تخلیه آلاینده ها سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن مصرف بسیار کم گاز قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع برخوردار از فن آوری روز دنیا

برای مطالعه بیشتر

آبگرمکن بوتان یا ایران شرق

سایر تولیدات شرکت بوتان

شرکت بوتان علاوه بر آبگرمکن تولیدات دیگری هم دارد که در این قسمت سعی داریم بعضی از این تولیدات را که جزو وسایل گاز سوز است خدمتتان معرفی کنیم. 

 

پکیج شوفاژدیواری: 

پکیج شوفاژ دیواری با استفاده از امکانات گسترده و پیشرفته روز دنیا خانه و خانواده را از استفاده از بخاری بی نیاز میکند. و افراد ساکن در خانه یا شاغل در محل کار از بسیاری از خطراتی که ممکن است بخاری ها گازی بوجود بیاورد در امان نگه می دارد و بسیار تمیزتر و با آلودگی محیط زیستی کمتری می تواند کار کرم کردن محیط زندگی یا کار را انجام دهد.

 

پکیج شوفاژ دیواری ضمن گرم کردن محیط آب گرم افراد ساکن در خانه یا شاغل در محیط کار را فوری و بطور 24 ساعته تامین می کند.

پکیج شوفاژدیواری

پکیچ شوفاژ دیواری Perla Pro 28RSi

مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه‌زن خودکار سیستم آیونایز حفاظت از شعله سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق سیستم عیب‌یاب الکترونیکی سیستم ضد یخ زدگی سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه سیستم احتراق آهسته سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی سیستم بای پس خودکار سیستم تنظیم خودکار جریان گاز سیستم هواگیری خودکار با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی با قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی

پکیچ شوفاژ Parma 26RSi Digital

پکیج شوفاژ دیواری Parma 26RSi Digital

با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا ۲۳۰ مترمربع فن دار محفظه احتراق بسته آب گرم فوری، دائم و فراوان مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی و بوتانی مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی: با توجه به این امکانات خرید آبگرمکن گازی بوتان می تواند یکی از گزیته ها مورد بررسی قرار گیرد.

این هم دو مدل از آبگرمکن های برقی شرکت بوتان است که دارای تکنولوژی های جدید است و بزودی به بازار عرضه می شود( طبق گفته سایت بوتان)

Nobel 50 G

Nobel 50 G

جهز به انواع سیستم های ایمنی گاورنر برای تثبیت فشار گازمشعل اتمسفریک و ترموکوپل برای محافظت از تشکیل شعلهکلید ایمنی تخلیه دود برای اطمینان از خروج محصولات احتراقشیر اطمینان برای جلوگیری از افزایش بیش از حد فشار آب مخزنکلید حرارتی مخزن برای جلوگیری از افزایش بیش از حد دمای مخزن

برقی Nobel 50 E

برقی Nobel 50 E

رادیاتور آلومینیومی :

از دیگر محصولات شرکت بوتان تولید رادیاتور آلومینیومی مقاوم در برابر اکسیده شدن و زنگ زدن است این رایاتورهای آلومینیومی حد اکثر حرارت آب گرم تولید شده در پکیج شوفاژ دیواری را که توسط لوله به رادیاتور منتقل شده را به محیط منتقل می کنند و باعث کرم کردن محیط اطراف می شود.

رادیاتور شوفاژ دیواری Vittoria 350 فروشکالا
رادیاتور شوفاژ دیواری Vittoria 350

برای خرید رادیاتور شوفاژ سعی کنید جنس آلومینیومی را انتخاب کنید تا رسوگذاری و اکسیده شدن رادیاتور به حداقل برسد. در ادامه مقاله قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان با ما همراه باشید معرفی محصول دیگری از شرکت گاز بوتان.

 رادیاتور حوله خشک کن بوتان:

رادیات حوله خشک کن فروشکالا 2
رادیات حوله خشک کن فروشکالا

 

دریچه هوشمند تامین هوا:

 

دریچه هوشمند تامین هوا

دریچه هوشمند هوای مورد نیاز برای احتراق هر چه بهتر و ایمن تر پکیج شوفاژ دیواری در محل نصب پکیج دیواری نصب می گردد. محصولی است هوشمند که کارکرد آن تابع روشن یا خاموش بودن شعله پکیج بطور اتوماتیک انجام می شود.

 

این محصول بطور هوشمند هوا و اکسیژن مورد نیاز احتراق پکیج را تنظیم و تامین می کند و در هنگام خاموشی پکیج دریچه بسته می شود و از اتلاف حرارت و مصرف انرژی اضافه جلوگیری می کند.

 

ادامه می دهیم مقاله  قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان با آشنابی یا آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

برای خرید آبگرمکن گازی بوتان  مدل B3318 را هم در نظر داشته باشید.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318

معرفی ویژگی های آبگرمکن گازی بوتان  مدل B3318 این آبگرمکن دارای استاندارد کیفیت محصولات اروپا ce و استانداردکیفیت ایران می باشد و دارای امکان کار کردن و تامین فوری آب گرم 24 ساعته حتی با وجود فشار کم آب می باشد. شما می توانید با استفاده از ولوم، تنظیم شعله را به دلخواه انجام دهید.

دارای فندک پیزوالکتریک ضربه ای. این محصول هم با گاز شهری و هم با گاز مایع یا همان کپسولی کار می کند می توانیم میزان حرارت و آب خروجی را تنظیم کنیم
مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل
کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
دارای شمعک دائمی

و اما سخن آخر مشخصات و قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان ما در این مقاله در مورد شرکت تولید کننده محصولات گاز سوز یعنی بوتان صحبت کردیم چند آبگرمکن از جمله آبگرمکن بوتان مدل 3315if و آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3318 و بعضی مدلهای دیگر را خدمتتان معرفی کردیم.

و در مورد انواع تولیدات این شرکت مانند پکیج شوفاژ دبواری، حوله خشک کن، رادیاتور الومینیومی و بعضی محصولات دیگر صحبت کردیم در اینجا می رسیم به پایان مقاله قیمت آبگرمکن دیواری گازی بوتان. امید وارم مورد توجه و استفاده شما عزیزان هنگام خرید آبگرمکن گازی بوتان قرار بگیرد.

لطفا با نظرات ارزشمند خود ما را راهنمایی بفرمایید.

موفق و سرافراز باشید.

لینک صفحه اصلی سایت ما

صفحه مقالات و وبلاک ما

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.