دسته‌بندی نشده, لوازم برقی آشپزخانه, لوازم برقی آشپزخانه

چه جارو برقی بخرم؟ +معرفی 30 مدل جارو برقی2022

بسم الله الرحمن الرحیم

چه جارو برقی بخرم؟

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2200W
جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR
جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24
جاروبرقی پاناسونیک مدل VC-813
جاروبرقی درما مدل DX115C
جاروبرقی فیلیپس مدل FC9174/01
جارو برقی آ.ا.گ مدل VX6-1-OKO

جارو برقی آ.ا.گ مدل VX6-1-OKO

تومان۶,۸۰۰,۰۰۰

– بدنه پلاستیک با دوام – چرخ پلاستیک ژله‌ای – لوله فلزی تلسکوپی – شلنگ پلاستیکی – نازل dust pro و kc برای سطوح سخت
فیلتر بهداشتی قابل شست‌وشو – فناوری ۳۶۰ Motion Technology (چرخش ۳۶۰ درجه) – چرخ های کوچک جهت دسترسی به نقاط دور از دسترس
درب دسترسی سریع ۱۸۰ درجه به کیسه جاروبرقی – نشانگر پرشدن کیسه – نشانگر فیلتر – دسته ارگونومیک – لوله آلمینیومی رده A بسیار سبک – ساخت مجارستان

محدوده طول کابل برق ۱۰ تا ۱۵ متر، محدوده میزان صدا: ۷۵-۸۰ دسی بل

 

شعاع عملکرد ۱۵،    محدوده توان مصرفی: زیر ۱۰۰۰ وات

چه جارو برقی بخرم؟ یکی دیگر از لوازم برقی خانگی امروز مورد بحث ما است این وسیله مفید و کمک کن در خانه جارو برقی است. در کنار خرید بسیاری از کالا های برقی مانند خرید غذا سازهای چند کاره، آبمیوه گیری ها، همزن برقی و غیره جارو برقی از کالاهای اساسی منزل بحساب می آید. امروزه کمتر خانه ایی می توان یافت که در آن جارو برقی وجود نداشته باشد مخصوصا خانواده های شهری. پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت های شگرف بشری، انسان را بطرف تولید و استفاه از دست آورد جدید کشانده است.

امروزه دیگر خبری از جارو کشیدن های طولانی مدت با دست و کار طاقت فرسا برای انجام کارهای خانه و خانواده نیست و برای سرعت در کار و البته تنوع بیشتر و کیفیت بالاتر از وسایل برقی جایگزین استفاده می شود مانند جارو برقی بجای جارو دستی، غذا ساز بجای چاقو و رنده دستی، خردکن بجای هاون و اطوبرقی بجای اطوی ذغالی و بسیاری موارد دیگر.

جارو برقی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود از یک جارو برقی شارژی تا جاروبرقی که با باطری کار می کند تا جارو برقی های خانگی و سازمانی و جارو برقی هایی که که بر تمییز کاری و کشش مکان های بسیار بزرگ مانند خیابان ها و بعضی اماکن تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. و معمولا افراد در خرید جارو برقی خانگی اولین موردی که در نظر می گیرند میزان کاری است که می خواهند این وسیله مفید برای آنها انجام دهد.

جاروبرقی سطلی کوپکس مدل VCC3600

تاریخچه جارو برقی:

تاریخچه جارو برقی برمی گردد به قرن نوزده میلادی در سال 1860 که یک برس و کوپلینگ چرخشی بود و برای فرش های آن زمان اختراع شده بود و البته توسط متمولین و ثروتمندان در ابتدا خریداری واستفاده مشد.ازان زمان جارو برقی به سیر تحول خود ادامه دادز از زمانی که جاروهایبرقی برزرگی اخراع که با بنزین کار می کردند  که علاوه براینکه ناامن بودند و بعضی وقت ها دچار انفجار می شدند حجم زیاده آنها هم جاگیر بود تا جارو برقی های قدرتمند و پیشرفته امروزی.

نپتون دستی از اولین جارو های مکنده بودند که در سال 1860 اختراع و تولید شد اما جارو موتوری یعنی جارویی که دارای موتور بود و با جریان الکتریسیته کار می کرد و با دوران های سریع خود کار مکیدن گرد و غبار ، کرک و پرز، و اشیای رو زمین و قالی را انجام میداد در قرن بیستم در آمریکا اختراع و تولید شد این نوع موتور در حال حاضر در قدرت های مختلف تئولید و برای انواع جارو برقی استفاده می شود.

جاروبرقی رباتیک شیائومی مدل Mop P

مزایای جاروی برقی:

در ادامه بحث چه جارو برقی بخرم؟ می پردازیم به مزایای استفاده از جاروی برقی نسبت به جاروی دستی و سنتی.

1 آسانتر و راحت تر می توانیم با جاروی برقی مکان مورد نظر را تمیز و پاکیزه کنیم و ذیگر از زحمت و وارد آمدن فشار بر روی پاها و زانو ها خبری نیست.

کیفیت جارو کردن و پاکیزه کردن بسیار بهتر از روش سنتی است:

با استفاده از جاروی برقی چون عمل مکش صورت می گیرد و برگشت مواد روی زمین بسیار در سطح کمی نسبت یه روش سنتی است. مکان جارو شده بسیار بهتر و تمیز تر می شود و هه مواد زاید روی زمین بطور کامل مکیده و به مخزن آشغال رو برقی هدایت می شوند.

3- استفاده از جارو برقی بسیار بهداشتی تر از جارو کردن به شییوه سنتی است.

برخلاف روش سنتی که باعث پخش شدن و پراکنده شدن ذرات گرد و خاک و مواد ریز دیگر در هوا می شود و عمل جارو کردن با جارو برقی بخاطر این که عمل مکیدن تمام ذرات گرد و خاک به درون کیسه زباله مخصوص انجام می شود و کیسه زباله جلوی عبور این ذرات را می گیرد شاهده پخش شدن ذرات ریز گرد و خاک و ورود آنها به حلق و شش های انسان نخواهیم بود و این یک مسئله بهداشتی بسیار مهمی است.

4- با استفاده از جارو برقی در زمان خود و میزان مصرف انرژی صرفه جویی می کنیم.

با توجه به تبدیل شیوه زندگی و مشغله زیاد افراد جامعه دیگر افراد وقت زیدی برای انجام بسیاری از کارها وقت گیر را ندارند با استفاده از جاروی برقی بجای جاروی دستی و سنتی در حقیقت هم در وقت خود و هم در ارژی انسانی مصرف شده صرفه جویی می کنیم.

جهت مشاهده ده ها مدل جارو برقی و خرید از دیجی کالا از این لینگ استفاده کنید.

 خرید اینترنتی جارو برقی برند معتبر بوش

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

 
 

 تومان۷,۲۵۴,۴۰۰

 
 

 

 
 

مدل طراحی: سیم جمع کن خودکار

تعداد چرخ: سه عدد

تعداد سری: دو عدد

تعداد پارویی: یک عدد

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

 
 
 

تومان۳,۶۵۵,۰۰۰

 
 

 

 
 

ابعاد: ۲۷۰x۳۱۸x۳۹۵ سانتی‌متر

 

نوع جارو برقی: کیسه دار

تعداد چرخ: سه عدد

تعداد پارویی: دو عدد

انواع جارو های برقی کدامند؟

1- جاروی برقی دو کاره جذب آب و مکش اشیاء خشک:

  در هنگام خرید جارو برقی خانگی باید به کارگرد آن توجه کنیم اگر انتظار داریم جارو برقیمان آب  و رطوبت ذا هم برای ما مکش کند باید یک جارو برقی دوکاره بخریم. این مدل از جارو برقی بر خلاف نوع معمولی جارو برقی  علاوه بر جذب و مکش خاک و ذرات روی زمین قادر است آب و رطوبت و انواع مایعات روی زمین را هم جمع کند اما جاروهای عادی و معمولی فقط قادر به مکش اشیاء خشک هستند.

اگر زمانی با استفاده از جاروی عادی برقی رطوبت زیاد یا مایعات را مکش کند بطور صد در صد موتور جاروبرقی خواهد سوخت و موتور جارو برقی از کار می ایستد. و نیاز داریم که آنرا تعمیر کنیم که البته در اکثر مواقع مجبور به تعویض موتور جارو برقی خواهیم بود.

اما در جاروهای برقی دو کاره خاک و آب این اتفاق نمی افتد و فیلتر ضد آب و رطوبت اجازه عبور آب و رطوبت و رسیدن به موتور جارو برقی را نمی دهد. بنا بر این اگر می خواهیم با جارو برقی رطوبت و آب را هم مکش کنید باید در هنگام خرید جارو برقی این مورد را در نظر بگیرید.

لینک خرید اینترنتی لوازم جارو برقی 

2- جاروی برقی شارژی:

در ادامه مقاله چه جارو برقی بخرم؟ جارو برقی شارژی را بررسی می کنیم. این نوع جارو برقی بجای اینکه بطور مستقیم از نیروی برق بوسیله سیم در هنگام جارو کردن استفاده کند دارای باطری شازژی است که با شارژ کردن آن در هر زمان در هرمنطقه از خانه می توانیم از آن استفاده کنیم. معمولا کارکرد این جارو برقی بخاطر قدرت کمتر نسبت به دیگر جاروهای برقی در اماکن کوچک، مغازه های کوچک مثل بوتیک ها یا برای تمیز کردن جاروی درون خودرو مورد استفاده زیادی دارد .

از مزیت های این جارو می توان سبک بودن آن و اینکه در هر نقطه می توان آنرا حمل کرد و هر جایی به همراه خود برد. اما دارای محدودیت هایی هم هست مدت جارو کردن بر خلاف جاروهای برقی معمولی محدود است. عمر باطری و امکان خرابی باطری بخاطر بی احتیاطی و یا کار زیاد کشیدن از آن زیاد است.

3- جاروی برقی سطلی:

بخاطر اینکه این جاروی برقی شبیه به سطل است به این نام خوانده می شود. این جارو برقی دارای موتورهای قدرتمند هستند و قدرت مکش اشیای زیادی را دارند و از جاروهای برقی معمولی بسیار قدرتمند تر هستند. اما صدای موتور بیشتری تولید می کنند چون دارای موتور قدرتمندتر، چرخش و مکش بیشتری است.

این نوع جارو دارای شکل و شمایل ضمختی به نسبت انواع جاروهای دیگر است و شکل فانتزی و شیکی مانند جارو های معمولی ندارنداین جارو برقی معمولا قابلیت استفاده از کیسه یک بار مصرف راندارد. و باید از از کیسه های دایمی که بمحض پر شدن باید تخلیه شود استفاده می شود. خرید جارو برقی خانگی سطلی برای اماکن بزرگتر مثل مساجد یا خانه های بزرگ و مغازه های بزرگ  توصیه می شود.

قیمت خرید جارو برقی برند شروین

جارو برقی شروین مدل VC3200

جارو برقی شروین مدل VC3200

تومان۱,۱۶۴,۰۰۰

4- جارو برقی خانگی:

عوامل موثر بر انتخاب و خرید جارو برقی خانگی

 • منبع تامین انرژی آن هنگام کار کردن
 • نوع پاکت و کیسه جارو برقی
 • وزن جارو برقی
 • قدرت مکیدن و مکش
 • نوع جاروبرقی
 • طول سیم جارو برقی
 • صدا و لرزش آن دستگاه
 • نوع کلید روشن و خاموش کردن جاروبرقی
 • قدرت و توان موتور
 • قابل حمل و جابجایی راحت
 • چقدر می تواند در مخزن خود زباله داشته باشد
جارو برقی سامسونگ مدل Prince 3
جاروبرقی دوو مدل DVC-LH22R

ویژگی ها و قیمت جارو برقی خانگی سامسونگ

 • دارای موتور CycloneForce با توربین ضد پیچش مو دارای یک شبکه توربینی است که مسیر آن با خاک یا مو مسدود نمی‌شود
 • جاروبرقی Prince-3از یک موتور قدرتمند و برس جمع‌کن ابتکاری برخوردار است که به سطوح کف می‌چسبد
 • مجموعه لوازم جانبی 3 در 1 این دستگاه لوازم جانبی متنوعی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به تناسب نیازهای نظافتی خود، یکی را انتخاب کنید.
 • طراحی سبک کمک می‌کند تا سراسر خانه را با زحمت کمتر و سریعتر تمیز کنید.

ویژگی ها و قیمت جارو برقی خانگی دوو مدل CVC-LH22R

 • فیلتر بهداشتی – محدوده میزان صدا – محدوده طول کابل برق ۵ تا ۱۰ متر – ۶۵-۷۰ دسی بل – محدوده توان مصرفی ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات
 • دارای ۸ مرحله فیلتراسیون دارای برس توربو تنظیم الکتریکی قدرت مکش کنترل پنل LED روی بدنه
 • ملحقات فیلتر قابل شستشو HEPA ۱۳ برس مبل، برس پرده و گوشه پاک کن
 •  کنترل روی دسته
 •  نشانگر دیجیتالی پر بودن کیسه زباله
 • لوله تلسکوپی قابل تنظیم گیره نگه دارنده 

 

 

 

5- جاروی برقی پاکتی:

این نوع جارو برقی آشغال ها و ذرات جمع آوری شده از سطح جارو شده را به کیسه نگهداری درات یک بار مصرف هدایت می کند و بعد از پر شدن کسه دیگر قابل استفاده مجدد نیست.
 
جاروبرقی بوش مدل BSGL32500
جاروبرقی تولیپس مدل VC-A610
پاکت جاروبرقی ال جی همتا مدل های 6200ST سه بسته 5 عددی
پاکت جاروبرقی ناسیونال 7540 همتا مدل H-N53 سه بسته 5 عددی

 6- جاروی برقی بدون پاکت:

این نوع جاروبرقی دارای یک کیسه جمع آوری زباله دائمی است و هر موقع از زباله پر شد زباله آن را خالی میکنن و مجددا آنرا جاگذاری می کنند برای یکبار دیگر.

قیمت خرید جارو برقی خانگی سطلی 

جاروبرقی والنوت مدل W-3000
جارو برقی پلار مدل 2700

7- جاروی برقی ربات:

جاروبرقی سطلی دریم مدل L10 Plus
جارو برقی رباتیک فکر مدل Robert

ویژگی ها و قیمت خرید جارو برقی سطلی دریم مدل L10 Plus

 • این جاروبرقی رباتیک دارای توان مصرفی 1000 وات بوده که خیال شما را از بابت توان و کارایی بالای خود راحت می‌کند
 • جاروبرقی‌های هوشمند نعمت بزرگی در زندگی امروزی ما هستند. افراد بسیاری به علت مشغله کاری یا دغدغه‌های روزمره فرصت جارو کشیدن منزل و جمع‌آوری آشغال‌های خانه را ندارند
 • همچنین مخزن این دستگاه 4 لیتر است که می‌تواند حتی موهای موجود روی زمین را نیز پاک کند
 • وجود داک شارژ ایستاده مدل L10 Plus باعث شده تا دستگاه زمانی که احساس کمبود باتری کند به سمت داک برای شارژ شدن برود.
 • شما قادر به شست و شوی فیلتر آن با آب هستید

ویژگی ها و قیمت جارو برقی رباتیک فکر مدل robrrt

 • این جارو برقی بسیار کم صدا می باشد.
 • قابلین تمیز کردن زیر کابینت یخجال یا اجسام دیگر
 • بطور خودکار و تمام اتوماتیک کار می کند
 • می توان آنرا برنامه ریزی کرد
 • می تواند موانع سر راه خود را تشخیص دهد.
 • فدرت تمیز کردن فرش، پارکت، سنگ، سرامیک و کاشی را دارد.
 • دارای قابلیت شناسایی پله.
 • قابل برنامه ریزی تا 7 روز.
 • قابلیت شارژ دارد.

 

8- جاروی برقی صنعتی:

9- جاروی برقی همراه با بخارشور

از اینکه تا اینجای مقاله چه جارو برقی بخرم؟ با ما بودید تشکر می کنم. ما در این مقاله در مورد جارو برقی بخصوص جارو برقی خانگی صحبت کردیم انواع جارو برقی را نام بردیم و برای بسیاری از این انواع جارو برقی چند مدل را جهت مشاهده و خرید معرفی کردیم و توضیح لازم را دادیم همچنین در ابتدای مقاله چند مدل جارو برقی را خدمت شما معرفی کردیم. و لینک خرید اینترنتی جارو برقی از دیجی کالا را خدمت شما معرفی کردیم.

با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

موفق و سرفراز باشید.

لیگ صفحه اصلی سایت فروشکالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *