حرارتی, آبگرمکن

آبگرمکن بوتان یا ایران شرق

بسم الله الرحمن الرحیم

آبگرمکن بوتان یا ایران شرق

با چند کلیک هر آنچه می خواهید را براحتی خرید کنید و درب منزل پرداخت کنید

خرید انترنتی آبگرمکن بوتان
خرید انترنتی آبگرمکن بوتان
خرید انترنتی آبگرمکن برقی
مشاهده و خرید آبگرمکن برقی
خرید انترنتی آبگرمکن گازی
مشاهده و خرید آبگرمکن گازی
خرید اینترنتی آبگرمکن
خرید اینترنتی آبگرمکن

با یک کلیک وارد فروشگاهی اندازه کل بازار  ایران شوید

برای مشاهده و خرید اینترنتی آبگرمکن گازی و برقی از دیجی کالا  اینجا کلیک کنید

بگرمکن بوتان یا ایران شرق سلام دوستان امروز در این مقاله می خواهیمدر رابطه با آبگرمکن دیواری گازی و تاریخچه این دو شرکت معروف ایرانی تولید کننده آبگرمکن دیواری گازی که در حال حاضر آبگرم بسیاری از خانه های ایرانی را تامین می کند صحبت کنیم ما در این مقاله می خواهیم ببینیم  آبگرمکن ایران شرق بهتره یا بوتان.

همانطور که می دانید نیاز به آب گرم برای انجام بسیاری از کارهای زندگی روزمره مانند شستن دست و صورت و وضو گزفتن ، حمام کردن و غیره از ضروریات زنگی ما خانواده های ایرانی است در روزهای پایانی تابستان و پاییت آمدن تدریجی دمای هوا و شروع سرما این احساس نیاز به وسایل گرمایشی و از جمله آبگرمکن بیشتر می شود.

با یک کلیک وارد فروشگاهی اندازه کل بازار  ایران شوید

آ

در کشور ما مهمترین و با صرفه ترین سوخت که همیشه در دسترس است گاز است که ما یکی از کشورهای عمده صاحب منابع عظبم گاز می باشیم و به همین خاطر تولید و استفاده از وسایل گازی در خانه های ایرانی در ده های گذشته کسترش رو افزونی پیدا کرده است. بر همین اساس برای استقبال از پاییز و زمستان سرد خانواده ها شروع به سرویس تعمیر و یا خرید آبگرمکن می کنند که آبگرمکن گازی از گزینه های اول انتخاب ما خانواده ایرانی می باشد.

امید وارم در آخر این برنامه به این نتیجه برسیم که از میان آبگرمکن بوتان و ایران شرق کدامیک بهتر است.

برای اطلاع بیشتر از آبگرمکن دیواری گازی مقاله قیمت خرید آبگرمکن گازی دیواری ما را مطالعه بفرمایید.

تاریخچه مختصر شرکت بوتان

برای اطلاع بیشتر و بهتر از اینکه آبگرمکن بوتان یا ایران شرق می توانند گزینه مناسبی برای تامین بهتر نیازمان به آب گرم باشد اجازه دهید اول نگاهی به تاریخچه این دو شرکت تولید کنند آبگرمکن بیندازیم.

تاریخ تاسیس

بجرعت می توان گفت بزرگترین و پیشرفته ترین شرکت تخصصی تولید محصولات گازی در ایران شرکت بوتان است این شرکت در سال 1332 تاسیس شد و اولین محصول خود یعنی اجاق گاز را در سال 1335 تولید و به بازار عرضه کرد

ویدیوی زیر در رابطه با اهمیت برخوردار بودن آبگرمکن از تکنولوژی سیستم جرقه زن خودکار  است شما را به دیدن این ویدیوی کوتاه دعوت می کنم.

2021/09/10T2:54    در  ب.ظ

تعمیر مبدل آبگرمکن

اولین شبکه خدمات مشتریان بوتان

تصویر از اوالین خدمات مشتریان بوتان

خدمات پس از فروش

تمام محصولات و تولیدات این شرکت دارای ضمانت شرکتی میباشند و در اکثر شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش و مراکز خدمات پس از فروش است شرکت بوتان در سال ۱۳۳۸ اولین مرکز مشتریان را تاسیس کرد.

این خدمات طبق اعلام سایت بوتان در حال حاضر در 650 شهر کشور  گسترده شده است و توسط 6000 سرویسکار مجاز انجام می شود که این خود می تواند یک امتیاز مثبت برای این شرکت باشد

مرکز تماس با خدمات پس از فروش شرکت بوتان
مرکز تماس با خدمات پس از فروش بوتان

برای استفاده از خدمات پس از فروش محصولات بوتان حتما باید نصب دستکاه توسط سرویسکار مجاز شرکت صورت گرفته باشد.

محصولات

در سال های بعد این شرکت علاوه بر اجاق گاز محصولات دیگر مانند بخاری گازی یا سلیندر گاز مایع، اجاق پیک نیک، گاز سوز کردن خودروها در سال 1343 تا مینی فر، شوفاژ دیواری، مایکروفر و بسیاری محصولات دیگر تولید کرد. اما اولین آبگرمکن خود را در سال 1343 و از نوع ایستاده یا همان زمینی تولید و به بازار عرضه کرد و اولین  آبگرمکن دیواری خود را در سال 1367 تولید کرد.

از مهمترین تولیدات حال حاضر این شرکت می توان از پکیج شوفاژ دیواری و تولید آبگرمکن های نسل چهارم نام برد.

بازار فروش

بریم ببینیم در مقایسه این دو شرکت تحت غنوان آبگرمکن بوتان یا ایران شرق شرکت بوتان محصولات خود را در چه کشورهایی بیشتر می فروشد.

تولیدات شرکت بوتان علاوه بر فروش در بازاز داخلی در کشورهای دیگر  مانند اسپانیا، بلژیک، رومانی و روسیه بفروش می رسد.

نمودار تاریخچه شرکت گاز بوتان

نمودار تاریخچه شرکت گاز بوتان

برای آگاهی بیشتر در مورد آبگرمکن بوتان رور ابن لینک کلیک کنید.

ما برای درک بهتر کدامیک برایمان مناسبتر است آبگرمکن بوتان یا ایران شرق در کنار تاریخچه شرکت بوتان باید یک نگاهی به تاریخچه شرکت ایران هم داشته باشیم تا مقایسه ما درست تر از آب در بیاد. 

آبگرمکن گاز سوز ایران شرق(سایواگستر)140لیتری زمینی - استوانه

آبگرمکن گاز سوز ایران شرق(سایواگستر)140لیتری زمینی - استوانه

قدرت حرارتی ۶۵٠٠ کیلوکالری. ظرفیت 140 لیتری. مصرف گاز طبیعی و مایع. ورق مخزن از فولاد گالوانیزه. بدنه روغنی لورد سرد با رنگ الکترواستاتیک. قابلیت نصب روی زمین.

تاریخچه مختصر شرکت ایران شرق

در این قسمت از بحث آبگرمکن بوتان یا ایران شرق و بعد از اینکه در قسمت قبل تاریخچه شرکت تولید کننده لوازم گازی بوتان را بررسی کردیم می خواهیم در رابطه با تاریخچه شرکت ایران شرق یکسری اطلاعاتی را بدست بیاوریم.

تاریخ تاسیس

شرکت تولیدی لوازم خانگی ایران شرق در سال 1356 به بهره برداری رسید و از شرکت های عمده و مهم آبگرمکن و سایر لوازم گرمایشی کشور بحساب می آید. این شرکت در 10 کیلومتری شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی واقع شده است.

محصولات

شرکت ایران شرق در کنار تولید آبگرمکن و و بخاری کالاهای خانگی دیگر مانند کولرآبی انواع شومینه ، انواع اجاق گاز، پکیج شوفاژ و یخچال فریزر را تولید می کند.

بازار فروش

  این شرکت علاوه بر تامین بعضی از نیازهای داخلی بسیاری از محصولات خود را به کشورهایی مانند الجزایر، افغانستان، ارمنستان، ترکمنستان و چند کشور دیگر صادر می کند.

خدمات پس از فروش

کالاهای این شرکت دارای ضمانت لازم و خدمات پس از فروش می باشد. خدمات پس از فروش و نمایندگان فروش شرکت ایران شرق در اکثر نقاط و شهرهای کشور گسترده شده اند و این مراکز انواع خدمات تعمیر و تعویض قطعات را تا چند سال بعد از نصب ارائه می دهند.

سخن آخر

با تشکر از عزیزانی که تا اینجای آبگرمکن بوتان یا ایران شرق با ما هستند در این مقاله هدف ما آشنایی خواننده با دو برند عمده تولید کننده کالاهای مختلف خانگی که عمدتا گازسوز هستند آشنا شوند. و هنگام خرید با اطلاغات و آگاهی بیشتری با توجه به نیاز و بودجه ایی که برای لین کار کنار گذاشته اند دست به خرید بزنند.

در این باره ما ابتدا در مورد شرکت بوتان و تاریخچه آن صحبت کردیم و گفتیم این شرکت در سال 1332تاسیس شد.

و هم چنین یک ویدیو هم در رابطه با برتری سیستم جرقه زن بر پیلوت را آپلود کردیم. و کفتیم این شرکت در 650شهر نمایندگی با بیش از 6000 سرویس کار دارد.

بعد در مورد محصولات و کشورهایی که این شرکت محصولات خود را در آنها می فروشد صحبت کردیم.

و بعد از بوتان در مورد شرکت ایران شرق صحبت کردیم و در مورد تاریخچه و خدمات پس از فروش ، محصولاتی که تولید می کند و در مورد کشورهایی که بازار تولیدات این برند هستند هم صحبت کردیم امید وارم توانسته باشم با بحث آبگرمکن بوتان یا ایران شرق تونسته باشم کمکی برای خرید شما عزیزان کزده باشم.

امیدوارم بعد از مطالعه این مقاله ی آبگرمکن بوتان یا ایران شرق یه این نتیجه رسیده باشیم که از میان آبگرمکن بوتان و ایران شرق کدامیک بهتر است.

عزیزان خواننده مقاله ی  آ آبگرمکن بوتان یا ایران شرق در این قسمت ما می خواهیم ویژگی ها و امکانات دو آبگرمکن که از نظر قیمت و  کارکرد تقریبا در یک سطح هستند مورد بررسی قرار می دهیم یکی از این آبگرمکن ها مربوط به برند بوتان و دیگری برند ایران شزق است.

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

آبگرمکن دیواری بوتان مدل B3315if

تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان بسیار کم‌فشار دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE دارای راندمان بالا، بیش از ۸۷% دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته مجهز به سیستم ایمنی کلید حرارتی روی مبدل و کلاهک تعدیل کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار مجهز به فن تخلیه آلاینده ها سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن مصرف بسیار کم گاز قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع برخوردار از فن آوری روز دنیا

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev120

آبگرمکن برقی آزمون کار مدل Ev120

ابعاد قطر 42 و ارتفاع 110 سایر توضیحات - آبگرمکن برقی تمام اتوماتیک ایستاده - دارای ترموستات فرانسوی - جلوگیری از ورود اتصالات برقی در داخل آب - رنگ پودری الکترواستاتیک - مخزن گالوانیزه وزن 50 گرم توان 2500 وات حجم مخزن 90 ابزار مخصوص لوازم برقی ولوم ترموستات تعداد المنت یک عدد

امید وارم بانظرات خود ما را راهنمایی و یاری بفرمایید.

لطفا از سایت ما دیدن بفرمایید.
 

دیدگاهی در مورد “آبگرمکن بوتان یا ایران شرق

 1. حوراء گفت:

  با تشکر از راهنمایی که فرمودید ولی غیر از این دو بزند برندهای دیگری هم مانند دلار سوزان و غیره هم هستند که ای کاش به آنها هم می پرداختید که مقایسه کامل تر بشود

  1. sharif hojatinia گفت:

   از راهنمایی و نظر حضرت عالی ممنونم ان شاالله در مقالات بعدی این پیشنهاد را پیاده خواهم کرد.

 2. حمید گفت:

  فقط بوتان ایران شرق اصلا خوب نیست من هر دوتاشو خریدم و استفاده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *