ساعت زنانه

راهنمای خرید ساعت زنانه

بسم الله الرحمن الرحیم

ساعت مچی عقربه ای زنانه سیتی زن کد EU6064-54D

ساعت مچی عقربه ای زنانه سیتی زن کد EU6064-54D

خرید اینترنتی ساعت زنانه  مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 1534 GD

ساعت مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 1534 GD

ساعت مچی عقربه ای زنانه اگنر مدل A31600-Luxury Box

ساعت مچی عقربه ای زنانه اگنر مدل A31600-Luxury Box

خرید اینترنتی ساعت زنانه مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 9188RG-NP2

ساعت مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 9188RG-NP2

ساعت مچی دیجیتال اسکمی مدل 1550

ساعت مچی دیجیتال اسکمی مدل 1550

خرید اینترنتی ساعت زنانه مچی دیجیتال مدل 34

ساعت مچی دیجیتال مدل 34

دسته بندی ساعت

راهنمای خرید ساعت زنانه

راهنمای خرید ساعت زنانه اکسسوارات جزء اشیایی هستند که شدیدا مورد توجه و اقبال از طرف خانم ها در تمام جوامع بشری می باشد با این تفاوت که در جوامع مختلف اکسسوارات ممکن است با یکدیگر فرق داشته باشند یا بعضی از آنها در بین تمام خانمها در کشور های مختلف محبوبیت و مقبولیت خاص خود را داشته باشند از جمله انواع اکسسوارات که در تمام جوامع می توانیم برایر آنها طرفداران زیادی پیدا کنیم ساعت های مچی می باشند.

ساعت مچی در حقیقت اکسسواری است که خانم ها از طریق بدست زدن جذابیت خاصی را می توانند به تیپ و استایل خود بدهند خانم ها همیشه سعی می کنند از طریق آرایش، لباس های منحصر بفرد و اکسسوارات و ست کردن کامل لباس، کفش و اکسسوارات به خود جذابیت بدهند و خود را شیک نشان بدهند.

خانم ها همیشه سعی می کنند بهترین و شکیل ترین ساعت ها را ار بهترین برند ها و مدل ها خریداری بکنند. ما امروز سعی داریم در رابطه با ساعت مچی و مشخصات یک ساعت مچی خوب و مناسب صحبت کنیم و برندهای موجود در بازار را خدمت شما معرفی کنیم و در بین مطالب این مقاله مدل های مختلف ساعت جهت بررسی ، مشاهده، مقایسه و خرید خدمت عزیزان خواننده این مقاله معرفی کنیم.

پس در ادامه مقاله معرفی و خرید ساعت زنانه با ما همراه باشید.

ساعت مچی عقربه ای زنانه آبی یو مدل P4-63

ساعت مچی عقربه ای زنانه آبی یو مدل P4-63

ساعت مچی عقربه ای کاسیو مدل LQ-139AMV-1ELDF

ساعت مچی عقربه ای کاسیو مدل LQ-139AMV-1ELDF

تاریخچه ساعت 

در ادامه گفتگوی راهنمای خرید ساعت زنانه به تاریخچه ساعت می پردازیم یکی از قدیمی ترین اختراعات بشری وسایلی بودند که به انسان کمک می کردند تا زمان را اندازه گیری کند زمانی که در بعضی از عصرها ممکن بود با یک قطعه چوب که حرکت سایه آن در نتیجه چرخش خورشید اندازه گیری می شد تا عصر حاضر که دقیق ترین ساعت ها برای سنجش زمان استفاده می شود نظریه های مختلفی برای تمدن های مخترع ساعت از تمدن هندی ها تا بابلی ها در چندین هزار سال پیش وجود دارد.

ساعت های اولیه مچی فقط مخصوص خانم ها بود و مردان از ساعت های جیبی که توسط زنجیر به جلیقه گیر داده می شد استفاده می کردند در ابتدا ساعت ها همانند بسیاری از اختراعات بشری فقط مخصوص شاهزادگان ، اشراف زادگان و اعیان بودند. اولین ساعت مچی ساخت دست بشر به الیزابت ملکه انگلیس و آن هم در قرن شانزدهم میلادی هدیه داده شد.

اما ساعت های مچی مردانه برای اولین بار توسط نظامیان بدلیل اهمیتی که زمان در عملیات های نظامی داشت بکار گرفته شد و بعد از آن کم کم ساعت های مچی جای خود را بر روی دستان مردان باز کردند که باعث کم شدن و از بین رفتن استفاده از ساعت های جیبی زنجیر دار شد و در زمان حاضر افراد فقط برای دکور تزیین از این ساعت ها استفاده می کنند.

مخترع ساعت مچی که ساعت های مچی امروزی متحول شده آن هستند پیتر هلین آلمانی بود ساعت های مچی ممکن است دارای جنس مختلفی باشند در ابتدا برای ساخت ساعت از استیل استفاده می شد اما بعدها از آلیاژهای دیگر مانند برنج هم استفاده شد بعضی از سازندگان ساعت های لاکچری از آلیاژها و فلزات گران بها مانند نقره و طلا استفاده می کنند و حتی بعضی از ساعت ها با الماس تزیین می شوند.

ساعت مچی عقربه ای زنانه کاسیو مدل LQ-139L-2BDF

ساعت مچی عقربه ای زنانه کاسیو مدل LQ-139L-2BDF

ساعت مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 1225 کد 02

ساعت مچی عقربه ای زنانه اسکمی مدل 1225 کد 02

سیر تحول ساعت:

ساعت آفتابی

ساعت شنی

ساعت آبی

ساعت شمعی

ساعت آلونک دار

ساعت های دیواری

 ساعت مچی مکانیکی

ساعت مچی کوارتز

ساعت دیجیتال

خرید اینترنتی ساعت زنانه  مچی دیجیتال کاسیو مدل LA680WGA-1DF

ساعت مچی دیجیتال کاسیو مدل LA680WGA-1DF

ساعت مچی دیجیتال مدل W1

ساعت مچی دیجیتال مدل W1

برند های معتبر ساعت:

رولکس

رولکس برند معروف و یکی از معتبر ترین و شیک ترین برند های ساعت مچی جهانی است که اولین ساعت مچی خود را در سال 1990 عرضه کرد این برند در سال 1980 توسط دو برادر آلفرد دیویس و هانس ویلسدروف تاسیس شد این برند یک برند سوئیسی است که ساعت های دقیق و زیبا و شیک تولید می کند و در بازار ایران از قدیم بسیار معروف بوده است

امگا

برند ساعت شانل

برند ساعت سیتیزن

ساعت هایلوت

برند ساعت بلنک پین

برند تگ هویر

برند آنه کلین

برند کاسیو

ساعت کارتیه

برند ساعت سازس سواچ

ساعت ورساچه

ساعت مچی دیجیتال اسکمی مدل 88-16 کد 01

ساعت مچی دیجیتال زنانه مدل LE 3138 -TO-SOO

ساعت مچی دیجیتال زنانه مدل LE 3138 -TO-SOO

کلام آخر:

در اینجا به پایان بحث راهنمای خرید ساعت زنانه می رسیم ما در این مقاله بعد از مقدمه تاریخچه ساعت را ذکر کردیم و در این تاریخچه ذکر کردیم که در طول تاریخ بشری بشر همیشه بنحوی از وسایل محلی برای اندازه گیری زمان استفاده می کرد و ذکر کردیم که ساعت مچی ابتدا فقط توسط زنان بکار برده می شد و آقایان از ساعت جیبی استفاده می کردند. 

بعد از آن ما سیر تحول ساعت از ابتدا تا زمان فعلی را کفتیم که بنوعی انواع ساعت از گذشته تا حال هم می تواند بحساب آید. مانند ساعت خورشیدی، آبی تا کوارتز و ساعت هوشمند. بعد از ذکر انواع ساعت بعضی از معتبر ترین برندهای ساعت سازی ساعت مچی  مانند رولکس، سیتیزن، امگا و کاسیو را معرفی کردیم با امید به اینکه مقاله راهنمای خرید ساعت زنانه مورد استفاده خوانندگان عزیز قرار بگیرد شما را به خدا می سپارم.

لطفا با نظرات خود ما را راهنمایی بفرمایید.

سرافراز و موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *